Existuje nějaká opravdu dobrá dvojkombinace do 14 000?

dotee
25. kvě 2018

Mám vyhlídnutý camareloo alicante, coletto savona a junama madena, ale po přečtení recenzí mě totálně přešla chuť je kupovat. Existuje vůbec nějaká dobrá dvojkombinace, nebo se nevyhneme tomu koupit hluboký a sportovní kočárek zvlášť? Jsme dost omezení finančně a tak řeším každou korunu, na druhou stranu, koupit si dvojkombinace za 13 000 a za rok ji prodávat protože sporťák je na nic, to mě přijde dost neekonomické. Ale chtěla bych bezpečný, skladný, a zároveň odolný kočárek, tak už si pomalu začínám zoufat... Podělíte se prosím o své zkušenosti a tipy?

labijoux
25. kvě 2018

Mám moon nuovA city,nebo scala, treg, německý a drží, v červenci bývají slevy, loni byl za 11800,- , vyhledejte je zde o něm diskuze

maciceksta
25. kvě 2018

A co Gmini Grand? Novy je cca za 7000 Kc, ja si ho ted koupila na druhe mimco, pouzity za 3000 Kc, je jako novy, kazdy mi ho chvali a jezdi se mi s nim uzasne. Na prvni jsem mela polskyho "srace" za 12000 a nespokojena jsem byla od prvniho vyjeti! Po roce pouzivani se da prodat kolem tech 3000 Kc a pak muzes koupit treba sportak Britax... zalezi samozrejme na tom jaky se ti libi design.

verik87
25. kvě 2018

Z vlastni zkusenosti mohu doporucit zvlast hluboky,koupis i pekny,bazarovy. Hluboky stejne vyuzijes max 8 mesicu. Pak uz Ti prcek bude chtit koukat ven a sedet. A potom radeji zainvestovat do kvalitniho sportaku. Vetsinou je sportak z kombinace tezky,neskladny. Ale 100lidi,100nazoru.

misa357
25. kvě 2018

Mám kombinaci a jsem nadšená nejen já, ale i babičky a každý, kdo si kočárek vyzkoušel. Cena je teda vyšší, ale dva pořádný kočárky, by mě vyšly dráž. Raději bych koupila něco slušného z bazaru, než nový nicmoc.

michaelahorakova
25. kvě 2018

Pokud mohu doporucit kocarky patron jsou ceske vyroby a ja jsem naprosto spokojena velima korba luxusni sportak a moznist dokoupit i vajicko za me uplne super

lucie01
25. kvě 2018

Mám Colleto Florino - trojkombinaci - kupovanou v PL a vyšla na 10000.- Kč. Malý má rok a 4 měsíce - jezdíme po různém terénu a nemůžu si stěžovat 🙂

nellinkaa10
25. kvě 2018

Koupili jsme Baby Design Husky. Velmi dobré recenze, nejen na tento typ, ale i na ostatní. Lehký, prostorná korba, dobře odpružený, lehce ovladatelný...splnil všechny naše požadavky ;)

sunflowerr
25. kvě 2018

Já jsem pořídila obyčejný hluboký houpací kočárek s velkou korbou, do kterého budu moct dát syna spát i v zimě ve fusaku. Vyšel mě nový na 4.500,- do budoucna chci koupit kočárek typu Britax, lehký a skladný, s větším košíkem a nafukovacími koly. Autosedačku - vajíčko máme od známých koupenou úplně zvlášť.
Jsem spokojená a nevyjde to ani na tolik peněz, jako kdybych kupovala všemožně vychvalene kombinace, u kterých většina maminek ani sporťák nevyužije, protože je těžký a neskladný.
Ale zase 100 lidí, 100 názorů... Záleží co od kočárku čekáte...

zmrzlinka
26. kvě 2018

Nejlépe je koupit zvlášť hluboký z bazaru a pak novy sporťák.

dotee
autor
27. kvě 2018

@maciceksta Jako, já na G-mini koukala nejdřív skrz prsty, protože v kočárkárně mi přišel jak pro panenku, jak je maličký. Budeme říjnoví, takže brzo s fusakem. Kamarádka má x-lander, nehoupací, a i když se zdá prostorný, malého má v hluboké korbě, která je ho už plná, a to malý ještě ani nedrží šikmý sed, tak ho nedává do sporťáku. Takže si říkám jak je to v tom G-mini, že je tak maličký. Ale potkala jsem jich po městě asi nejvíc, zato z mých výše jmenovaných snad jen camarelo.

k_kacka
27. kvě 2018

My mame moon. Maji spoustu druhu🙂 korbicky jsou velke 🙂

kacasa
27. kvě 2018

Patron

maciceksta
27. kvě 2018

@dotee s tim zkusenost nemam zatim, nasemu prckovi je mesic, ale jsem ve fb skupince g mini, kde se krom prodavani resi i doplnk a vsemozne dotazy, skrz velikost pisi, ze v pohode...

barca1010
28. kvě 2018

My jsme měli Moon nuova sport a byli jsme hodně spokojeni! Letošní model je ještě vymakanejsi!

nikoulinka
28. kvě 2018

Ja jsem maximálně spokojená s nasim. Mame Adamex Vikko (kolekce 2017). Hluboka korba prostorna (vleze se mi do ni v pohode i dvouletý syn). Sportak take velmi pekny. Ma 4x opruzeni, nafukovaci kola. Nemame vytah a denne s nim chodim do schodu. Vse zvlada bez problemu 🙂 zatim jsem se nesetkala s jediným minusem 🙂 ... na fotu chybí taška.

slunea
28. kvě 2018

Mam sportak Britax a jsem spokojena. Da se k nemu dokoupit korba a mit tak dvojkombinaci.

cuuza
28. kvě 2018

@barca1010 Jj, jediné co mě na kocarku Moon štve, tak je nová verze, protože ta se hodně povedla

becicka
28. kvě 2018

Mám říjnovou holčičku a pořizovali jsme také Baby Design Husky, osvědčil se. Poměr cena/výkon velmi dobrý 👍

smudlinka24
29. kvě 2018

Baby design!

evculinda
Autor odpověď smazal
Zobraz
astrid_sk
6. čer 2018

Prave dneska sme si doniesli domoc Cybex Balios s. V dvojkombinaci vyjde na 12tis. My sme planovali povodne zainvestovat viac, ale tento nakoniec ako jediny splnoval vsetky nase parametre, tak ho uz mame doma a dufam, ze nebudeme lutovat...