Fusak do kočárku, jaký máte?

lenkaa1983
25. srp 2016

Holky jaký máte zimní fusak do kocarku? A vaše zkušenosti? Teď mám měsíční miminko a nevim jaky mam vybrat. Nejlépe kdyby byl i na jaro i podzim. Dekuji za zkusenosti a rady.

raduska21
25. srp 2016

Ja mam Emitex na zimu a pak i jarni a podzimni fusak taky od Emitexu a jsem max spokojena. Vydrzi ti dlouho, jsou dost velke a pak kdyz zacne ditko chodit, maji odepinaci spodek fusaku na na boticky.... Zimni mam Emitex combi deluxe 3v1 a na jaro/podzim Emitex 2v1 Bary

broskvicka01
25. srp 2016

Rostoucí od Emitexu 🙂

zuzka_1985
25. srp 2016

tiez sme mali znacku emitex v edicii de luxe a bola som max spokojna - vydrzal 3 zimy

hanysek81
25. srp 2016

Mám Lodger Bunker Outdoor. Je variabilní, takže ho lze využívat na jaro, podzim i zimu - kupovala jsem loni na podzim a jsem zatím moc spokojená, i když jsem to hodně rozmýšlela kvůli vysoké ceně (nakonec jsem kupovala s 25 % slevou, která byla v listopadových nákupech s Maminkou).

eliskaxox
26. srp 2016

@lenkaa1983 Skoro vsichni napisou Emitex protoze je dostupny. Ja mela Lodger bunker- na miminko super mekoucky, da se krasne stahnout kolem hlavicky a hodne teply. Podzimni jsem mela Little Angel, je fakt skvely a pozdeji jsem od te firmy koupila i zimni Exclusive a to je fakt spica. Ty penize za to stoji. A usetrite za kombinezy, ty s temito fusaky fakt nepotrebujete. Jo a Emitex je oproti nim hnusna tvrda deka na panenky

bambullkaa
30. srp 2016

Mám Lodger Bunker. Dá se použít na jaro-podzim (vyndáš vložku) a na zimu jí zase zpátky dáš a je to. Je krásně teplý, příjemný... mám březnové miminko, takže ho zase vytáhnu jen co se ochladí 🙂
Na první jsem měla Emitex...teda ještě ho mám doma a teda už bych ho nechtěla 😖 Fusak klouže ve sporťáku, trhá se ( To jsem na věci velice opatrná a nejsem žádný ničitel!) a to nejlepší na konec jsou zipy... ty dřou a když člověk fakt chvátá tak to je pak na palici. Vypadá i lacině a docela ten fleece vybledl - přez zimu 😲 ?! ... Za mě Emitex fakt nee...

laisobel
30. srp 2016

Ja mam nejlepsi zkusenost s Odenwalderem. Skvele sedel do hluboke i do sportaku, neklouzal. Dal se uzasne stahnout uprostred a kolem hlavičky, velikost nastavitelna dvema zipy, cely se da rozlozit jako deka. Je teda vylozene zimni ale na podzim a jaro jsem mela emitex a teda ja byla spokojena, ale je hodne holek co na nej nadava...

stefikat
30. srp 2016

Já doporučuji thermo fusak od Gesslein. Pořizovací cena je vyšší, tak ho mám z druhé ruky, ale úplná spokojenost. A tím že je thermo, tak jsem ho z kočárku vyndala prakticky až v létě. V zimě jsem do něj mimčo dávala bez kombinézky, jen v mikince a nikdy jsem ho nevyndavala studené. Na jaře se zase neopotilo-přesně jak sliboval prodejce. Pro doplnění informací - od kamarádky jsem měla podarovaný fusak od Emitexu a šel z domu. V porovnání s kvalitním fusakem to je-jak už se psalo výše-drahá deka pro panenky s lacinným vzhledem. A taktéž byl vybledlý. Já emitex rozhodně nedoporučuji.
Šťastnou ruku při výběru 😉

kiskka22
19. říj 2020
Uživatel kiskka22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kiskka22.

Já jsem teď pořídila tenhle termoizolační fusak https://www.gobaby.cz/barva-flowers-ruzova/ a je parádní. Zevnitř je moc příjemný jako dečka a vnější látka má vodoodpudivou úpravu, je krásně teploučký.