Fusak Emitex Combi. Co poradíte?

anyroxy
8. lis 2020

Ahoj 🙂
Vybírám fusak od Emitexu na zimu (únorové miminko) a nemůžu se rozhodnout, do jakého jít. Buď černý s béžovým vnitřkem (3.fotka),

nebo černý s vločkami a šedým vnitřkem (2.,4. fotka)
(barva toho šedivého vnitřku nejvíce odpovídá na první fotce, je víc tmavá, je to ale jiný typ fusaku 🙂 )

Poradíte?🙂

mzacikova
9. lis 2020

Mám ten druhý (v jiné barvě) a je fajn, jen by mohl být víc huňatý a měl by jít více stahovat... U hlavy je moc volný

Záleží na barvě kočárku ☺

marianna89
9. lis 2020

Kde jste jej nasla prosim taky budu kupovat

squezy
9. lis 2020

@anyroxy 2. a 4. fotka. Na te poslední fotce vypada moc pěkne. Mame stejný v jiné barvě a používám už 3.zimu (taky mame unorňátka dvojcata) a je jim opravdu teplicko a je rostouci, což je fakt super. Pak máme od emitexu i jarní/podzimni fusak do vajicka a taky bezvadny. Doporucuju se ti na to mrknout do vajicka, az budes s mimcem jezdit ve vajicku k doktorce a tak.

simonaph
9. lis 2020

Emitex je super, já bych preferovala víc šedivý vnitřek, praktičtější 🙂

anyroxy
autor
9. lis 2020

Tak asi pujdu do toho tretiho, cerny s bilym vnitrkem. Sice jeste kocarek nemam, ale pokukuju po tmavem kocarku, tak aby vse nebylo tmavy :D ta seda mi prijde spis pro kluka a ta bila je vic univerzalnejsi.

ninolleta
9. lis 2020

Bílý vnitřek bude více špinavější až tam budete dávat chodící dítě, já radši používám s šedým vnitřkem.

benjik
10. lis 2020

Mám ten černý s vločkami a je super!

benjik
10. lis 2020

@marianna89 Emitex má přímo e-shop, ještě nedávno na něm byly velké slevy na věci. Náš fusak mám za polovinu.