• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Golfky Cam Portofino nebo Bebé Beni Halo?

19. března 2016 
@pisturik @janina88
Tak už máme kočárek doma a malá je z něho úplně paf, pořád se chce vozit i doma:slight_smile: Už jsme byli i venku a je to super, jak je lehký a ovladatelný. Jediné co se mi moc nelíbí jsou kolečka, obávám se, že dlouho nevydrží, kamínky se do nich zapichují a pak na cestě skřípou, nic moc.
Ale celkově je fajn, tak snad ho užijem :slight_smile:
6. zář 2012 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě pořád jsem nepořídila, ale vzhledem k tomu, že je jaro, tak opět přemýšlím :slight_smile: Čekala jsem, zda nebude nová kolekce barviček, ale asi nic :frowning2: Chtěla bych vás některou poprosit, zda by bylo možné změřit vzdálenost od úplného sedu nahoru k boudičce (myslím, když dítě sedí a prší a musí mít boudičku, tak aby se mi tam vešlo). A ještě bych se chtěla zeptat, jak jste spokojené s těma polohovacíma šňůrkama, zda se vám pak nestává, že nedrží zádíčka v sedu :slight_smile:
Díky moooooc
18. bře 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmikraska81 ahojky,ja ted prodavam ten Bebe beni halo 2012 v zelene barve za 1700kc..byla jsem s nim naprosto spokojena a to polohovani bylo v pohode,clovek si to da jak chce a drzi to..prodavam ho po necelem rocnim pouzivani,maly uz se nechce vozit..je v krasnem stavu,neposkozeny a k nemu davam rukavnik na zimu ve stejne barve :slight_smile:..Jsem z ostravy zabrehu.Kdybyste mela zajem pisnete na romanalugosova@seznam.cz
18. čer 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím vás, ta stříška nemá sluneční clonu že?
19. únor 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,chtěla bych se zeptat zda se v tomto kočárku dá vozit dvouleté dítko?Dcerka je velká a bojím se aby nebyl krátký...A ještě prosím,jak je vysoko rukojet?Díky moc!!
24. únor 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj chtela bych poradit chceme si poridit sportovni kocarek halo bebe beni green potrebovala bych vedet jak je dlouha lozna plocha kolik centrymetru mame chlapecka 13mesicu a na vysku meri 73cm a vaha 11kilo. rad spinka v kocarku jakmile nekam jedem zachvily usne mate nektera skusenost s timto sportakem? jde nam o to aby byl prostorny mel delsi loznou plochu nez meri malej aby ho mohl mit delsi dobu aby se dal polohovat az do lehu ado sedu a mel prostorny kosik mame doma sportak jane a ten je na polohovani pomoci pasku a nejsem stim spokojena do sedu dat uplne nejde a do lehu jo prosim poradte a zda je vhodny na vylety veronika
31. bře 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tyto golfky mi padly do oka. Ovšem já bych chtěla aby kolečka vydrželi i cestičku v lese- takže určitě odpružené kola. Tento je má odpružené? na fotce vypadají přední že asi i jsou? pletu se|? popřípadě jak se chovají po delším používání?
14. pro 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zkusím opět oživit to diskuzi. Moc se mi líbí kočárek Bebe beni halo, ještě jsem ho neviděla naživo, ale ráda bych si vyslechla nějaké zkušenosti. Vydrží i do horšího terénu? A budu schopná jej s dítětem uzvednout např. do tramvaje? A zkoušeli jste někdo třeba i se skejtem, na kterém se vozil starší sourozenec?
Děkuji za případné odezvy.
19. únor 2015 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, taky bych ráda aktualizovala diskuzi :slight_smile: Co ta délka zad, není krátká? A odpružení koleček je tedy přední i zadní kola? A celkově spokojenost? :slight_smile:
Děkujiii :sunglasses:
18. bře 2016 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petavin7 mame bebe beni halo a záda jsou dostatečne dlouha. Kočárek je lehký, ovladatelný jednou rukou, což jsem ocenila při procházkách se starším sourozencem. Odpruzena jsou přední kola, ktera jsou zároveň otocna s možností aretace. Oceňuji velký košík pod kočárkem. Jako menší nevyhodu bych uvedla třeba stříšku na kočárku, kterou jsem v letních měsících musela doplnit o sluneční clonu. Dale se mi po roce užívani podarilo zlomit brzdu na jedné straně. Je totiž plastova. Jinak je kočárek skladny i do menšího kufru auta. A myslím, že poměr cena x kvalita je odpovídající.
19. bře 2016 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Aha, aha děkuji moc za info :slight_smile: Taky jsem si při prohlížení kočárku na fotce říkala, jestli ta bouda nebude chtít clonu, ale tu bysme stejně pořídili i na stávající kočárek :wink:
19. bře 2016 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek