Golfky Giro od ABC Design. Máte je?

poupe
1. bře 2008

Ahoj,nemate je nektera,jsou z kolekce 2008,nebo nad nima neuvazujete?Jsou podobny ABC design Amigo,ale levnejsi : http://www.prag-info.cz/_shop/image_6432002a/12...

poupe
autor
2. bře 2008

nikdo nema?

astrane
2. bře 2008

Ahoj,mám tytéž z kolekce 2007 a zatím žádný problém-normální golfky,váha tak akorát.Tyto mají nejspíš jen jiný design.Používám je půl roku,ale ne denně.Mám černozelený a stály necelý 2 tis.v akci

janickabez
2. bře 2008

já mám ABC Amigo 2007, taky fajn, jen mi přijdou trochu krátký na postavu 170, mám pocit že se k nim musím tochu hrbit, jinak spokojenost 😉

poupe
autor
3. bře 2008

a nezdaji se vam uzky?Malo prostoru na sezeni?Muzu se tedy zeptat na par otazek?kolik maji prumer kolecka,zda jsou pevna zada a zda jdou az do lehu.diky

astrane
3. bře 2008

Mě se nízký nezdají-měřím 158 🙂 .Průměr koleček je 15 cm-nejsou to ty maličký.Úplně do lehu nejde-pár cm ještě chybí.Prostor na sezení je v pohodě-šířka 32.Malej má 11 kg a 80 cm a i s fusakem se vejde v pohodě.Opěrka noh má 2 polohy-dolů a rovně.Opěrka zad 3.Záda jsou dobrý-takový ty jenom látkový už se snad ani vevyrábí,ne?Já jsem si k němu koupila ještě univerzální černý nánožník.Nám by teda ještě vyhovovalo,kdyby šej posadit ještě víc kolmo,myslím,že to na té fotce je to maximum.

astrane
3. bře 2008

Ještě bych dodala,k té šířce-děti od 1 roku už do šířky mos nejdou,rostou spíš do délky.Takže počítám,že do 3 se tam určitě vejde,pokud to není super obřík 😅

poupe
autor
3. bře 2008

tak diky moc

mobina
11. lis 2008

Ahojky. Jak jste s golfkama spokojené? Mají nějakou zásadní vadu? Díky za názory 😉