ABC Design Viper 4S 2015, máte zkušenost?

tweea
8. črc 2015

Ahoj holky, nemáte prosím někdo zkušenost s ABC Design Viper 4S 2015? Za jakékoliv poznatky budu moc ráda 🙂
Děkujii 🙂

vikynka33
8. črc 2015

@tweea My máme teda tu verzi 2014 a veliká spokojenost. Malá je sice zatím v korbičce, ale i když jí je jen 3,5 měsíce a má jen necelých 6 kilo a cca 62 cm, tak je v ní dost stísněná, takže na podzim, až bude třeba zase fusak už půjde určitě do sporťáku. Takže vše ok, ale ta korbička by mohla být větší. 😉 Se sporťákem zatím zkušenost nemám. Koupili jsme i adaptéry k autosedačce a párkrát jeli jen s vajíčkem a taky super. Co mi teď občas vadí, tak ty díry ve stříšce, když svítí slunce, musím navíc zastiňovat. Nevím, zda to má i ta verze 2015. Jinak nafukovací kolečka fajn, jezdíme i v terénu a i když to drncá, jak nemá odpružení, tak to małou nebudí. A super je ta výškově nastavitelná rukojeť.

kattyd
9. črc 2015

Mam verzi 2015 a spokojenost. Hlavně se mi líbí snadné skládání do auta, s adaptéry možnost na podvozek připevníme autosedačku. Supr je i prostorný kos pod kočárkem, vejde se tam i velký nákup. Co bych možná změnila jsou ty otvory ve strisce- svítí přes ne na mimčo a nejdou úplně zakryt. Podvozek kočárku je dost těžký, ale to asi u většiny podobnych, trochu se s nim nadřu když ho tahák do schodu nebo nakládam do auta. Když jsme kočár kupovali tak nám prodavačka říkala ze 2015 ma lepší odpružení než předešlé verze, no nevím... Přijde mi ze je hodně tvrdý, když jedu terénem nebo po horším povrchu, mimčo mi v korbe úplně natrasa a probouzí ho to, musím ho ze všech stran oblozit a jet fakt pomaloucku opatrně. Ale jinak ve městě supr.

tweea
autor
9. črc 2015

@kattyd
Otvory ve stříšce myslíte na sportovní nebo na hluboké verzi?
A ještě bych se chtěla zeptat, na sportovní verzi jsem se v recenzích dočetla že v úplném lehu jsou po stranách mezery kterýma fouká. Jak to vidíte vy?

kattyd
12. črc 2015

Zatím používám jen hlubokou korbu, se sporťákem ještě nevím, nemám ho uskladněn doma tak se bohužel nemohu podívat. Na té stříšce to vlastně nejsou otvory, ale nevím jak to nazvat. Je to průstřih v látkové stříšce vyplněn napevno průhedným igelitem, takže přes to nefouká ani nevětrá, z části to jde zakrýt látkovou krytkou která je všitá na stříšce,ale kus na pravé i levé straně zůstává neprektyt a svítí přes to na mimčo. Na kočáru mám sluneční clonu od emitex, která ale také tyto průhledy nepřekryje. To bych musela dát ještě asi plínku přes to...ale dá se to přežít, stejně nechodíme ven když je největší pařák a slunce nejvíc svítí.

pettullenka
3. srp 2015

Ahoj, taky máme tento kočárek a jsme moc spokojení. Jezdíme od ledna a zatím jsem nepřišla na nic, co by mi vadilo. Co se týče toho odpružení, tak jsme v obchodě tehdy porovnávali verzi 2014 a 2015 a ta 2015 je fakt mnohem víc odpružená. Ta 2014 vůbec nepruží, nešlo podrndat. A do terénu mi přijde právě super, jezdíme všude a v pohodě. A že by to s malým nějak moc házelo, to se mi teda nezdá. Jinak jak píše kattyd, ty igelitové otvory ve stříšce úplně zakrýt tou látkovou krytkou na korbičce nejdou, ale my jezdíme ještě s plenkou a to si připnu kramlíkem tak, abych zakryla i to, co tou origoš krytkou nezakruju, takže v pohodě. Sporťák jsme zatím taky ještě nevytáhli, takže k tomu zatím nemám co napsat.

zandi
29. bře 2016

Holky a máte někdo model 2016? A zkušenosti?

vercasindel
1. dub 2016

ahoj, taky zvazujeme ten nový model, street provedení se nám líbí....pořád čekám, na nějaké zkušenosti a zatím jsem nic nenašla. Měly by být vychytané chyby z předchozích modelů🙂

pettullenka
1. dub 2016

Ahoj holky, už jsem tu psala - my máme teda verzi 2015, ale už jezdíme půl roku se sporťákem a jsme taky spokojení, myslím, že jsme dobře vybrali. Takže snad verze 2016 bude stejně dobrá nebo ještě lepší.

vikynka33
1. dub 2016

Ja uz mam sportak taky pul roku, ale ted premyslim, ze koupim Valco. Mala uz zacina chodit a sportak ABC je zbytecne tezkej a neskladnej do auta. Ale jinak spokojenost. 😊

myskaol
1. dub 2016

Za mě naprostá spokojenost, nemám žádnou připomínku 🙂

vercasindel
1. dub 2016

Díky holky. Vikynko, jak neskladný do auta? je veliky? zouseli jsme podvozek a korbicku,ta jde slozit na placku, ten sportak ne???Díky🙂

zuzkamed
1. dub 2016

Mame 2015 verzi Style a naprosta spokojenost! Zatim teda jen korba, sportak jsme zatim nedali.

vikynka33
1. dub 2016

@vercasindel ale slozit to jde, jenze jezdim 3x tydne do mesta a rano hodim rychle kocar do auta, u manzela u prace rychle vyndavam a vecer opacne, tak nemam moc casu z nej delat placku. 😉 A kdyz jedeme nekam cela rodina, kocar nam zabira pulku kufru. Do ty korbicky se lip skladaly veci. 😉

kattyd
2. dub 2016

@vikynka33 mám to stejně, uvažuji zda na cestování koupit Valco nebo jen levné golfky 🙂. Sportak je super, i kamosky s podobne velkými detmi mi ho chválí ze je dobrý, ale na přesuny autem hrůza. Zabere mi cely kufr, kdyz je nasazena sportovní korba a složim ho s ni tak ho už čeká neuzvednu abych ho naložila do kufru. Takže nejdřív sundat korbu a někam ji polozit, ale tak aby se neuspinila, pak naložit podvozek a na nej pak tu korbu...cestuji cca 3x týdne a tyto transporty už me přestávají bavit 🙂 Kdyz jedeme na dovolenou, tak sundavame kolečka a zplacatime korbu, ale i tak kočár zabírá hodne místa v autě. Co se mi na sportaku líbí je velká striska která se dá zklopit hodne dopředu takže malému nesviti do oči. Polohovani opery zad je taky fajn jednoduché, velký nákupní kos, kolečka projdou vše a i to odpružení kdyz mi přijde ze je na sportaku víc poznat, hlavně kdyz mám korbu otocenou po směru jízdy.

vikynka33
3. dub 2016

@kattyd mluvíš mi z duše 😊👍

vercasindel
4. dub 2016

Kurnik holky.... tak já nevím...nebo jestli koupit nejaký bazarový hlubokou korbičku a pak ten porádný sporták...🙂

vikynka33
4. dub 2016

@vercasindel jooo, u druhyho bych uz to tak udelala. Mala je prcek, v roce ma 8,5 kg a 74 cm, je breznova uz od rijna byla ve sportaku, takze ta korba je fakt na chvilku. 😉

vercasindel
5. dub 2016

Tak děkuji za zkušenosti 🙂

koncita
5. dub 2016

@vercasindel nečetla jsem všechno, jen to o té bazarové korbě a přesně to ti doporučuju. Pořiď hlubokej kočár, ten je fakt perfektní, ale sporťák stojí za prd, to si pak vyber jinej 🙂

vojackovaverca
21. říj 2017

@vikynka33 Dobrý den, mohu se zeptat, jestli vám šla sundat stříška u hluboké verze? Myslím tím úplně, aby se dala vyprat.
Děkuji

vikynka33
22. říj 2017

@vojackovaverca jeee, to jsem nikdy nezkousela. Pouzivala jsem sportak jen chvili a pak jsme stejne koupili Britax. 😉