Britax Go Next, ABC Design Viper 4 nebo Baby Design 2017?

lucienee
28. čer 2017

Zdravím, už nějakou dobu vybíráme kočárek a stále se nemůžu rozhodnout. Britax go next údajně patří mezi nejlepší kočárky - jeho výhoda je především ve kvalitním sporťáku, který se snadno složí a je poměrně lehký, na druhou stranu mě odrazuje ta cena a trošku design. Líbí se mi také kočárky ABC Design Viper 4 nebo Baby Design Lupo comfort 2017.
Máte prosím zkušenosti s těmito kočárky? Vyplatí se investovat do drahého kočárku či to vyjde nastejno?
Děkuji za všechny rady, zkušenosti a pomoc v rozhodování 🙂

majajaa
28. čer 2017

Za me rozhodne Baby design. Sama ho mam (2016) a jsem maximalne spokojena. Zvladl bez problemu snih. Manipulace super. Krasne se dava do auta. A myslim,ze rozumna cena. Otazka jeste je,zda potrebujete kocarek ciste do mesta,nebo i do prirody. BD Lupo se krasne vyporada i s nerovnym terenem.

monaluza
28. čer 2017

Taky mame Babydesign Lupo 2015 a za ty penize opravdu dobry kocarek.

lamudka
29. čer 2017

Take se pripojuji s chvalou na baby design,ktery pouzivam od lonskeho dubna. Britax go next jsem rovnez zvazovala,ale je opravdu o dost drazsi. Jsem presvedcena,ze neumi o moc vic. Byl mozna o neco skladnejsi,ale baby design taky neni zadny korab. Pekne jede, zvlada mesto i teren,pruzi,rychle se sklada,cena super... ABC design mi v obchode trochu hur jel,ale to mohl byt problem konkretniho kocarku...

vcelkalenka
11. črc 2017

Ahoj,my máme britax go next.Jsem s nim max spokojena.S jinými kočárky nemam zkušenost.Britax se úžasné skládá, je lehký. Nyní už používáme sportak a i ten se složí naprosto super.Hodně jezdíme autem,takže lehké skládání využijeme i skladnost kocarku.Je sice dražší,ale není potreba už žádný jiný kocar.Jezdím s nim jak po městě,tak u nás na vesnici v terénu a zvládá vše.Co ještě oceňuji je,ze nemá tuhý podvozek,jako jiné kočáry.Je jakoby odpružený a dá se hezky houpat.Pokud by tě ještě něco zajímalo,ptej se.Přeji šťastnou ruku ve vyberu😉

lucienee
autor
18. črc 2017

Děkuji všem 🙂 Nakonec jsme se rozhodli pro vychvalovaný Baby design 🙂