X-lander x move x ABC Design Viper 4 x Britax Go Next

kacasa
1. led 2018

Srovnavala jste nektera tyto kocarky? Jsou asi jedine, ktere se mi libi okem... x lander x move, abc design viper 4 a britax go next.. ktery vybrat a proc? Britax ma strasny barvy..

dominikaromanova
2. led 2018

Ahoj, tak za mě asi X-lander set X-Move. Proč? Protože nemá tak děsné barvy jak abc nebo Britax, dále má celkem v pohodě kolečka, cena není přemrštěná. Jednu dobu jsem o něm také uvažovala, ale nakonec jsme objednali jiný. Kdybych si musela vybrat z těchto tří, jdu do X-landru.

kacasa
autor
2. led 2018

@dominikaromanova dnes jsem se na ne byla podivat a nelibi se mi asi ani jeden🙈 X lander sportak snad dobry, ale korba des.. jsem v koncich.. asi bych nevybrala zadny..jaky budete mit?

eliskaxox
2. led 2018

No co se týče konstrukčních dispozic a velikosti sportaku tak 100% Britax Go next. Je to takový mercedes mezi ostatními kočárky 🙂

dominikaromanova
2. led 2018

@kacasa, tak já objednávala kočárek nakonec mimo ČR, žádný kočárek u nás se mi nelíbil, na dceru jsem kdysi měla Chicco S3, ale ten se už nevyrábí, bohužel. https://baby-travel.uk.com/collections/marvel-u...
Byl cenově dostupný, nevýhoda je, že nezasílají do ČR, takže dopravu jsem musela řešit zvlášť.

i_v_c_a
2. led 2018

Pokud jsi z Prahy a neminis kupovat dalsi kocar-sportak, ber neco, co je primarne sportak, do auta se to nemusi rozkladat na dva kusy a neni to tezka krava. Po zkusenostech bych koupila nejakou houpavou tojkombinaci z druhe ruky, pouzivala z ni korbu a chvili sportak - smerem ke me, pak prodala a koupila novy joie literax air nebo mytrax nebo nejaky lehky britax (myslim, ze ani u jednoho dite nemuze byt otocene ke me).

i_v_c_a
4. led 2018

Jo a jeste - hledej nejakou brzdu, ktera se neodbrzduje nartem nohy. Usetris za boty... z tech tvych jsem mela v ruce (u kamaradek) ten viper a xlander a jako korba asi dobre, ale sportak ne, do Prahy zbytecne, maximalne na snih. Podle terminu narozeni bych zvazila treba i jen sportak a vloznou tasku, tak to resila kamaradka s korcarem pro dvojata a v pohode.

kacasa
autor
4. led 2018

@i_v_c_a my se budem strhovat z mesta.. takze potrebuju spis do terenu

beruda
4. led 2018

Bohužel jsem měla v ruce jen ABC a je to teda těžká kráva, aspoň pro mně. V základu má skoro 17 kilo a to je mazec, ale na vsi by ti nemuselo tolik vadit. Jo, a barva je to úplně poslední, co bych řešila.