Kočárek ABC Design Viper 4S, máte zkušenost?

tedynka
29. led 2017

Prosím jaké mate zkušenosti s kočárky ABC Design Viper 4S? Moc se mi líbí, ale co jsem koupala na recenze, tak jsem našla spoustu negativních názoru......

barumic
29. led 2017

Ja na nej taky koukala, ale dle meho ma malou korbu a je tezky. V dTestu 5/2016 mel hodnoceni jen 48%. Nejlepsi mel 76%. Testovali 10 modelu a tento jediny se nevesel do kufru auta vcelku. Museli mu sundat kolecka.
Takze tak ☹

barumic
29. led 2017

Jinak zkusenost nemam, zatim vybiram a jsem bezradna. Chtela jsem tak nejak do 13 tisic bazarovy, ale zacinam se pohybovat v castkach pres 25 tisic a v novych modelech 😀
Asi se budu muset vratit na zem 😀

varecka246
29. led 2017

Ahoj já ho mám a používám ho už 4 roky-takže za mě, kočárek dost využíváme, v terénu se dostal kamkoliv, ale je pravda, ze je dost těžký, v kufru zabírá hodně místa, ale nám se do auta vleze a kolečka nesundavam, no a velikost korbicky- u dcery v pohodě, ale syn je větší a byla mu brzo malá, za ty 4 roky ale žádná vada ani reklamace, za ty peníze spokojenost

tedynka
autor
29. led 2017

@varecka246 jak je prosím velká ta korbicka? Me prave prisla na pohled celkem velka, ale asi jsem spatne odhadla.....

varecka246
29. led 2017

@tedynka no délka je 80cm a šířka asi 37, ale třeba teď v zimě mi dost místa ubíral fusak, malý už mi sedí, tak už jezdíme ve sporťáku

netopejr
29. led 2017

Jezdi se s nim dobře,když ses vysoka a vysunes madlo. Pokud je madlo zasunutejsi, velmi spatné se s nim jezdi, nejde zatacet. Taktéž nejde dat dost dolu, kdyby miminko vezl sourozenec,ale to asi ted nepotřebuješ. Kosik ma dobrej. Korbicku jsem memema, ale ve sportaku je hrozne krátká zadova operka - rovno dítě už si nemohlo opřít hlavu, jen zada a zacinalo se spatne vcházet pod boudičku, když sedelo. Leda ze byste měli mali dítě,ale pokud vy jste mensi, bude se vám s nim jezdit hur. Pokud jste vysocí, asi nebueze mit uplne drobne duze. Operka na nohy je proti tomu kralovsky daleko. Bouda velka, hezky naklapeci. Sportak se da otočit ibprotismeren, coz je fajn, ale chytá se v místech, kde ja kocar chytám, když vo potrebuju snést se schodu - místo toho odepinam kocar (i s ditetem) a jinde to není jak chytit pro jednoho. Ditr si do něj a z nej nevyleze samo, když zavina chodit, coz mne vadí, dítě neustále dávat dolu a nahoru. Nejsem zastánce drzeni v kocare (v zimě tam sedej samy, ale pres letni cas.... Vycházka je pro ne především,a některý si na tom dost trvaj, ze se to jinak nedá).
Skladnost do auta u sportaku uplne bez problemu, sundáš vrsek, podvozek slozis. Tam zadnej problem nevidím. Kufr osobaku ca metr na metr a par cm.

te_reza
29. led 2017

mám 2015 a spokojenost,v korbě byla malá skoro do 8 měsíců i když je velká, jezdí se mis ním dobře, jen mi trvalo než jsem si zvykla na sportovní korbu a těžký mi nepřijde

ckei
29. led 2017

Měla jsem,za mě obrovská spokojenost. Do kufru se mi vešel komplet celý včetně koleček. Testy jsou mnohdy dost zkreslené.

ckei
29. led 2017

Jinak jsem malá a jezdilo se mi s ním parádně,zatáčí se s ním samo,ovladatelnost jednou rukou. Sklopitelná bouda u sporťáku až k madlu - k nezaplacení. Velký košík. Sporťák taky v pohodě,malý se tam zcela bez problémů vešel do 2,5let,pak už se nevozil. Super i pro velmi těžké terény. Projeli jsme s ním fakt kde co. 😉 Hluboká korba mu byla v pohodě do 10mesicu.

raj09
29. led 2017

My pouzivame pres tri roky a jsme spokojeni. Tezsi asi je, ale je tim padem i stabilní. Korbicka pusobi, ze je mala, ale prvni syn se do ni vlezl do sedmi mesicu a druhy taky vydrzi. Do auta nam taky vleze, snadno se sklada. Kosik super, odvezl furu nakupu. Je fakt, ze se hur ovlada, kdyz mas madlo malo vysunute, ja mam 1,68 a dávám si ho skoro na max a jezdi se mi dobre i ovlada.

inusska
30. led 2017

My ho mame, syn je malej, takze je jestw v hluboke korbe (skoro 9 mes).

Jak se prosim jezdi se sportakem v protismeru a sklopenou operkou? Asi nic moc, ze?

kalutedi
30. led 2017

u nás naprostá spokojenost,lehký,snadno ovladatelný,do auta se vejde v pohodě a to jsem jezdila s malým třídvéřákem.Korba je jedna z největších,větší už mají jen polské kočárky a ten jsme nechtěli.Teleskopická rukojeť super,jak pro dvoumetrového dědu,tak pro mojí malou mamku🙂Chtěla jsem celkově vyšší kočárek,abych se k němu nemusela ohýbat,což viper je.Jediné,co by mohli vylepšit je polohování boudičky a připevnění nánožníku u sporťáku.Zádová opěrka se mi nikdy krátká nezdála a to máme přerostlé dítě🙂

barumic
30. led 2017

@kalutedi
A z ktereho roku mate kolekci?
Mne totiz prijde, ze cim novejsi kolekci, tim lepe podchycene chybky. Coz je samozrejme dobre 😉

kalutedi
31. led 2017

@barumic já taky doufám, že ty chyby postupně odstraňují, ale zase se mi teď nelíbí ty barevné kombinace☹ Máme kočárek kupovaný 2012 a za pár dní ho opět oprášíme🙂

barumic
31. led 2017

@kalutedi
Zacinam o nem dost premyslet, ale kolekce 2017 ma mensi korbicku nez ty starsi... no skoda.
Ja proste nevim, zacinam byt zoufala ☹

tedynka
autor
1. únor 2017

@barumic jak velkou má prosím ta 2017 korbu?

barumic
1. únor 2017

@tedynka
78,7 x 37,7 cm.
Tak koukam jeste na Moon Nuova, tam ale nepisou delku. Chtela jsem se vejit do slusne ceny za 3 kombinaci.
Asi budu muset navstivit veletrh v Brne v breznu. Treba do te doby vydrzim 😀