• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Golfky Jané Energy. Máte zkušenost?

14. října 2013 
Ahoj, omlouvam se jestli tady uz takova diskuze existuje...ja ji nenasla. Rada bych se ale zeptala jestli je tady nekdo mate a jaky s nima mate zkusenosti popr. jestil byste mi doporucili nejaky jiny. :wink:
1. dub 2008 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já je tedy nemám, ale kámoška ano. Jsou super lehký, dobře ovladatelný. Jediná chyba, strašně malý košík a když je v poloze vleže, tak se tam skoro nedostaneš. Taky jsem o nich uvažovala, ale nakonec váham mezi Moon Buggy Kiss 4wheels nebo herques rally :wink:
1. dub 2008 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ja prave porad vaham, pac ten kosik celkem hodne uziju, tak uvidime uvidime.
2. dub 2008 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
llllucka • 1d • Dnes ve 13:26
Nikde jsem vysloveně toto téma nenašla,takže se ptám,těch,co ho mají,jaké mají tyhle golfky plusy a mínusy.Díky moc
17. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
kristynna • 1d, 13tt • Dnes v 09:23
Ahoj, přemýšlím o koupi golfek pro naši roční chodící holčičku. ZAtím mi z toho vyšli Jané energy a budu ráda, podělite-li se o zkušenosti.
Očekávám od nich: kvalitu, aby vydržely i na druhé dítě, ale ne za 10 tisíc, větší lůžko pohodlné lůžko na spaní, lehké do města, ale pokud možno s většími koli - bydlíme na vesnici, tak abychom se dostali aspoň od zastávky domů. :grinning: Chtěla jsem spojené rukojetě, pro snadnější manipulaci jednou rukou a nakládání do mhd, což tyto nesplňují. Budu ráda za typy. Díky.
23. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
a co Jané Carrera???
23. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
cikousek • Dnes v 08:30
Přemýšlím o koupi těchto golfek, zaujaly mě především svou hmotností. Chtěla bych je jen na takové popojíždění do města, do MHD apod..Sporťák do terénu mám :slight_smile: Jenže někde na netu jsem četla, že ta váha 5,6 kg je bez koleček a boudičky je to pravda?? Prý ve skutečnosti má komplet cca 7,5 kg. A ještě jeden dotázek, jde na tento typ golfek sehnat nánožník??? Stačil by nějaký UNI.. Děkuji za reakce
9. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
I já uvažuju o těchto golfkách. Pokud je tu někdo, kdo je má, můžete pls odpovědět na otázky o příspěvek výš? Díky.
9. říj 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, nevite jakou maji jane energy nosnost?
12. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@josefa Zdravím tenzo golfáč mám je lehký má 5,6kg, je to jeden z nejlehčích kvalitních kočárků. Nákupní košík. Dá se odepnout.Potah stříšky i sedátka lze vyprat.Rozměry složeného kočárku 109 x 29 x 30 cm (dxšxv)Rozměry v pojízdném stavu 80 x 48 x 109 cm.Hmotnost 5,6 kg. PROSÍM :wink:
14. říj 2013 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@minea Nejoblíbenější barva Marine-modrozelená - vhVáží 5,6 kg, je to jeden z nejlehčích kvalitních kočárků.Původní cena 4450 kč + doplňky .Prostorná originál pláštěnka. Moskytiéru - síť zakončenou gumou. Sluneční univerzální černá clona Taška na kočárek, použitá na převoz v letadle.Není originál je trochu menší, ale narvala jsem ho do ní. Má kolečka, poutko na tažení + uši, že jí můžete vzít normálně do ruky. Polohování nohou i zad. Záda 5 poloh až do lehu. Je tedy vhodný už od mala. Bezpečnostní pásy - 5ti bodové, nastavitelné.Gumový stupínek na nohy.Stahovací bouda. Když se kočárek složí má na boku poutko na přenášení.Kočárek má otočná přední kolečka s možností aretace, zadní kolečka vybavená brzdou. Nákupní košík. Dá se odepnout.Potah stříšky i sedátka lze vyprat.Rozměry složeného kočárku 109 x 29 x 30 cm (dxšxv)Rozměry v pojízdném stavu 80 x 48 x 109 cm.Hmotnost 5,6 kg.PROSÍM :wink: :slight_smile:
14. říj 2013 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek