CAR Praha - ve kterém jste byly spokojené?

misisfilip
4. bře 2019

Ahoj holky mam PCOS, hledame s pritelem CAR v Praze.. Nejvice se mi zatim libi Motol, ale neznam nikoho, kdo by mel problem a musel vyhledavat takove kliniky. Proto bych se Vas rada zeptala kdo ma zkusenosti s Motolem a jake? A nebo jestli byste mi doporucili jeste jine centrum. Dekuji Vam moc...

moxha
5. bře 2019

Já chodila do caru u Apolináře a nakonec se povedlo spont.otěhotnět.Můj problém byl v opakovaném potrácení.Doporučuji konzultaci ve více centrech,protože jednotlivé ceny třeba při IVF se dost liší.A určitě bych vyhledala ( í zde na emiminu) stránky se spokojeností různých center...

misisfilip
autor
5. bře 2019

@moxha dekuji za odpověď, urcite se podivam

fijanek
6. bře 2019

Nám můj gynekolog doporučil buď ISCARE nebo Gennet. Šli jsme do Gennetu. Jsou tam za mě skvělý doktoři i sestry, prošli jsme spoustou vyšetření a o všem s námi mluvili, vše v pohodě vysvětlili. Pak jsme absolvovali jedno IUI,to nevyšlo, tak jsme šli rovnou do IVF a dneska z něj máme 10ti měsíční dcerku. Takže já můžu doporučit Gennet.A celý proces včetně vyšetření a doplatků za léky nás vyšel na cca 30 tisíc, ale to spíš záleží na Vaší zdravotní pojišťovně.

misisfilip
autor
11. bře 2019

@fijanek o Gennetu jsem.uz taky slysela.. ono je to asi temer jedno... ale mam z toho fakt strach.. muzu se prosim zeptat jak dlouho vse trva a co nas ceka? Nejaky prubeh jestli byste byla hodna mi napsat. A jsem moc rada, ze Vam to vyslo. 😊 dekuji za odpověď

fijanek
11. bře 2019

@misisfilip co se týká průběhu, tak my jsme přišli poprvé do Gennetu koncem ledna. Nejdřív nám oběma udělali základní rozbor krve, pak manželovi spermiogram a mě gynekologické vyšetření. Potom zkoumali genetiku, jestli nejsme nosiči nějakých postižení apod, což trvalo měsíc. Pak byl myslím znovu spermiogram a ultrazvuk. Potom jsne zkusili 1x IUI, tzn.stimulace a pak inseminace. To nevyšlo, pak nám doporučili měsíc pauzu před IVF. Samo IVF je celkem v pohodě, odběr vajíček se dělá v lokální anestezii, přišla jsem si hezky opilá 🙂 u nás se povedlo oplodnit 4 vajíčka.Doporučili nám před vložením prodlouženou kultivaci, tzn. 5 dní. Těch 5 dní přežilo už jen 1 vajíčko. Opět v lokální anestezii proběhlo vložení. No a po 14ti dnech pozitivní test a v 7tt u nich na posledním vyšetření viditelné srdíčko

fijanek
11. bře 2019

@misisfilip to samotné IVF bylo 5.srpna

misisfilip
autor
15. dub 2019

@fijanek dekuji za odpověď.. je tak to je krasny 😊 snad se nam taky zadari... 😊