• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Golfky, které nemají polohovací opěrku nohou. Vadí to?

8. dubna 2008 
Ahoj holky, chtěli bychom si koupit sporotvní kočárek chicco simplicity - http://www.darababy.cz/zbozi/chicco-simplicity , ale kočárek asi nemá polohovatelnou opěrku nohou, je to nutné nebo to nevadí? Máte některá tento nebo podobný kočárek? Děkuji za odpovědi a doporučení :slight_smile:
8. dub 2008 v 10:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nemám takový kočárek.. zatím nemám koupené golfky.. Jezdíme v normálním kočáru, ale ten má polohovatelnou opěrku zad i nohou z úplného lehu do úplného sedu. Musím říct, že je to velmi praktické, využívám to už delší dobu a když teď sami sedíme, tak samozřejmě i častěji. Dítě kouká po světě a když usne, může si lehnout na záda i na bok nebo třeba jen být v polosedu s nataženýma nožkama. Polohování by měla být u kočárků, sporťáků pro menší děti samozřejmost, potom už to tak nehoří, ale lepší to podle mě je.
víc názorů je tady http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3155
8. dub 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
suki, mne se ty Chicca taky moc libi, myslim, ze to az tak nicemu nevadi....
8. dub 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já souhlasím s kristi, myslím, že to dětem moc nevadí. Tak malé dítko, jako máš ty má stejně ještě tak krátké nožky, že ještě ani skoro nepřesáhnou sedací část a větší dítě už zase moc v kočárku nespí (náš malý od roka skoro vůbec)
8. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, ja stejne vetsinou jezdim ven,az kdyz je vzhuru...
8. dub 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, nehoří to, ale není to nic proti ničemu.. lepší to tam mít.. tady kolem maj mamči děti, co v kočáru spí i ve dvou letech.. :sweat_smile:
8. dub 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jak začnou ťapat, tak se na nějaký kočár většinou vyfláknou :grinning:
8. dub 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave, ja furt taky chtela jeste jedny golfky, ale od nedele nam ditko chodi a strasne ji to bavi, takze si myslim,ze do leta ji v kocaru jeste svezu a pak uz to bude na houby
8. dub 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak díky moc, to jsem ráda, tedy do nich asi půjdem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jana1 polohovaltelná záda to má určitě, je ta opěrka na nožičky tam není polohovatelná. :slight_smile:
8. dub 2008 ve 14:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek