Golfky, na kterých se může vézt (stojmo) i sourozenec

sneha
24. srp 2010

Ahojky. Nedavno jsem na ulici videla golfky, ktere mely mezi zadnima koleckama takovou zpevnenou desku (jako soucast konstrukce), na ktere muze stat starsi sourozenec, kdyz se veze ten mladsi. Hrozne me to nadchlo, protoze mi to prislo hodne prakticke a to i v porovnani s ruznymi pridavnymi stupatky, ktere prece jen zabiraji vic mista. Hned jsem se majitelky kocarku ptala na jmeno tech golfek, ale ten papirek, kde jsem to psala jsem bohuzel asi ztratila, protoze ho nemuzu najit. A tak bych se chtela zeptat jestli nekdo z vas takove golfky nema aby mi mohl dat vedet jejich nazev a popripade se taky podelit o zkusenosti s jejich uzivanim. Predem diky.

luciferdik
24. srp 2010

@sneha Takové stupátko mají golfky Peg Perego Pliko http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=1665435, co vím.

jaa
25. srp 2010

Jo a má ho i Inglesina ZiPPy Free.All Ower.Momentálně ji mám i na prodej... 😉 V super stavu a v záruce..

luciferdik
26. srp 2010

@jaa Prosím Tě a kde má Inglesina to stupátko pro staršího? Já mám Inglesinu Zippy Free, jiný model Free neznám.

jaa
26. srp 2010

@luciferdik Má tam to samé,co PPP. 🙂

luciferdik
26. srp 2010

@jaa Mohla bych Tě poprosit, jestli bys mi to nevyfotila? Já to na kočáru teda nemám, mám tam stupínek, na který můžu stoupat, když potřebuju vyhoupnout kočár na obrubník, já to teda nepoužívám, jde mi to bez toho, je to ten, na který se taky zatlačí, když se golfky rozloží, aby to dokliklo, myslíš tohle?

jaa
26. srp 2010

@luciferdik Máš to na fotkách.Je to tosamé,co PPP a je to psané i v návodu i paní v BP nám říkala,že se to používá jako stupátko pro starší dítě,nebo na našlápnutí při vyjíždění na chodník... 😅

jaa
26. srp 2010

@luciferdik Navíc to máš stejně umístěné jako PPP.Jinak by to tam nemělo funkci..Kdyby se to nepoužívalo jako stupátko,tak na našlápnutí by to mohlo být úzké...

luciferdik
26. srp 2010

@jaa No já mám u kočáru napsáno, že je to stupínek pro přejíždění nerovností, nic jiného. Jako stupátko bych to nepoužívala. Není to tak hluboké jako u Plika, navíc Pliko má ten stupínek protiskluzový. Mně to teda nepřijde nijak pohodlné a dobré ani u toho Plika, je to prostě něco jiného než jsou skaty ke kočárkům. Ale třeba to máš tedy Ty u kočáru jinak. Upozorňuju, že mám Inglesinu Zippy Free. Ty máš podle všeho Inglesinu All Over.

jaa
27. srp 2010

@luciferdik Jo.Mám Inglesinu Zippy All over.Nemá smysl se tu o něčem dohadovat.Mě bylo prodavačkou řečeno,že se jedná o stupátko na starší dítě a na pomoc při najíždění na chodník..Na češ jsem ji odpověděla,že jako stupátko to nevyužiji,protože mám děti velké...Takže ,je na samotné tazatelce této diskuze,aby se mrkla na fotky,zda se jedná o tyto,či jiné golfky.A ne se tady v tom štourat a rozebírat kdejaké detaily....

luciferdik
27. srp 2010

@jaa Jo, jasně. Já jsem jenom psala, že u golfek Peg Perego Pliko to všude píšou, že mají stupátko pro staršího sourozence, kdežto u Inglesiny to nikde neuvádějí. A tudíž jsem si myslela, že máš nějaký typ Inglesiny, kde to tak je. Prodavačkám já moc nedůvěřuju, bohužel některé ani moc neví, co prodávají.

jaa
27. srp 2010

@luciferdik Vzhledm k tomu,že konstrukčně se jedná o úplně stejný kočárek,tak to tak asi bude.Kočár je kupovaný v Baby parku na Zličíně,tak si myslím,že když se specializují na prodej kočárků,tak by o nich měly něco vědět.Ale to je fuk.At si dotyčná maminka vabere a koupí,co ji přijde vhod... 🙂

jaa
27. srp 2010
sneha
autor
17. zář 2010

luciferdik a jaa - obema moc dekuji za informace (ozyvam se az ted - byli jsme cely mesic u tchyne a jeste ke vsemu bez internetu 😝 ). Ten kocarek, ktery jsem videla byl od jine znacky nez o kterych pisete - peg perego i inglesinu znam, tak to bych si zapamatovala. No ale i ty o kterych pisete vypadaji zajimave - ted jeste musim presvedcit tatku, ze novy kocarek nutne potrebujeme 😉