Golfky Newbuddy Orion 2014 nebo 4baby Shape?

zeli83
14. led 2015

Maminky prosím o radu,které z těch golfek jsou spolehlivější.Líbí se nám oboje,ale nemůžeme se rozhodnout.Potřebujeme je do města,nákupy,ale i občas do lehčího terénu,dovolená atd.Máte některá s nimi zkušenost?

misam
10. zář 2015

@zeli83 Můžu se zeptat, pro jaké golfky jste se nakonec rozhodli a jak jste spokojeni? Vybírám mezi stejnými a tak by se mi hodilo nějaké info. děkuji 🙂

zeli83
autor
10. zář 2015

Nakonec jsme koupili od Babypointu golfky orion,vysoké rukojetě i pro mého skoro dvoumetrového chlapa,vysoká záda pro dcerku,lehké.Zvládnu je i s dcerou vytáhnout do trolejbusu.Kočičí halvy ve městě drkotají,ale drží.Mají i prodlouženou stříšku proti větru - slunci,okénko pro kontrolu dítka. Já jsem spokojená 😀 Máme je ve fialové barvě s šedou konstrukcí,vypadají i na pohled velmi hezky.Jezdíme s nimi už od února a kolečka jsme promazali zatím jen zadní.Drží dobře.

misam
10. zář 2015

@zeli83 moc děkuji za info, také víc tihnu k nákupu těchto golfek, tohle mne v rozhodnutí podpořilo 🙂. tak ať i nadále dobře jezdí

zeli83
autor
10. zář 2015

Děkujeme a vám úspěšný nákup 😀

lenaada
23. zář 2015

Před 6 lety jsem pořídila pro syna podobné od babypiontu, cena tenkrát rozhodla. Nakonec vydržely do jeho téměř 4 let a totálně uježděné jsem je s klidem vyvezla do sběrného dvora. Nelitovala jsem nákupu, vydrželi písek u moře, cesty v horách i sníh. A to neměli žádnou zvláštní údržbu. Podle obrázku byly hodně podobné, asi pro dceru půjdu do těchto. Děkuji vám za diskuzi, je téměř rozhodnuto 🙂