Golfové hole Babypoint Orion 2012, máte zkušenost?

dropsy
23. led 2013

Ahoj, nemáte někdo prosím zkušenosti s tímto golfáčem? Zdá se mi dobrý za tu cenu, ale ráda bych i nějaké osobní zkušenosti...pokud někdo má. Máme velkého syna a momentálně kočárek quatro lili, který má krátkou opěrku. Na orionu se mi líbí, že má nosnost 18 kg a opěrku 50 cm. Děkuji za rady 🙂

upirek
23. led 2013

Vypadá pěkně...taky sháním nějaký golfáč...mě se zase líbí kočárek Torino cotobaby, taky nevím, jestli s ním má někdo zkušenosti???

dropsy
autor
24. led 2013

ahoj, kočárek pěkný, ale ta opěrka na nohy...skoro žádná tam není. Podobný kočárek mám doma a kvůli tomu se ho zbavuju. Orion se mi líbí,protože je dost velký, potřebuju kočárek, který budeme mít aspoň do 2,5 roků a zdá se mi, že by mohl vydržet. Chci se na něj jet zítra podívat do obchodu, tak uvidím a napíšu sem 🙂

kapljhgf
24. led 2013

nevím jak ten kočárek vypadá ale většina golfek maj dost malé kolečka možná vám to příjde hloupost že to říkám ae ono když máte kočárek v zimě s pořádnými velkými koly tak vám to dost usnadní na jízdě sněhem který je ted venku

dropsy
autor
24. led 2013

@kapljhgf syn má 19měsíců,takže ani tuto zimu moc kočárek nevyužíváme, spíš jezdíme s bobama a na krátké vzdálenosti pěšky. Na druhou stranu už je ale velký do jiných kočárků, půl roku jsme měli sporťák a vyrostl z něho, takže sháním opravdu velký, pohodlný a ne moc drahý golfáč 🙂

kapljhgf
24. led 2013

no fajn když nevyužíváte v zimě kočárek ttj v poho

dropsy
autor
9. únor 2013

Tak kočárek jsme si objednali, koukla jsem na něj v obchodě a za tu cenu myslím dobrý kočár....víc ukáže čas 🙂 Zdál se mi docela velký, tak snad vydrží i na příští zimu.