Kočárek Recaro Easylife, máte zkušenost?

82mysicka
3. únor 2015

Nemate nekdo prosim zkusenost s golfacema Recaro Easylife? Chtěli bychom ho pořídit na jaro. Je to novinka a nikde jsem žádné recenze nenašla, tak to zkusím i tady 🙂 děkuji
http://www.spuntik.cz/recaro-easylife-golfovy-k...

sonik05
6. únor 2015

Také se mi líbí. Ještě jsem přemýšlela kvůli hmotnosti o Combi F2, ale Recaro vypada odolněji a je skladnější. Asi si udělám na jaře radost 🙂

sonik05
20. dub 2015

Tak už s kočárkem nějakou dobu jezdím a musím říci, že jsem spokojená. Ze začátku mi přišel oproti sporťáku nepohodlný, je to prostě jiný styl jízdy, ale zvykla jsem si a mám ho ráda.
Schody s ním sice po zadních kolečkách nesjedete, protože tam překáží brzda u kolečka, ale je zase natolik lehký, že není problém čapnout kočárek i s dítětem a snést ho.
Zkoušela jsem i menší terén (cesta z udusané hlíny občas s kamínky, tráva) a musím říci, že k mému překvapení byla jízda pohodlnější, než jsem očekávala.
Já jsem zatím naprosto spokojená.

rodka
15. črc 2015

Kočiar je super, čo sa týka ľahkosti skladania a prenášania. Bez problemov znesiem dolu schodmi dieťa v jednej ruke a zložený alebo rozložený kočiar v druhej. Ovládanie je jednoduché. Na kockách, ale dosť hrkoce, čo je vzhľadom k plastovým kolečkám asi normálne. Strieška mi príde trochu krátka, chýba nejaké predĺženie proti slnku. A tiež čo sa týka sedenia, mám pocit, akoby sa náš chlapček počas jazdy zosúval dolu, aj v tej najvyšše polohe opierky na sed to nie je úplne sed, ale mierny polosed. Napriek týmto nedostatkom oceňujem váhu, skladnosť a ľahkosť ovládania.

venndy
22. lis 2015

je polohovatelny?

rodka
22. lis 2015

ano, je, ale nejde do uplneho lahu

kotito
9. čer 2017

kočárek je super, moc doporučuji, na to jak je po složení skladný je hodně prostorný. Není to žádný hrkač i když vypadá křehce. vejde se pohodlně dítě 106cm