Kočárek Anex sport 2016, máte zkušenost?

pavoucekhanicka
26. srp 2016

Ahoj. Chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Anex Sport 2016. Jelikož je to novy tip, zatím jsem nenašla vůbec žádnou recenzi. Dekuji 😄 H.

tera111
16. led 2017

Ahoj,chtěla jsem se zeptat, jestli jste si kočárek pořídila?

bartvebartve
11. črc 2017

Holky kočárek máme Každopádně jsme právě zjistili že kolečka nejdou dofouknout žádnou Pumpičkou pokud doma nemáte kompresor Což asi nemáte nafouknou v prodejně a nebo máte smůlu takže to jdeme zrovna reklamovat a budeme požadovat jiný typ koleček který jde normálně nafouknout Pumpičkou tak jsem zvědavá jak to dopadne Každopádně tohle vědět předem tak bysme ho nekupovali

pavoucekhanicka
autor
12. črc 2017

Pořídila.. S kolečky byl trochu problém ale nakonec pumpička jde... je úžasné lehký všichni si ho chválí.. jen mě mrzí že není odpružený i vpředu na hrbolatejsich cestách skáče dost takže je to kocarek opravdu do města..

pavoucekhanicka
autor
12. črc 2017

Pumpičku máme normálně na kolo ale je to ta bez hadičky.. už se mi povedlo i píchnout a pan v obchodě nám vyměnil duši a ventilek zahnul takže je k tomu mnohem lepší přístup.. 🙂 Klidne se ptejte.. máme celou trojkombinace hlubokou jsme používali cca 6 měsíců teď už máme sporťák a autosedačku používáme pořád.

bartvebartve
12. črc 2017

@pavoucekhanicka jo taky se nam to nakonec povedlo nafouknout kdyz se vice ohnul ventilek. Ale ze zacatku jsme se bali aby se nejak neposkodil. A sportak dobry? My jsme tam maleho zatim jen zkusili do lehu a nelibilo se mu tam 🙂 jeste ale nesedi tak chceme jeste vydrzet v korbe ale ma ji pomalu malou. U sportaku mi prijde divna ta vlozka ze tam dite ma jakoby malo mista...

pavoucekhanicka
autor
15. črc 2017

Já jsem ho dala do sporťáku asi v šesti měsících protože se mu v korbicce už vůbec nelíbilo a řval tam ze nevidí ale ma to dole úplně co to šlo. .uplne rovné to není.. takže ven trosku vidí. . Teď ještě úplně sám nesedí ale snaží se a když ho tam dam tak se chyti a nepustí takže ho.chviličku nechávám a pak jde dolů..

bartvebartve
30. srp 2017

Holky a da se ta vlozka v tom sportaku vyndat? Nejde mi vyndat v tom miste kde se zacvakava ten popruh neprojde to tim okem. A s tou vlozkou je to strasne stisnene

pavoucekhanicka
autor
30. srp 2017

Určitě se dá vyndat my ji zatím vyndavali jen z autosedačky, ale určitě musí jít ven.. já se na to zítra kouknu.. 🙂

bartvebartve
30. srp 2017

@pavoucekhanicka tak prosim koukni, nam to neslo... 🙂

pavoucekhanicka
autor
4. zář 2017

tak se to vyndavá ze spoda celý a pak to tam zase musíš vrátit.. 🙂

bartvebartve
6. zář 2017

@pavoucekhanicka moc diky, uz jsme tu vlozku chteli nariznout. Diky tobe se manzel poradne podival a zespodu to vyndal 🙂 jeste ze toho konika mame a muzem si radit 🙂