Máte zkušenosti s kočárkem Anex Cross?

karuna44
6. črc 2018

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s tímto kočárkem? http://www.tivababy.cz/anex-cross-2018_p2001

Děkuji.

anetaplzen
6. črc 2018

@karuna44 Mame ho koupeny, ale zatim nepouzivany. Jedine co zatim muzu ohodnotit je, ze je lehky, prostorny a vse se jednoduse sklada a ovlada.

karuna44
autor
6. črc 2018

@anetaplzen Moc děkuji za informaci - jsem právě četla, že je těžký, dost poruchový, malý atd. tak jsem trošku znejistila 🙂. Jaké máte prosím kolečka na kočárku? Někde čtu, že má nafukovací a někde zase gelové, tak nevím, zda si člověk může vybrat.

anetaplzen
6. črc 2018

@karuna44 Těžký mi vzhledem k velikosti nepřijde, i když do pater bych ho tahat nemohla 🙂 Malý také nevím, my nejsme zastánci velikých kočárů, takže nám přijde fajn. Možná je užší než jiné,ale zase na délku mi přijde veliký. Kolečka máme nafukovací, gelové jsme nechtěli. Snad se osvědčí až vyrazíme 🙂

renmi
6. črc 2018

Také se mi moc líbil, ale nedávno jsem ho viděla na živo s tak max. půlročnim mince a na to že jel po krásné asfaltce, tak docela hrkal a různé byl takovej ozmolkovanej a nitkovatej, tak jsem ráda, že jsem ho viděla, protože jsem ho měla mezi favority 🙂

alena12121212
20. črc 2018
Uživatel alena12121212 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od alena12121212.

já jsem si vybrala tady, jsou tam různé modely kombinované, sportovní a golfové: https://www.testado.cz/nejlepsi-kocarky-deti/ minimálně je tam i návod jak vybrat

karuna44
autor
26. črc 2018

Tak nakonec jsme zvolili úplně jiný 😀

anetaplzen
26. črc 2018

@karuna44 A který to vyhrál? 🙂

mozec
26. črc 2018

Já jsem kupovala vloni Anex Sport v Uherském Hradišti v prodejně Kočárky V&V a musím říct, že servis Anexů tam mají super. Měli jsme nějaký problém s kolečkem (špatně jsem s tím zacházela) a pán mi to tam během pár minut spravil a jedno kolečko vyměnil úplně. S kočárkem jsem spokojená, ale ten Cross vypadá o něco menší, tak nemůžu posoudit.

karuna44
autor
27. črc 2018

@anetaplzen nakonec jsme zvoli tento kočárek 🙂. Sice je to novinka, takže nejsou žádné recenze a ani pořádně reálné fotky, ale snad bude fajn, uvidíme 🙂

anetaplzen
27. črc 2018

@karuna44 To je hodně podobný, vypadá dobře! Tak ať slouží 🙂

karuna44
autor
30. črc 2018

@anetaplzen děkuji moc 🙂