Golfové hole Moon Buggy 3Wheels. Jaký máte názor?

beatrice.h
2. led 2008

Holky, nemáte zkušenost nebo neviděly jste tento kočárek na vlastní oči a jaký máte na něj názor??? Díky 😉

anavka
2. led 2008

Ahoj Beatrice, mně se tenhle kočárek také moc líbí, ale k nám do ČR se dostane až během ledna nebo února, takže myslím, že ho asi moc lidí nevidělo 😔 Každopádně až bude k vidění, chci ho okouknout a doufám, že mi padne do ruky, tak jako do oka 😀 Je super, že má polohovací záda, ale mínus je, že nožičky se polohovat nedají 😒 Ale na pohled se mi líbí strašně, i cena je přijatelná 😉

beatrice.h
autor
2. led 2008

Díky ANAVKO, já tento kočárek chci pro svoji 17 měs.holčičku - tudíž v létě už bude více chodit, takže chci tento kočárek už jen jako nouzovku, nebo když pojedeme do města, aby mohla v něm spinkat, kdyby jsme tam byli přes poledne, atd. 🙂 No jsem na něj sama zvědavá. 🙂

nikka.vo
2. led 2008

Já se přidávám 😵 😵 😵 zatím jsou tyhle golfky asi faforit, jen se mi nedaří najít oficialni stranky výrobce...
😕

...nevíte někdo? 😵 😉

anavka
3. led 2008

Nikko, já "ofiko" stránky také nenašla, našla jsem ho přes MMB 😉

cazadora
3. led 2008

holky tak se mi ho podařilo taky najít, píšou že v prodeji od půlky ledna a musím říct že je to láska na první pohled, jen mám trochu obavu že se manžovi nebude líbit, on moc neni na kočárky s takovejma kolečkama ale já budu bojovat 🙂

navi
3. led 2008

holky já se taky zamilovala 😀 😀 😀 Je úžasný a cena taky super.
No my ho ale kupovat bohužel nebudem ☹ , máme Moon S4 a počítám, že tak do jara 2009 nám bude stačit sporťák a až pak se kouknem po golfkách. Ale třeba ho v kolekci 2009 ještě vylepší 😉 a pujdu po něm 😀

nikka.vo
3. led 2008

No právě že ta cena je super a dokonce se mi líbí mnohem víc než http://www.babyportal.cz/kocarek-britax-verve-b... tenhle 😵 😵 😵 je to podobný styl, ale cenově je moon bezkonkurenční 🙂

teda já ještě přemýšlím nad http://www.babyportal.cz/kocarek-youpa-la-quick... těmahle golfkama, jelokož jsou super skladné, že je hodíte do batohu a vytáhnete je opravdu, jen když bude dítě třeba unavené, nebo ho budou bolet nožičky, nemusíte tahat kočár MHD atd - má jen 5 kg 😵 , no ale je jen do 15 kilo a já bych ho chtěla právě až tak v době, kdy bude synovi minimálně rok a půl ... 😒 a to ho pak asi moc neuživíme 😔

navi
4. led 2008

nikka.vo - ten quick smart je super 😵 Ale do patnácti kilo se mi zdá taky málo, Luky má teď 9kg, tak nevím, nevím co za rok 😅 My máme ten sporťák do 15ti kg.

Ani jsem nikde nenašlo do kolika kilo je ten golfáč Moon

navi
4. led 2008

no hotovo, já už o sobě mluvím ve středním rodě 😀 😀 😀
tak oprava : nenašla 😉

nikka.vo
4. led 2008

navi 😀

no my dvě máme ještě chvílli čas na nakupování golfek, tak do té doby se nějaký info o moonu dozvíme 😅 , přeci jen se ještě ani neprodává, takže co by sme chtěli, že jo 😖 😅 a kdo ví, jestli nebude ještě nějaká novinka 😎
Právě že jsem u podobných golfek ,jako je moon ,viděla taky nosnost do 15 kg 😒 , když říkáš že máš sporťák do 15 tak u těch ostatních golfek to asi nebude o nic lepší... 😕

Můj Dominik má taky přes devět kilo, pak ale už tolik přibírat nebudou, navíc ta maximální nosnost má i rezervu 😉 , takže když tam posadíš 16-17 kilové dítě, tak to ten kočár musí v poho vydržet.
A když ne, tak je to v p*deli 😀 😀 😀

navi
5. led 2008

No to je fakt, že máme ještě hromadu času na golfky a novinek bude určitě mega 😀 Ale je potřeba si dopředu obhlídnout co a jak 😉

A s tím přbíráním - na to spoléhám, že pozděj už tolik přibírat nebude, bydlíme v činžáku bez výtahu, kdo by se s tím otesánkem do těch schodů tahal 😅

dendisa
5. led 2008

vypadají dobře, dejte pak, holky, vědět, jak se vám s ním jezdí

cazadora, mému manželovi se líbí více než mi, tak možná to zkousne i ten Tvůj 😀

beatrice.h
autor
6. led 2008

Holky, já si myslím, že si s váhou děťátka nemusíte dělat starosti. Moje Beátka - když ji byly 4 měsíce (byla plně kojena - vážila přes 5 kg), tak jsem si říkala, to bude otesánek v roku. A nyní máme 17 měsíců a váží 10,5 kg. 🙂 Takže pak tím pohybem to opravdu dostanou ven tu nadbytečnou váhu. A myslím, že i kdyby ten Moon Buggy byl do 15 kg, tak to v poho uveze naše děťátka. Přece je nebudeme vozit do jejcih 4 let. 🙂 Dodavatel těchto kočárků, sám neví do kolika kg dítěte tento golfáček je doporučený, ale jakmile jim v půlce ledna dojde, ozve se mi a já to pojedu omrknout. Doufám, že mu na skladě nějaký zůstane - má na něj už přes 40 objednávek. 🙂 Ještěže bydlím na vesnici, ve městě bych ho určo potkávala za každým rohem. 😉

beatrice.h
autor
17. led 2008

Tak co - holky, už ho některá máte tento kočárek a jaké jsou vaše dojmy??? 😉

dendisa
20. led 2008

ahoj, teď jsem narazila na MMB na reálnou fotku červené verze. Jsem dost zklamaná, vypadá, jak z řiti vytažený. Ten potahový materiál působí hrozně tence a levně.
Kuk sem:

http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=6381...
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=6381...

Co vy na to?

beatrice.h
autor
2. únor 2008

Ahoj holky, tak co - už ho některá máte a jaké jsou vaše dojmy????? Sem s nima. 🙂

katze
3. únor 2008

Ahoj Beatricie
ja uz ho mam. Psala jsem o nem v teto diskusi

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Kdyby te jeste neco zajimalo, rada napisu.