Golfový kočárek 2018 - jaký?

kristynasebek
5. kvě 2018

Dobrý den holky! Moc prosím o radu! Malá 2 roky už vůbec nechce být v kočárku. Před 6 měs.jsem pořídila Baby Jogger City Elite😦 Jsme docela aktivní rodinka. Můžete mi poradit golfáč do města i na nějaký lesní terén. Opravdu už jen na odpočinkový sed? Děkuji moc!

bambullkaa
8. kvě 2018

Peg-pérego Booklet 50s je nejen do města, ale zvládá i lehčí terén...teda on projede úplně všude. Takže splňuje tvé požadavky 🙂

kristynasebek
autor
9. kvě 2018

@bambullkaa Děkuji moc za odpověď ! Hned kouknu! 😊

35_a_budu_mamka
9. kvě 2018

Mutsy Nexo, ten se mi libi moc. Otazka je, jestli by zvladl polni cestu, nekoukala jsem na recenze, takze nevim, jak je prakticky.😎

ivaze
9. kvě 2018

@35_a_budu_mamka Pred tydnem jsem koupila Mutsy Nexo,neni to klasicky golfac,ale zatim jsem nadsena, vazi asi 8 kg,ma polohovani bozicek a zad do uplneho lehu,velkou rotlozitelnou strisku,ktera nahradi i slunecni clonu,dobre se s nim manipuluje a zvladne i teren. Ten teren byla moje podminka.Nechtela jsem kocar jen do mesta. Diky polohovani se v nem dite i dobre vyspi (nase jeste dvakrat denne).Drahe jsou tedy doplnky,ty jsem nekupovala,napr. plastenku mam z DM.

kristynasebek
autor
10. kvě 2018

@ivaze Děkují😊

kristynasebek
autor
10. kvě 2018

@35_a_budu_mamka Děkuji ! Kouknu na něj😊

ev.ka
10. kvě 2018

A co nosítko? My jsme na takovéto odpočinky využívali na výletech radeji než kočárek, který by většinu trasy zůstal nevyužitý. Můžu doporučit např Kibi

bambullkaa
10. kvě 2018

Ano, KiBi jsem měla, ale ne každé dítě se chce nosit a ne každé nošení vyhovuje. Pak jsem zjistila že malému nedělá dobře, tak jsem to vzdala, navíc se v něm šíleně potil. Věc názoru 🙂

antoinet
10. kvě 2018

@ivaze jak je ten Nexo velký, vydrží na spaní do 3 let? Díky🙂

bambullkaa
10. kvě 2018

@antoinet uplný leh-83x30 cm, nechci nic říkat ale pro mě rozměr nic moc. Mnou zmíněný Booklet 50s má 87x36 cm.

antoinet
10. kvě 2018

@bambullkaa jé, tak to maličký, díky 🙂