• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Golfy Silver Cross Pop/Pop Vogue. Máte je?

4. listopadu 2014 
Nemá náhodou některá z vás tyhle golfky? Mě se moc libi, ale nenašla jsem na ně žádné recenze :frowning2: V obchodě s nima sice trošku pojezdim, ale neni to stejné jako jezdit po venku.
http://www.silvercross.cz/index.php?show=produkty&cat=12
1. čer 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Omlouvám se, ani nadpis neumím napsat bez chyby :angry:
1. čer 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Opravdu nikdo nemá? :frowning2:
11. čer 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@editah222 já jsem je chtěla kupovat před rokem a taky jsem marně sháněla informace. :unamused: Nakonec jsem koupila jiné (Inglesina Trip) a jsem naštvaná. Ne, že by byly špatné, ale ten Silver Cross byla srdcová záležitost, moc se mi líbil a když jsem pak viděla na dovolené v Řecku, že s nima jezdí každá druhá maminka, tak mi to bylo líto. Navíc - můj názor na golfky je ten, že časem se rozhrkají každé (co tak vidím v okolí), takže pokud se ti líbí, kup je!! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nelis Moc díky za názor :slight_smile: Já jsem pro ně na 90% rozhodnutá, ale manžel ne. On je víc pro Chicco, protože je má každý a většina je spokojená. Ale já ho ukecám :slight_smile:
11. čer 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky shanim golfky, Silver jsem si v prodejne vyzkousela a asi bych je nechtela. Zaprve nemaji madlo a my bez madla ani ranu a zadruhe ta manipulace s nim neni uplne idealni, aspon pro me. Nazdal se mi ani nijak extra prostorny. Ale na pohled se mi taky moc libil, byl mezi mymi kandidaty :slight_smile:
12. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky by mě zajímalo jestli má někdo tyto golfky? děkuju
29. čer 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám téměř nový a ne používaný. . klidne prodám mám černý se vším příslušenstvím prodám za 3000 Kč při rychlém jednání možná sleva.
27. bře 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo koukam ze ani o těchto golfacich není moc zkutecnych informaci... :frowning2: jinak ja bych chtěla tyto a ty madlo maij http://www.mall.cz/kocarky-golfky/silvercross-golfovy-kocarek-micro?param1=LIGHT GREEN#text-box z
@editah222 tvého odkazu mi naskočilo hodne kociku tak nevim
9. dub 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skorepka on je ten můj odkaz skoro 4 roky starý :grinning:
Já jsem golfky silver cross pop vogue nakonec pořídila a odvozila v nich 2 děti a byla jsem spokojená. Ale nemám srovnání s jinýma. Mají super tu sluneční stříšku a krásně se skladají no a ta černá v kombinaci s růžovou byla luxusní.
9. dub 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@editah222 a je k nim nanoznik? ja co koukala na nake video,tak zapasil s tim polohovanim nozicek i zad, musim rict,ze to vypadalo aususky,proti lire co jsem mela. Ale ta cloma tady je bozi.
9. dub 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skorepka já jsem nezápasila ani s polohováním nožiček ani zad, tak nevím. Nánožník k nim myslím není, použivala jsem fusak. Pro dceru originál od silver cross a pro syna Bunker Lodger, přece jen by mu asi růžová moc neslušela :wink:
9. dub 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A kolik za ten origos? a nerachtaly ti kolecka? a co teren,zvlada?
9. dub 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skorepka tak na extra terén nejsou asi žádné golfky nebo aspon takové neznám. Kolečka rachtaly, ale tak nějak normálně, jsou malé a plastové. A kolik stojí ten fusak nemám ani tušení, opravdu už je to pár let co jsem ho pořizovala :slight_smile:
9. dub 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@editah222 no ja ted nasla nejakej s vlozkou v jednom za 1200 Kc :( a myslis ze rachtaj, kvůli materialu nebo ze jsou dve? Ja mela na Lire takove gumove a nerachtaly, ale byly po jednom
9. dub 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skorepka řekla bych, že kvůli materiálu. Ale rachtají s porovnáním se sporťákem ve srovnání s jinýma golfkama je to tak na stejnou.
10. dub 2014 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@editah222 takze budu muset sehnat nasi Liru ta neeachta vubec. :frowning2: tak ti dekuji za vse.:slight_smile:
10. dub 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, máme ho. Je super. Doporučuju. Mata
17. črc 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mohla bych se zeptat, jestli se mi do kočárku Silver Cross Pop vejde větší kluk? Dva roky, ale hodně veliký. Dá se dát do úplného sedu a lehu? A dá se k němu dokoupit ochranné madlo před dítě? Moc děkuji za info. Eva
4. lis 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek