Hluboký kočárek s autosedačkou. Kde se dá sehnat?

tiera
26. dub 2010

Chtěla jsem vás všechny poprosit o radu - ráda bych si koupila hluboký kočárek, na jehož podvozek by se dala nasadit autosedačka, a to bud Romer nebo Maxi Cosi, kočárek by měl mít kola do terénu, nejlépe polohovatelá záda a nějaký systém cirkulace vzduchu pro horké a parné dny.
Zatím jsem na nic podobného nenarazila - buď jsou to vždy kombinace se sporťákem (pak je ale kočár hrozně "tvrdý", mimi nejde pořádně pohoupat), anebo není možné nasadit autosedačku. Myslíte, že se dá takováto kombinace vůec koupit?

ciefulik
26. dub 2010

ahoj, ja len narýchlo - /my máme síce 3kolku/ teutoniu spirit: hlboký, športový a autosedačku - som veľmi spokojná, skús pozrieť 😉

akcull
26. dub 2010

Ahoj,
já zůstanu u té Teutonky, dělají i čtyřkolky a když se dokoupí vložná taška, tak se dají i polohovat zádíčka. Jinak mají korbičku bez polohování.
http://www.kocarky-teutonia.cz/kocarky/kocarek-...

A nebo pak hlubokáč od inglesiny, ale tam jde uchytit jen ta jejich autosedačka.
http://www.malvik.cz/Kocarky/hluboke-kocarky/In...

akcull
26. dub 2010

A ještě mě napadl tenhle, na stránkách jedo píšou, že lze pomocí adapteru nasadit i sedačku Maxi Cosi, tady to ale neuvádějí...
http://www.sambaby.com/1985-kombinace/27784-koc...

melouna
26. dub 2010

Ahojky
mě rodiče když jsem byla těhotná jako překvapení objednali kočárek oxfod http://www.kocarky-tom.cz/kocarek/oxford
Měla jsem teda úplně jinou a hezčí kombinaci barev, tak na rychlo se to nedá najít, ale taky jsem byla strašně spokojená.
Autosedačka se dala připavnit a byla strašně pohodlná, a celkově korbička byla prostorná, polohovatelná. Kočárek se skvěle ovládal a v terénu jedna báseň.
Sportovní verzu jsem ani já nevyužila,protože jsem si pak po korbičce koupila rovnou sporťáček pég-perego.
Tak ale dnes je tolik krásných kočárku na trhu, že bych si snad ani nevybrala .o)

lamarika
26. dub 2010

Tak já bych zmínila espiro GTX. Má pružiny, takže pěkně "drndá", sporťák se nandává na adaptéry stejně jako autosedačka nebo korba, má polohovatelný záda, nafukovací kolečka, čtyřkolky