Jaké golfky zvolit pro dvouletého?

zuzlika
22. říj 2014

Budu kupovat golfky (ano, teď před zimou) 😉 . Hodně jsem prohlížela a zkoumala portály s kočárky, ale ten nemá to,ten zas ta správná kolečka... Chtěla bych znát vaše tipy, se kterými máte dobré zkušenosti - nerachtající kolečka vhodná i do sněhu,ale ne moc velká a ne nafukovací, prostorný, s polohováním do lehu a polohováním nožiček...LEHKÝ - cca do 7 kg maximálně, skladný - raději klasicky "do deštníku" mimo to nechci sporťák,ten jsem prodala. Malému jsou 2 roky a počítám s tím, že do cca 3 let ho budu občas vozit, jelikož do centra je to daleko. Také, aby byl stabilní, s madlem pro dítě a nejlépe s nánožníkem, či pláštěnkou v ceně. Do max.5000 Kč. Měla jsem Baby Jogger City mini, teď jsem objevila novinku Jogger VUE, ale nemá bohužel madlo,asi ani jiná značka nelze přidělat. Prodejci sami většinou nevědí. Co by jste mi doporučili? Prosím, pisatelky co by dětem kočárky už v tomto věku nepořizovaly, nepište - já golfky potřebuji. A chci. 😉 Díky moc za tipy. 🙂

bambullkaa
19. kvě 2016

@lenista78 Ne není to pravda. Obchod kojenecke-obleceni.eu je výhradní dovozce Caretera a ten tam nic nepíše (pro kontrolu správnosti popisu). Kočárek už nemám, ale opravdu rukojeť nastavitelnou nemá.

lenista78
19. kvě 2016

@bambullkaa ach jo :(no jak nad tím přemýšlím, ono tam možná mají přehozený omylem popis jiného kočárku, protože u těchto e-shopů není nikde ani zmínka o prodloužené stříšce, což je pro mě docela velký prodejní argument na to ho neuvést...

bambullkaa
20. kvě 2016

@lenista78 Máš SZ 🙂

ninizoi
9. únor 2017

@bambullkaa Dobrý den. Uvažuji o koupi caretero sonata a zajímá me zda nekopete do kocarku když jedete. Připadá mi to madlo docela krátke. A je kočárek vhodný pro 3 létě dite? Dekuji

bambullkaa
10. únor 2017

@ninizoi nikdy jsem se nekopala do kočárku protože jsem malá (156 cm) 😉

ninizoi
11. únor 2017

@bambullkaa Aha Já mám právě 170cm tak ted nevím zda je to problém při teto značce kočárku. ☹ Jinak děkuji za odpověď

bambullkaa
11. únor 2017

Kup Callisto, ten má vysouvací rukojeť 🙂

ninizoi
11. únor 2017

@bambullkaa dekuju mrknu na něj 🙂

eliskaxox
11. únor 2017

@ninizoi koukni na Baby jogger city Lite. Ma vzadu konstrukci do pismene C takze zadna tycka do ktere by jste mohla kopnout. Ja mam 168 cm a pritel 185 a oba uplne v pohode. Treba u B motion jsem do te tycky mezi koly kopala i ja

ninizoi
12. únor 2017

@eliskaxox Děkuji Já mela Bj city mini. Ale ted sháním už jen golfky na dojezd a v jiné cenove relaci. Chci něco do 1200kc. Ale dekuji 🙂

simi68
5. dub 2017

Holky, taky se chystam kupovat golfky a vzhledem k tomu, ze dcerka bude mit v lete 1,5 roku ale nejspis je budeme vyuzivat uz ted na jare, kdyz bude pekne pocasi, chtela bych neco pohodlneho, v cem se bude moct po obede vyspat, kdyz pojedem na celodenni vylet, a zaroven lehke, aby se mi s nimi dobre cestovalo. Nejake tipy prosim?

ninizoi
6. dub 2017

@simi68 Golfek je spousta záleží i na tom co se vam líbi jake máte požadavky. Spojena rukojeť? Velký koš? Odpruzene. Jak dlouhou zádovou opěrku atd. Nejlépe nahlédnout přes Google a pak dávat dotaz na určitý kočárek 🙂 Když tak se ptejte. Mela jsem 10 kočárku tak možná se trefíte do některého který znám 🙂

petrazalis
6. dub 2017

Já mám Maclaren xlr, je úžasný. Jde sklopit do úplného lehu (je totiž od narození), má velký košík do kterého se dobře leze z boku, sluneční clonu, větrání v boudě, okýnko. Je odpružený, přední otočné kolečka - jdou zaaretovat. Nastavitelné rukojeti. A hlavně váží 7,5 kg. Je skladný - složí se jednou nohou. Byla jsem s nim v lese, na písečnè pláži i ve městě. Do letadla je super, má ve výbavě ceduli do letadla. Je k tomu plastenka a nanoznik. Jedinà nevýhoda- nemá madlo, jenom 5 bod pásy. Ale madlo se dá objednat na AliExpressu za 600,-👍

simi68
6. dub 2017

@ninizoi noo...chtela bych nejaky lehky a snadno slozitelny, abychom mohli jezdit na celodenni vylety. Aby byl sklopitelny a pohodlny na spani. Ne moc velky, s madlem, odpruzeny. Na kosi mi prilis nezalezi a na rukojeti asi taky ne. Myslim, ze si zvyknu i na nespojenou, teda doufam 🙂 A propo..Myslite ze je lepsi s madlem nebo jen pasy? A cenove tak do 5tis.

simi68
6. dub 2017

zatim jsem vypatrala inglesinu a per-perego 😉

petrazalis
7. dub 2017

Moje kamarádka má radši pásy, já madlo. Je to individuální, hlavně můj syn by připoutaný vydržel tak minutu. Ty Maclareny stojí okolo 10.000,-. Za 5000,- se daji sehnat dobrý bazarovky. Levnější a lehčí verze je XT. Při našem cestování syn v tom kočárku vegetoval celé dny 🙂 spal, jedl a hrál si. Měla jsem kdysi ještě chicco a byli děsný. Kolečka neodpruženÿ a celkově kočárek dost tvrdý. Ještě byl dost úzký takže v něm syn nechtěl spát. A to jsem ho tenkrát koupila kvůli dovolený.

vikysek123
7. dub 2017

Holky, jaky golfovy kocarek byste doporucily pro vysokou postavu? Stacilo by kdyby mel teleskopickou rukojeť, ktera se bude dat vytahnout.

Predem dekuji! 😉

petrazalis
7. dub 2017

Zase Maclaren😀, má vytahovací rukojeti, a jdou hodně vysoko. Já je měla úplně dole a mám 165. Jde to do 3 poloh.

simi68
8. dub 2017

koukam i ten nejlevnejsi Maclaren XT stoji pres 8tis a ja jsem chtela novej. verim, ze je dobrej, jen mam zkratka nejaky limit do ktereho se potrebuju vejit 🙂

terezasabackova
8. dub 2017

Máme nové golfky od Inglesiny konkrétně se jmenují Inglesina zippy light. Líbí se mi na nich, že jsou polohovatelné do úplného lehu a mají spojenou rukojeť. Na výběr mají asi 10 barev.

simi68
15. dub 2017

Mate prosim nekdo zkusenost s rizenim golfek s nespojenou rukojeti jednou rukou? Jde to? Zvazuju golfky inglesina NET, jako dalsi moznost mam Per Perego aria shopper, ty maji rukojet spojenou.

petrazalis
15. dub 2017

Já měla oboje, měla jsem chicco (spojena rukojeť) a teď mám Maclaren (2rukojeti) myslím ze to na řízení nemá moc velký vliv. Možná oddělené jsou lepší. Alespoň pro mne, lépe ovladatelnejsi. Většina golfek má přední otočná kola o 180 a to si myslím je důležitější, protože pak můžeš řídit 1rukou rukojeť nerukojeť 😀. Moje kamoska má golfky bez předních otočných koleček a z kočárku je nasraná, kdykoli někam jede. Dost se s nim rve, já vedle ni cupitam jak princezna a furt na ni někde čekám.

simi68
16. dub 2017

Mne to prave neni jasny, kamaradka co je mela rika, ze se ty s oddelenejma desne blbe jednou rukou udrzej v jednom smeru, a protoze je chci koupit pres net, nemuzu si to vyzkouset.

petrazalis
16. dub 2017

Já osobně nevidím rozdíl, naopak jsou mi sympatičtější 2 rukojeti,ále co člověk to názor. Doporucuju omrknout někde v obchodě a pak koupit přes net👍🏽