Jaké vztahy mají vaše děti ke kočárku?

elizsebik
26. črc 2021

Holky čao, nemůžu pustit z hlavy: chápu, že všechny děti jsou různé, ale...
V pátek jsme s malým šli na procházku, a na sportovním hřiště cvičily 4 maminky, stálý tam 4 kočárky, a + jeden prcek běhal kolem. Děti různého věku seděly v klidu, někdo hrál, někdo spal, maminky tam byly cca 45 min, a celou dobu děti byli v klidu, a maminky cvičili svůj kruhový trénink 🙃.
Můj by už byl na hlavě. Chce furt na deku a trhat travicku, chce na trávník, na ruce, v kočárku vydrží tak 30 min, ale to je maximálně 🧚‍♂️ I pro to mám dělat cyrkus.😆
Me to nevadí, ráda, že je aktivní, ale nemůžu to pustit z hlavy, taky bych občas zacvicila, a aby malý seděl v klidu.
Je to časem, nebo už se nemám na to těšit? Jaké vztahy mají vaší děti s kočárky.?

klokanka31
26. črc 2021

@elizsebik Moje byla s kočárkem ok do doby, než se začala stavět na nožičky. To pak chtěla z kočárku vyskakovat. A teď co běhá (14 měsíců) tak máme kočárek spíš jako módní doplněk. Jako ještě se nechá vozit, ale aby kočárek stál a ona v klidu seděla, to nee ☺

jako_mala_holka
26. črc 2021

Nejlepší je, když jedeme a ona může něco jist 😅 křupku, tyčinku... Jak se zastaví, tak už je to horší, ale záleží na náladě... Každopádně musí být připásaná, jinak v kočárku stoupá... Má 13 měsíců a ještě nechodí, jen stojí, obchází, leze po čtyřech... Kéž by se ji aspoň líbilo na trávě, ale to ani ne, když se dá na zem, tak většinou zdrhá 😁

syslounek
26. črc 2021

Dcera se od 4 měsíců snažila dostat z hlubokého, v 7 přesedlala do golfek a seděla jak přikovaná, ještě ve 4 letech tam ráda spí. Syna jsem v golfkách nemohla udržet, furt chtěl pryč, teď ve dvou letech tam zase pořád leze a sedí tam jak paša.

zelenaesmolda
26. črc 2021

@elizsebik
Videla jsem vsechno mozne ale cYrkus jeste ne...

klokanka31
26. črc 2021
zuzekk
26. črc 2021

Velmi kladný. Chce v něm být pořád, pěšky ne-e. 2,5r. Ale vadilo by mu, že stojí, musí se jít.

zuzekk
26. črc 2021

Ideálně takhle...

terezia10
27. črc 2021

Musí se jít nebo jist 😀její 10 m jak zastavíme chce jít ven . Moje starší jak začala chodit do kočáru nechtěla výhodu to mělo ze jsme byli rychle bez kočáru a co ušla

ninolleta
9. srp 2021

Dcera v kočárku, který stojí, by nevydržela sedět v klidu nikdy,leda že by spala, ale i tak, když se zastavilo, tak byla hned vzhůru.