Jakou barvu kočárku Britax B-Smart?

nikollita
10. čer 2012

Ahoj holky, maminky, těhulky, chtěla bych vás požádat o radu - názor na výběr barvy kočárku. Zítra jdeme objednat Britax B-smart a standartně mají na výběr 5 barevných variant, viz foto. Chtěla bych vás tímto požádat o názor k barvě, s ohledem na praktičnost a bez ohledu na pohlaví dítěte (předpoklad, že kočárek poslouží více mým dětem).
Moc díky

ivett
10. čer 2012

mě se líbí celočerný i s černou konstrukcí, když má být univerzální...pro holku bych brala klíďo červený, pro kluka modrý, ten sand bude na údržbu horší...

pokud si ho chceš nechat na víc dětí a má být fakt uni bez ohledu na pohlaví, tak jedině černý nebo ten sand, ale spíš černý, doladíš ho jakou chceš barvou 😉 konstrukce je už na tobě, designově se mi líbí černá, ale bála bych se hodně viditelných škrábanců, protože těm se při skládání nevyhnete, tak na té stříbrné to nejde tak vidět, jak na té černé, pod kterou je určitě nějaká stříbrná a ta pak vyleze...

kacatko_1907
10. čer 2012

to asi záleží na vkusu a tom, co se ti líbí. Jako univerzální bych brala ten černý a nebo i ten červený. Na světlém asi bude vidět každý flíček. Nevím, jestli budeš brát i hlubokou korbu, pokud ano, tak tam bych rozhodně volila se světlým vnitřkem (polstrování boudičky a pod.) 🙂

mabeli
11. čer 2012

Tak my B-Smart máme a právě vzhledem k univerzálnosti použití jsme vzali nakonec černý, víc se nám líbila stříbrná konstrukce, takže Neon Black a korbičku taky černou, má světlý vnitřek. Ta černá je asi nejuniverzálnější, dají se pořídit doplňky v jakékoliv barvě, kterou to pěkně oživíš. Béžová je taky univerzální, ale horší na údržbu - máme takovou barvu golfek. Každopádně myslím, že neuděláš chybu s žádnou barvou, v červené můžou taky jezdi holky i kluci a v té modré taky, nepřijdou mi to vyloženě vyhraněné barvy pro některé pohlaví, záleží co se nejvíc líbí vám. Já jsem chvíli zvažovala i tu červenou.