• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou barvu kočárku by jste si vybrali?

1. března 2011 
šla bych do červeného, nechápu ty názory, že je to pro holku! takže za mě červená :slight_smile:
25. únor 2011 ve 22:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak já mám černý s kytičkama bílýma a šla bych i do celočernýho, mám v něm zelenej fusak deku, takže to hezky osvěžím barvama :wink:
25. únor 2011 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jako já si už nad tím, kterou barvu objednat, lámu hlavu snad 2 týdny :confused: :pensive: :grinning: ... Už mě to fakt nebaví.. :grinning: ..... Malý je taky blonďáček s modrýma očima :slight_smile: ... Teď u mě tak na 80% vede červená :grinning: , hnědá jen z důvodu té praktičnosti, že se hodí ke všemu :grinning: .... Ale určitě dám pak vědět, který jsme vybarali :grinning:
25. únor 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
na syna jsem měla dva červený kočáry a na malou mám tmavě modrý a v tom růžový fusak a vypadá super :grinning:
naopak kluk v modrým nebo zeleným na modrým kočáru nevyniká, na červený bude vidět :grinning:
autor
weri1- děkuji za odpověď :wink:
já zase moc modrých věcí na malýho nemám až mě to mrzí :wink:
25. únor 2011 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
johnatanka- Máš pravdu :wink: Pěkně to vynikne. Asi fakt půjdu do té červené, vždyť se svět nezboří :grinning:
25. únor 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redlove hnědou ne, já ji teda nemám ráda, ale k dítku se mi ani nehodí, je taková stařecká :frowning2: u nás v baráku má taky maminka chlapečka a červenej x-lander.
25. únor 2011 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
V MHD často potkávám paní (no jako většina maminek si vybírám nízkopodlažní prostředky, tak se nás tam vždycky ooár sejde), já mám červený sportovní kočárek, v tom v modrým kluka, ona má Inglesinu (takovou tu retro co má Ikarkulka :wink: ), s tm.modrou boudičkou a v tom růžovou deku, načančané kanýrky a holčičku v růžovým :grinning: Já mám většinou kočárek od zaschlýho bahna, jak tu za barákem jezdím po poli, ona ho vždy vyčištěný, až mi přijde, že má strach ten svůj dát blízko k mému :grinning:
25. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zastávám názor, že k dítěti patří veselé barvičky, takže červená...
25. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Půjdu do té červené :slight_smile: Doufám, že už mě nic a nikdo nerozhodí moje rozhodnutí :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už mám objednanou tu hnědou :grinning: Viděla jsem tu červenou na živo a teda nic moc :unamused: Pro kluka mi přišla až moc červená :sunglasses: A ta modrá vypadá taky úplně jinak než na fotkách a videích, je taková strašně výrazná až razící a taky se mi nelíbí, přišlo mi to takové laciné :confounded:
1. bře 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek