Jakou barvu kočárku by jste si vybrali?

Ahojky, potřebovala bych poradit 🙂 Chci si koupit kočárek Quinny zapp Xtra, ale nemůžu se rozhodnout, kterou barvu kočárku mám vybrat :-p
Máme chlapečka a rozhoduji se mezi hnědou http://www.teenytots.co.uk/media/catalog/produc... (myslím, že v reálu není tak tmavě hnědá, ale vybledlejší) a mezi červenou http://www.tmbdirect.co.uk/ekmps/shops/nigelbig... . Od toho červeného mě rodina odrazuju, že je to opravdu spíše pro holčičku, co myslíte vy? 😉 Ještě jsem uvažovala nad černým http://www.tonykealys.com/media/catalog/product... , ale přijde mi až moc černý 😃 , když se rozloží sluneční stříška, tak je až přečerněno 😃
Děkuji za názory, mějte se hezky, Markéta.
Strana
z3
Dolů
PředchozíStrana
z3
Další
weri1
25. únor 2011
šla bych do červeného, nechápu ty názory, že je to pro holku! takže za mě červená 🙂
weri1
25. únor 2011
ale jinak já mám černý s kytičkama bílýma a šla bych i do celočernýho, mám v něm zelenej fusak deku, takže to hezky osvěžím barvama 😉
redloveautor
25. únor 2011
Jako já si už nad tím, kterou barvu objednat, lámu hlavu snad 2 týdny =-) |-| 😃 ... Už mě to fakt nebaví.. 😃 ..... Malý je taky blonďáček s modrýma očima 🙂 ... Teď u mě tak na 80% vede červená 😃 , hnědá jen z důvodu té praktičnosti, že se hodí ke všemu 😃 .... Ale určitě dám pak vědět, který jsme vybarali 😃
johnatanka
25. únor 2011
na syna jsem měla dva červený kočáry a na malou mám tmavě modrý a v tom růžový fusak a vypadá super 😃
naopak kluk v modrým nebo zeleným na modrým kočáru nevyniká, na červený bude vidět 😃
redloveautor
25. únor 2011
weri1- děkuji za odpověď 😉
weri1
25. únor 2011
já zase moc modrých věcí na malýho nemám až mě to mrzí 😉
redloveautor
25. únor 2011
johnatanka- Máš pravdu 😉 Pěkně to vynikne. Asi fakt půjdu do té červené, vždyť se svět nezboří 😃
weri1
25. únor 2011
@redlove hnědou ne, já ji teda nemám ráda, ale k dítku se mi ani nehodí, je taková stařecká 😞 u nás v baráku má taky maminka chlapečka a červenej x-lander.
blanka.k
25. únor 2011
V MHD často potkávám paní (no jako většina maminek si vybírám nízkopodlažní prostředky, tak se nás tam vždycky ooár sejde), já mám červený sportovní kočárek, v tom v modrým kluka, ona má Inglesinu (takovou tu retro co má Ikarkulka 😉 ), s tm.modrou boudičkou a v tom růžovou deku, načančané kanýrky a holčičku v růžovým 😃 Já mám většinou kočárek od zaschlýho bahna, jak tu za barákem jezdím po poli, ona ho vždy vyčištěný, až mi přijde, že má strach ten svůj dát blízko k mému 😃
papuellka
25. únor 2011
Taky zastávám názor, že k dítěti patří veselé barvičky, takže červená...
redloveautor
26. únor 2011
Půjdu do té červené 🙂 Doufám, že už mě nic a nikdo nerozhodí moje rozhodnutí 😃 😃 😃
redloveautor
1. bře 2011
Tak už mám objednanou tu hnědou 😃 Viděla jsem tu červenou na živo a teda nic moc :-| Pro kluka mi přišla až moc červená 😎 A ta modrá vypadá taky úplně jinak než na fotkách a videích, je taková strašně výrazná až razící a taky se mi nelíbí, přišlo mi to takové laciné :-S
Strana
z3
PředchozíStrana
z3
Další