Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

midka
23. bře 2009

ja som tiez dost dlho patrala po tom, ci je v nich nejaky rozdiel. Konečne sa mi podarilo omaknut si vsetky tri myslim, ze Moon a babypoint su uplne rovnake. Podla mna je trochu lepsi na chrbati Magic od Espero. Ma opierku len 1ks v celku a aj to polstrovanie - vypln je o nieco hrubsia, takze posobi dojmom, ze to nie je len latka.

vitaka
23. bře 2009

no já jsem z toho už trošku hotová..... 😝
Kristo a jak jsi spokojená s tím Babypointem???? a nevadí ti, že to teda nemá ten popruh mezi nožičkama???

vitaka
23. bře 2009

jo a Kristo....prosimtě jak jsi si objednala ten svůj kočárek...tak oni tam mají na fotkách všude nánožník ten obyč.....jak jsi to dokázala, že ti k tomu dali ten zipový nánožník????

vitaka
23. bře 2009

jo a ještě prosim Kristo.....jak máš ten černý babypoint (nakonec).....je to ten model 2008 z výprodeje nebo je to již model 2009 ???

krista
24. bře 2009

Vitaka trošku mi to vadí že to ten pruh mezi nohy nemá, říkám si, že až teď budeme jezdit bez fusaku tak ji budu muset pořád pásat, aby mi nevylezlaja a nedělala blbiny, ale to bych možná stejně musela 😖
Já jsem si tam do toho obchodu psala, jestli maji nánožník se zipem nebo bez, to máš nejjistější 🙂
Ale včera kamarádka našla na netu Babypointa 4kolku asi za 2260,- a 3kolku za míň nebo tak nějak to bylo, nejsem si teď jistá, tak kdyby si chtěla tak ti napíšu odkaz do IP 😉
A kterou kolekci mám to sama nevím 🤐 ale nová kolekce koukám všude stojí taky kolem 3,6tis. a výš, tak to já mám určitě tu starou, ovšem v černé verzi jsem si nevšimla rozdílu 🙂

vitaka
24. bře 2009

Kristo ale jinak jsi teda spokoujená? ..nevidíš důvod proč kupovat dražší Moon??? jo a ten fusak se ti tam teda vleze, když máš ten zipový nánožník??? no já to teď taky viděla, za takovou cenu...a právě se snažím zjistit, jaký to má fusak a jaké polohování (jestli to má ten "čudlík")

atreides
24. bře 2009

já Niny pásám jen spodní částí těch popruhů, páč ji to na ramínkách vadí
když jsme Marka kupovali na veletrhu, tak mi pán říkal, že nová kolekce je o tisícovku dražší, ale má jen nové barvy a ta černá byla stejná v obou kolekcích

radkar
24. bře 2009

Ahoj, taky pásám jen tou spodní částí. Fusak dávám od Emitexu, ale jen tu kratší část, s tou prodlouženou by se tam nevešel. No upřímně nevim,jestli se mi tam příští rok s fusakem vejde-asi dost těžko. Ale to už ho asi moc stejně využívat nebudem a když tak na tu sem tam projížďku vezmu klasickej sporťák.

vitaka
24. bře 2009

atreides a není tam nějaká změna i u plostrování?jako zádíčka??? nic? jen změna v barvě jo? ani materiál není jiný? hmm....já budu ráda i za tu výprodej, ale čekala jsem víc změn.

atreides
24. bře 2009

vitaka: já je moc nestudovala, jen okem jsem mrkla a pán mi řekl, že mají pouze jinou barvu ... jsem za ty prachy brala tyhle a pádila s nimi pryč 😀

vitaka
24. bře 2009

atreido a jaké máš ty babypointy ty? 4kolku nebo 3? a jakou barvu jsi si vybrala? 🙂 (jinak, koukám, že jsi od Blanenska...mám z Blanska muže 🙂 )

atreides
24. bře 2009

vitaka mám červenou čtyřkolku, fotečky jsou ve třetím albumku
já jsem přímo z BK 🙂

krista
24. bře 2009

Holky tak to mě nenapadlo používat jen tu spodní část 😅 a taky nevím jestli by to stačilo, doma mi z jídelní židličky z toho vyleze 😲

Fusak mám Emitex Combi 3v1 a je fakt že celý se mi i s nánožníkem nevejde, ale zase malá už je velká na to abych ten spodek odepla, takže fusak mám vcelku a nejezdíme s nánožníkem, teď se chystám udělat to naopak, vyndat fusak a jezdit jen s nánožníkem, ale to až bude lepší počasí, nečekala jsem že tu bude v tuhle dobu ještě sněžit 🙄

A jinak jsem naprosto spokojená, jak jsem říkala, Moon je pro mě taková srdcová záležitost když už jednoho mám, takže mě to mrzelo, že mu budu nevěrná, ale jsem za to ráda, všechno mi na těch kočárcích přijde stejný tak proč platit víc co 😅 😉

vitaka
24. bře 2009

atreido...no vypadá to super, ještě mi prosim řekni za kolik jsi ho kupila a u koho a kde jsi sehnala to krásné vybavení ...pruhované 🙂

vitaka
24. bře 2009

kristo díky....já si to právě taky říkám, a ještě to má lepší polohování..s tím čudlíkem 🙂 a navíc ten pruh mezi nožičkama....já si teda taky myslím, že malého budu radši poutat....že bych se ani nenadála a vypadl my...je už velký a kočárek lehký a jen golfáč....no i ve sporťáku ho dycky poutám....a sichr je sichr...takže tohle mi už taky nevadí.

atreides
24. bře 2009

kristo jj taky čekám až se počasí umoudří a vyjedu jen s nánožíkem - nám tam fusak barevně vůůbec nesedí, takže jsme zatím ve sporťáku

vitaka: já nevím u koho jsem ho koupila 😅 u někoho na veletrhu, stál 2,2 (taky mi příjde zbytečný platit o tisícovku víc, když ty kočáry jsou víceméně stejný). Krásné vybavení mi doporučila Krista a mám ho tady od paní z MMB

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=195994

vitaka
24. bře 2009

no a Atreido sedí ti to v tom kočárku dobře?? jsi spokojená s prací paní???

atreides
24. bře 2009

já si to nechala šít do Cortiny, neměla jsem v plánu kupovat golfky, ale i do nich mi to sedí moc hezky a paní je moc šikovná, doporučuju 😉

vitaka
24. bře 2009

Atreides....a jinak taky spokojená s kočárkem? jezdí se s ním dobře...malé se taky líbí? 🙂

kubinkov
24. bře 2009

Tak mně včera přišla vložka z toho odkazu a je opravdu moc pěkně ušitá a vypadá krásně. Až nabiju baterie do foťáku, přidám si fotku do alba. 😅

krista
24. bře 2009

To jsem ráda, že se vám vložky líbí, já si ji taky nechám ušít, ale zatím to počká 😉

Jinak někdo sem už házel odkaz na tohle, no z tý ceny jsem se málem poblila 😝
http://www.aukro.cz/item591296436_kocarek_lira_...

vitaka
24. bře 2009

no já mám taky radost, že vložky do toho kočárku sedí.... 😀
a jinak Kristo ten kočárek má možná docela pěkný potah...ale tak to bude asi všechno...a ta cena je šílená...ufff

jinak sporťák jsem se rozhodla neprodat....co jsem potkala v jednom dni dvě známé a chválili mi ho...dokonce jedna říkala že je lehký a super se ovládá...a že si ho chce koupit její sestra...tak jsem si řekla, že bych byla blbá ho prodávat a ještě třeba za poloviční cenu....chceme stejně ještě jedno dítě..i když je to ve hvězdách, zda nám bude přáno (už to první je obrovský dar).....no ale kdyby náhodou, tak se ten kočárek prostě bude zase super hodit.....chyběl by mi......a manžela jsem ukecala právě na ten výprodejový mark 4........až nám vrátí přeplatek za nájem, tak si ho možu objednat 🙂 se těším....jen se modlím, aby ten petrolejový ještě byl. ☹ při mém "štěstí"

krista
24. bře 2009

Vitaka no tak to je super 🙂 já myslim že s Markem problém nebude 😉 Spíš s těma Moona se roztrhl pytel s výprodejema 😲
Ještě že já jsem nemusela čekat až nám něco vrátí, protože jsme dopláceli 😠 😀
Teď si ale říkám kdyby přišly dobrý daně tak chci koupit přidavný sedátko co by mělo jít na Moona a bylo by příležitostně pro Kristýnku až se narodí sourozenec, tak to je zase něco 😅

sheherazada
24. bře 2009

tak já do toho moona Verču nepoutám a dobrý. Ona se předklání dopředu a aztím se nesnaží vylejzat, takže dobrý🙂) jen mě štve, že pak případně ty kšírky nejdou odendat, sou tam přišitý☹

krista
24. bře 2009

Shehe no vidíš to mě ani nenapadlo jako "problém" 😅 já mám takovej pocit že mě nejdou oddělat ani u sporťáku, ale nějak jsem to nekoumala ještě.

radkar
24. bře 2009

shehe, toho jsem si dneska teprve taky všimla. Chtěla jsem kšíry oddělat a ono prd 😖

krista
24. bře 2009

Jo ještě mi někdo poraďte jak to skládáte aby to bylo placatý 😅 jde vám to dobře?
http://www.detske-potreby.cz/pictures/souviseji...

Tohle je sice Moon ale trojkolku od Marka jsem viděla ještě placatější, ale mě to nějak nejde 😝

vitaka
24. bře 2009

shehe...já ti nechci moc radit, ale radši ji pořád poutej....víš ono to pak to dítě bere jako fakt, že je v kočárku...a je připoutáno..........pak jak bude větší, tak ti tam být nebude chtít a bude vylézat a poutat ho...bude nadlidský výkon.....můj je zvyklý na poutání...a já jsem taky víc v klidu. ...a nám teda taky nejdou oddělávat ve sporťáku.

radkar
24. bře 2009

Tak jsem musela zase vytáhnout těžkej sporťák a golfáček uložit, pač nám zase napadl sníh. Ach jo! Vitaka s tím poutáním to je asi fakt. Kamarádce nechce dcera vůbec sedět v kočáře, když je připoutaná. Tak jí snad radši budu poutat. I když myslím, že když jí připoutám těma spodníma, tak mi snad vypadnout nemůže, pokud zrovna nepřeklopím kočár 🙂

radkar
24. bře 2009

krista, šla jsem vyzkoušet, jestli jde složit na placku jako na obrázku a mě to jde 😉