Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

sheherazada
27. bře 2009

už to jde, on nefungoval mimibazar🙂 tak jukni, mě se šéleně líbí ten černo bílej🙂

krista
27. bře 2009

Jj tak to je taky paráda, mě se líbí tento a právě jsem ho zvažovala s tím druhým 😀
http://img.mimibazar.cz/foto/2/090205/21/b20200...
http://img.mimibazar.cz/foto/2/090205/21/b20200...

Sama ještě nevím který si vyberu 🙂 nejradši bych oba 😀 ale to by mě manžel zastřelil už 😀

sheherazada
27. bře 2009

kristo, dyt můžeš mít z každý strany jeden vzork🙂) Já budu mít každou stranu jinou🙂

krista
27. bře 2009

To jo, tak to budu mít taky, ale asi bych nechtěla za každý strany proužek, buďto ten první s druhou stranou oranžovou a nebo ten druhý s druhou stranou zelenou 😉 už se na tu vložku těším, ale teď se musí pořešit důležitější věci 🙂

kubinkov
28. bře 2009

Krista: tak si nech udělat každou na jednu stranu. Budeš mít dvě za jednu cenu. 😉

vitaka
28. bře 2009

holky nam nefunguje net 😠
....sehe ja nevim no....me na ten kocarek to bilo klidne sedi....ovsem je to dost neprakticke....jak je dite starsi vic naspini. a ten prouzek se mi libi rozhodne ten barevnejsi...je to veselejsi akorat teda svisle! protoze na ten vajickovity kocarek mi jeste k tomu vodorovny prouzek proste opticky nesedi. Jo a jeste teda musim rict, ze detem se libi nejakz ten motiv....kyticky, zviratka, slunicka.....apod. ony pak sami reknou, ze maji kytickovanz kocarek 😀 ...proste jsem zjistila ze ty prdolky maji radsi neco konkretniho a osobniho....nez design (ke smule ovsem rodicu) 😒 takze i na to nezapominat.......sehe ja jsem klidne pro to bile....kdyz ti neva, ze je to mene prakticke......a jinak to nejak pocitove citim...na ty frobne,zelene kyticky. To je ale jen muj nazor,...nezlobte se na mne. 😉

sheherazada
28. bře 2009

vitaka, se nezlobím, každému se líbí něco jiného🙂) mě se zas moc nelíbí svislý proužek, připadá mi to jak takový to kšesílkolehátko na zahradu🙂))) Takže já budu mít nakonec jednu stranu jak sem házela ten proužek, vodorovný a tu druhou černo bílá zvířátka, olemované černou a budu mít i na madlo. Už mám objednáno, tak se těším až to dojde, ale to bude první tejden v dubnu. Já Verču moc prasit nenechám, nechci mít ani kočár špinavej, takže má smůlu🙂)

vitaka
28. bře 2009

sehe....ty prouzky mi nesedi vodorovne....ze bude kocar pusobit moc široky...jinak je fajn jak jsi si to nakombinovala 😉 a pak dej vedet, kterou stranu ma mala radsi 😉 ......jinak to spineni kocarku...ja su na maleho taky pes....ale do bile bych proste nemela odvahu jit. jo a jaka je doba ...čekaci doba usiti te vlozky?

sheherazada
29. bře 2009

kolem 4.4 mi jí pošle, takže pohoda🙂 No mě se líbí ta černobílá, takže ta tam asi bude nejvíc🙂)) a až bude hnusná, tak to otočím🙂) Jinak já se nebojím, že mi to ušpiní Verča,a le ¨spíš tchýně.-)))) Ona je zlatá, ale Verča se nají a je čistá, šahne na ní tchýně a je od špenátu🙂))

vitaka
29. bře 2009

shehe....teď tam má ta paní i nové motivy...taky je to na bílém, ale jiné obrázky...se kukni, když se ti líbí ten styl. Jinak to s tou tchýní to mne pobavilo...to je jako u nás...naštěstí mám tchýni daleko...jako když je se mnou tak je čistý a ohlídám si ho.....ale když je s ní....no teď už ani radši malého s nima nenechám samotného....on už bude mít dva roky a mohl by jim třeba někam vběhnouta apod. (oni by prostě nestíhali)......no a jak je u nich, tak je jak čuně....dřív jsem mu dávala hezké oblečení, teď vybírám schválně už to staré....protože ho nechci mít zničené....a tak ti docela dobře rozumím. Takže tchýně bude jezdit s proužkem? 😀

sheherazada
29. bře 2009

vitaka, ne tchýně bude jezdit s vložkou šedou z x-landera🙂))) Jdu mrknout na ty vložky🙂

vitaka
30. bře 2009

shehe ty jsi "zvíře" 😠 😀 😎 .....jsi mne dneska pobavila.....pekny vecer holky

atreides
31. bře 2009

ha, tak se mi právě podařilo zachytit ten háček 😀

sisstin
1. dub 2009

čus bus kočky 😎 tak mně se tenhle golfáček docela zamlouvá..nejdřív jsem chtěla Mutsy Spider, ale ta cena je teda hooodně vysoká na golfáč..a nemá madlo..a prý je dost otevřený 😕 jinak já bych ho chtěla až tak na podzim, to budou malýmu 2 😉 ale nějak se obávám těch koleček pak na zimu, bo letos tu byl prvně sníh...a to byl teda maras i s velkýma nafukovacíma kolama 😕

krista
1. dub 2009

Siss úplně do sněhu to asi nebude 😖 ale to snad žádný golfky, já s tím ve sněhu jezdit nebudu, takže jsem do něj šla 🙂

sisstin
1. dub 2009

krista: takže v zimě pěšo? To už ani asi nemá moc cenu si ho pořizovat 😕 stačí mi Speedak 😕

krista
1. dub 2009

Ne na zimu bude druhý dítě 😀 takže vytáhnu klasickej hlubokej kočárek + buggypod pro Kristý a uvidíme kdy půjde druhej prcek do golfáče a podle toho se zařídíme, ale v zimě to určo nebude 🙂 a když se bude chtít druhej prcek vozit ještě další zimu (2010) jako že asi jo, tak budu kombinovat golfáč a sporťák podle počasí 🙂
Speedy je dobrej kočárek, tak bych to asi neřešila když ho chceš kupovat až na zimu, kdyby si ho chtěla už teď tak ho užijete, u nás teda neni s tím sněhem až takový problém, bydlíme ve městě, takže tady skoro nic neni, takže pohoda, ale jestli je u vás hodně sněhu, tak je to blbý 😖

sisstin
1. dub 2009

krista: ehm..já bydlím ve městě a v nížině..ale letos tu byl prvně sníh 😅 😅 docela šok 😝 neodhrabaný chodníky...jsem zapadala až po košík málem 😝 taky jsem si říkala, že tu nikdy sníh není 😅

já na ten golfáč asi fakt prdim, Speedi nám stačí, malej je drobek, takže místa hafo..spí v něm..já ten golfáč v podstatě asi ani nepotřebuju 😅

krista
1. dub 2009

No tak vidíš, tak to neřeš 😀 spíš jsi chtěla asi změnu co 😀

vitaka
4. dub 2009

tak holky udelalo se nam hezky.....tak urcite drandite, ze jo? 😕 ja ho mam objednany.....mark 4 petrolejovy....jsem domluvena, ze ho zaplatim 10. dubna.....a tak bych ho pak mela mit.....jo a dneska mam narozky 😉 (jsem si navarila prima obed=jahodove a boruvkove knedliky...mnam)

e1971
4. dub 2009

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, mám objednaný Moon 4-kolku, který slunečník na Moonu nejlíp drží? děkuji

krista
4. dub 2009

Ahojky e1971 já jsem tam včera instalovala tento:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17025111&tab=0

Mám ho z předešlého kočárku, ale bohužel doporučit nemůžu, ono na tom kočárku neni vlastně žádný místo, kde by to mohl obejmout a připevnit se, tak ho mám na madle a malou to provokuje aby za něj tahala nebo se to na ní všelijak naklání 😖

Vitaka tak všechno nej k narozkám ať se ti pěkně jezdí, nakonec taky Mark jo? 😅 😀

vitaka
4. dub 2009

kristo dik.....jo jo nakonec to vyhral mark................pro cenu, nanoznik se zipem a to cudlikove polohovani

sisstin
5. dub 2009

krista: tak nakonec mi ho koupí naši 😝 na cestování zatim...

holky, viděly jste ty limitované edice 2009...ty jsou úúúúplně nádherný 😵

kubinkov
5. dub 2009

místo slunečníku doporučuji toto: lilinka.xf.cz 😉

kubinkov
5. dub 2009

www.lilinka.xf.cz ( samozřejmě)

sisstin
6. dub 2009

kubi: já tu clonu mám..a je vcelku na hovno 😒 aspon na speedakovi jo, pže má vysoko boudičku od sedátka..a takže to stínění je fakt slabý..jak na moonu nevim 😔

krista
6. dub 2009

Ahojky,

já jsem clonu měla, ale manžel ji jednou zlomil, když s námi cestovala tchýně a nebylo kam narvat její věci 😝

Jinak nevím jestli je to totéž, ale tahle clona na Moona určitě sedí, viz foto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20551556&tab=1

Siss a viděla jsi je na vlastní oči, já viděla ten světlý a ten materiál se mi nelíbí 😔

sisstin
6. dub 2009

kris: ne, to ne..jen na netu..my asi půjdeme do toho oceánově modrého, ted je na MMB na akci za 2450 🙂 i s nánožníkem 🙂

sisstin
6. dub 2009

kris: to je úplně stejná clona, jak dávala odkaz kubi 😉 na moon je teda dobrá jo? Já ji mám na Quinny k prdu 😠