Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

monas
9. dub 2008

Já si myslím, že pátěři by to vadit nemělo, není to ani zas až tak měkké. Ony ty děti stejně víc sedí v předklonu zachycené za madlo, než že by se opíraly.A pro větší děti je to pevné až dost, např. v porovnání s takovými těmi klasickými golfkami (jen látka).

petraluk
10. dub 2008

Monas s tou vložkou to fakt vypadá super. Jestli ten kočárek seženu, tak si necham ušít aspoň 2, a pak si budu připadat jako že mam 2 kočáry, vlastně 3 😀 Už se na ty golfky moc těšim 🙂

monas
10. dub 2008

Díky🙂 😀

dendisa
10. dub 2008

Já teda vyčkávám na další zkušenosti, dcerka je ještě malá, mám čas. Třeba se objeví ještě něco vhodnějšího 😀. Ale ta vložka kočár fakt trošku zoriginální. Aspoň tak, když už to bude mít 80% mamin s dětmi našeho věku, hehe. Když už ho vidím zajíždět maminy tady v té naší díře, bude to opravdu v létě všude....

petraluk
10. dub 2008

Já jsem ho u nás u nikoho neviděla. Hodně tu mají spíš TFK. Nikde ho tu neprodávají 🙂

monik111
autor
17. dub 2008

u nás jsem ho taky zatím u nikoho neviděla.... tak snad to tak zůstane 😀 😀
jinak stále nejsou na skladě........tak stale čekám.Ale už jsem ho ochytala v reálu a fakt se mi moc zamlouvá 😉

domina
17. dub 2008

Kde se prosím nechávají šít ty vložky?

monik111
autor
18. dub 2008

odkaz je na předchozí stránce 😉

pomfrita
8. kvě 2008

tak už ho od včera máme...je bombovej, předevčírem přišla i vložka a obal na madlo 😉
jediný, co mě ale neskutečně s..e je, že je jinej nánožník, než u předchozí várky - nemá zip uprostřed, ale vůbec nikde, vypadá hnusně a na horní straně navrchu má jakousi šedou látku (kočár mám černý, vložku do hněda - takže se to k tomu fakt hodí).. 😠 jo a taky váží 7.5 kg a ne 6,5 😒
a taky připomínka k vložce - nechala jsem si ji šít u té paní z Ostravy, jak jste tu házely odkaz a zdá se mi to dost odfláklý - jak jsou ty díry na popruhy, tak to sice je obšitý, ale několikrát nastavovaný a od prostřihnutí k obšití se to páře , jelikož to není začištěný 😝
tak jsem si trochu postěžovala, ale jinak jsem s kočíkem móc spokojená, vypadá výborně 😉

petraluk
8. kvě 2008

Jé, mě taky včera volali, že už je mají, ale pojedu pro ně až zítra. Moc se na těšiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵

lendy1
8. kvě 2008

ahoj holky, píšu sem do diskuze, i když máme teda vybraný jiný kočárek-Babypoint Mark
http://www.detskyraj.cz/zbozi/5012-babypoint-mark
ale je to prý to samé, jako Moon. Jen prý jak Moon nestíhal vykrývat objednávky, tak toho využili další firmy a dodávají na trh skoro stejné kočárky akorát pod svoji značkou (už vím alespoň o 3 firmách a všechny kočárky vypadají úplně totožně). U nás Moon není, kočárky přez net neobjednávám, takže jsme šli do Babypointu. Kočárek jsem si vyzkoušela a teď mám pár dotazů:

máte někdo tu uni vložku do kočárku od Emitexu? Do ušití nejdu, to si raději koupím ten Emitex.
je to opravdu nutné tam tu vložku mít? Není to třeba zbytečné na léto?
jak se vám s kočárkem jezdí po delší době?
slyšela jsem, že se do těchto kočárku snáz dostávají kamínky a to pak zasekává kolečka 😲 , dělá to někomu?

moc díky....

kočárek jsme si vybrali, jelikož je velmi skladný, lehký, taky se mi moc líbí a budeme ho mít jen jako letní kočár na výlety nebo na krátké trasy do města, jinak budu pořád velmi ráda jezdit s Cortinou.
Myslela jsem si, že když je těch kočárků (napodobenin Moonu) tolik a jsou hlavně hned pryč (taky stojí o něco míň-u nás i 2,8tis.), tak jich budu potkávat spoustu, ale zatím jsem neviděla jezdit ani jeden 😀
Jinak jsem četla, že u várky od Moonu, co je teď v ČR už nejsou ty super nánožníky se zipem uprostřed a taky jsou o něco jiné barvy než dříve 😖

petraluk
8. kvě 2008

Lendy já chtěla černej a ten sem od jiný firmy neviděla 🙂 Tu vložku plánuji koupit barevnou, aby mi to krásně ladilo a chci dvojbarevnou, takže si budu připadat, že mam každý den jiný kočárek 😀 , ale jinak si myslim, že není třeba.

Taky je vůbec nepotkávam, u nás spíš hodně frčí TFK. Kamarádka má právě tyhle a mají stejný kolečka jako ty moon a na kamínky si nestěžuje 🙂

Jak je to s tím nánožníkem zatim netušim, uvidim zítra. Ale je mi celkem jedno 🙂

jaj169
9. kvě 2008

lendy1, já si myslím, že ta vložka tam být nemusí, ale já jí tam mám, na trošičku vyztužení zad, z praktičnosti, když malá bude třeba jíst, ať ho nemusím prát, ale jen vyperu tu vložku a samozřejmě pro okrasu :o)))).
Já si jich ušila už několik oboustraných do obou kočárků.
Kolečka se mi zdají trošku měkčí, ale jen na pohled, tím, že jsou hladké, tak tam už stopy po kamínkách vytlačené jsou, ale stejně jako u ostatních golfek. Jezdí se super.

lendy1
9. kvě 2008

holky díky 🙂
už ho máme doma-hurááá a za chvilku vyrážíme 😀 . S tou vložkou: asi ji teda pořídím, jelikož určitě to bude dobrý i na zimu do Cortinky a je fakt, že nemám ráda ušmudlanej kočár, tak ta vložka bude i praktická kvůli jídlu a tak. No, akorát budu muset pořídit tu od Emitexu, jinou jsem zatím neviděla a ušít bych to nezvládla 😝

petraluk
10. kvě 2008

My ho taky máme od včerejška a dneska jsme vyzili na první procházku. Jsem úplně nadšená, jede se s nim super. Mám ještě jedny golfky obyčejný baby design travel a je to nesrovnatelný. Jen jsem si vůbec v obchodě nevšimla, že nejdou do úplnýho sedu, to mě trochu štve, ale jinak super 😵

monik111
autor
10. kvě 2008

Tak já ho čekám každým dnem.Už se těším.
petraluk: a co ten nánožník??????? Mě se tam ten zip libil,tak jestli už nebude,tak to mě štve...... ☹

petraluk
10. kvě 2008

Musim tě zklamat, je bez zipu, ale měto tedy nevadí 🙂

monik111
autor
16. kvě 2008

Hurááááá,tak mi včera taky konečně dorazil.A JE FAKT SUPER. Jen moc nechápu ten nánožník.Jsem asi brzda.Se mi zdá malej a nějak nevím jak ho tam dát. No stejně asi nebude potřeba.Ale jinak bomba.Verče se taky moc libí,takže jsem spokojená.

bobule1
16. kvě 2008

chci se zeptat ten kočárek nemá polohovací nohy - nevadí to????

monik111
autor
16. kvě 2008

Tak mě to neva. Hlavně že jde dát polohovat až do lehu,takže se tam i krásně vyspinká.

monik111
autor
20. kvě 2008

holky......já su asi fakt magor.Mě tam ten nánožník nejde dát. Tak jestli mi porádíte za co to připnout???? Páč za tu konstrukci mi to navychází a za to madlo je asi blbost!!!!!?????? Mě raní,ale fakt to nepasuje.Ten nánožník je velkej asi jak na děts.kočár pro panenky 😀 😀 😀

mirka755
20. kvě 2008

mám černou trojkolkou a jsem nadmíru spokojená. Má všechno co správný kočárek má mít - tedy na golfky: houpe, má gumová kolečka takže jízda není vůbec slyšet, otočné kolečko a hlavně lehoučký jako pírko. Jediné mínus je pro nánožník-mám ten z poslední výroby-bez zipu a ten je na prd. Malinký, malá je v něm utiskovaná. Ale našla jsem web kde prodávají ten se zipem, tak si ho hned objednám.

JINAK, MOON BUGGY URČITĚ NENÍ VHODNÝ PRO DĚTI MLADŠÍ ROKU-JELIKOŽ TO NEMÁ PEVNÁ ZÁDÍČKA. TAKŽE POKUD VÁM DÍTĚ SAMO NESEDÍ, NEKUPUJTE

mirka755
20. kvě 2008

ještě dodám, dcerce je 13m a v pohodě se v něm i vyspí. A kdo má ten menší nánožník bez zipu, tak se musí sundat madlo-jinak se tam ten nánožník nedá!!!!!!!!!!!!!!

justy
21. kvě 2008

Ahoj,

mirka755 : Prosim Te , na kterem webu se da sehnat ten nanoznik se zipem? Moc diky .

petraluk
21. kvě 2008

Tak jsem taky zkusila dát ten nánožník a pokud tam nebudu dávat ještě deku nebo fusak tak je akorát. S dekou už by to bylo dost nacpaný 😒 Taky jsem musela tedy sundat to madlo, ale zase když je tam tennánožník tak mi to přijde jedno 🙂

Mirko dej sím ten odkaz na ten nánožník se zipem 😉

monik111
autor
21. kvě 2008

No já mám taky ten bez zipu 😠 Ale zkusím teda sundat to madlo 😀

taky prosím o ten odkaz 😉

mirka755
21. kvě 2008

psala mi známá že ho prodávají na www.detatko.com, psala jsem tam mailika-ještě se mi neozvali. Tak tam zkusím zítra zavolat, MIrka

petraluk
22. kvě 2008

asi myslíš spíš www.detatko.eu 😉

mirka755
22. kvě 2008

jééé, no vidíš-já jsem trubka 😅 . Smaozřejmě www.detatko.eu 🙂

petraluk
22. kvě 2008

JJ, to je skvělej krám se skvělou obsluhou, právě tady jsem se byla na ty moony podívat, ale tenkrát měli jen oranžový a nakonec jsem je koupila u vás na KLadně v obchodě nej-kočárky 😉