Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

sisstin
15. dub 2009

kris: no mně by hlavně vadilo, že nejdou polohovat ty nohy..na to mi přijde ještě malej..já v tom teda vidím dost často snad ani ne roční děcka...ale to mi teda přijde dost divný..jako jet někam nakoupit nebo tak v poho...ale kdo fakt hodně jezdí, tak to je pro takhle malý dítě nepohodlný 😒

sheherazada
15. dub 2009

SISS já mám sporták x-lander, taky nafukovací kola, ale není to nijak odpružený a můžu říct, že v moonu mi dítě krkotá na kostkách stejně jak ve sportáku, protože moon má sice plastový kola, ale je odpruženej, takže to s dítkem neškube. Možná to vypadá jinak, když z větší dálky pozoruješ jízdu po kostkách, to nevím. Mě třeba přišlo blbý když byla Verunka miminko jezdit na těch kostkách nebo na hodně hrbolatý cestě, že to s ní dost házelo. A to sem měla velký nafukovací kola, 4 kola. Takže asi tak. Spí mi v tom jen vyjímečně a spí úplně stejně dobře jak ve sportáku🙂 Já ty kočáry střídám, ale víc jezdím s moonem, a to i do lesa, sice jezdím po cestách, ale jsou takový dost hnusný. Ty cesty sou normálně asfaltový, ale celkem humáč. Jinak souhlas, dřív jak v roce bych tam dítě nedala. Tuším že píšou od půl roku, tak to bych nedala. jak kvůli nožičkám, taj¨k kvůli měkkčím zádům v lehu. Když sedí. tak mi nepřije, že by to bylo nějak horší.
Kristo, já už mám vložku skoro na cestě, mám velkou, proužek taky vodorovně,a le jinej než máš ty a z druhý strany ta černobílá s trochou červený - zvířátka.-) A mám černej lem. Už se děsně těším🙂))
Akorát bych potřebovala vymyslte něco, aby mi to tam nelezlo dolu, Verča se v kočáru válí jak vepř, takže dost často jí má nahrnutou někde pod zadkem - tu x landeráckou. A většinou jí nepoutám, takže to leze dolu, ale i kdybych poutala, bude se to sunöut, nemáte nějakej vylepšovák?

sheherazada
16. dub 2009
vitaka
16. dub 2009

shehe moooc pěkné 😀
já dneska paní odeslala svoje látky...tak uvidím, kdy dorazí moje vložka....jak dlouho jsi na ni čekala??? jaká je asi čekací doba, nevíš? 🙂

sheherazada
16. dub 2009

já čekala dýl, protože sem čekala na vejplatu, myslím tak týden a plůl a máš to doma🙂)))

mirka755
16. dub 2009

ahojky
tak jen napíšu jak dopadla reklamace s ulomeným kolečkem - dali nám nové - samozřejmě jsme si ho museli zaplatit - poznámka byla "nadměrná mechanizace s kočárkem" , asi si myslí že budu s kočárkem lítat aby se mi kolečko neojezdilo - celkově drží jen plastem, takže ulomení mohl přijít i dřív než po roce

sheherazada
16. dub 2009

mirka tak to by mě dost namíchlo. Na kolik vyšlo kolečko?

krista
17. dub 2009

Shehe ta vložka je parádní, škoda že mě nenapadl dřív ten lem, protože ten je moc pěkný, tak to bych se opičila 😵

Mirko to se těším kdy upadne to kolo i nám ☹ doufám, že jsi měla jen nějaký vadný kočárek 😅

mirka755
17. dub 2009

shehe: ani mi nemluv, to mi ještě předtím volali jestli můžou poslat kolečko na dobírku - abych s tím počítala. Co nám jiného zbývalo když chci kočárek prodat, stálo 426,-.
krista: neboj, u každého kočárku se najde šmejd. Přeju Vám aby kočárek vydržel co nejdéle 🙂 🙂 🙂

sheherazada
18. dub 2009

mirko a proč se ho chceš zbavit? nevyhovuje?

mirka755
18. dub 2009

protože jsme koupili mezitím jiný (bez kočáru jsem být nemohla), do kterého se i líp Anetka vejde - má delší plochu na ležení. Takže ten si necháme a Moona prodáme

listickaa85
18. dub 2009

Ahoj holky chci koupi MOON Fit tedy trojkolku , ale nemůžu nikde najít foto složeného kočárku všude je jen složená čtyřkolka, je to stejné nebo nemáte někdo foto složené trojkolky???
Mooooc děkuji

vitaka
18. dub 2009

listicko, to je jedno....složené to vypadá stejně.....ať už je to Moon nebo Babypoint....ať už je to Buggy Kiss, nebo Fit....nebo Mark 3 či Mark 4 😀

listickaa85
18. dub 2009

vitaka: tak to moc děkuji já si to neuměla představit s tím jedním kolem ve předu našla jsem si ho netu za cca 2990,- takže není co řeši a ještě černý skladem . Měním za ZOPA FUSION kvůli dovče al letadlu

mirka755
18. dub 2009

listi: to přední kolo je sice takové vyčuhlé - ale po sundání se dá krásně vložit do toho složeného kočárku a je to kočárek placka 🙂

listickaa85
18. dub 2009

super takže samá pozitiva náš stávající kočárek je sice také skladný, ale pře jen ne zdaleka tolik a už je okoukaný tak posíláme dál. Malý už trochu běhá takže spíš opravdu jen na ty cesty atd. se teda snažím po přečtení všech příspěvků zjisti jaký je nánožník u toho našeho vybraného..... 😀

sheherazada
18. dub 2009

já mám moona trojkolku a nesundácám to kolečko, je to maličký i s ní, ale kdyby se sundala kola všechna, tak je to fakt pidi, to je pravda🙂 Ale já kola sundávat nechci, brutálně sem je promazala, takže bych si to nerada někám plácla🙂) Jinak sem nechápala nedávno, že mi jedno kolo začalo vrzat,ale pekelně, zrovna v obchodáku. A to sem měla promazáno. No a než sem dojela domu bylo po vrzání. Mi ten kočár chtěl uděla evidentně jen ostudu a to ho pořád chválím🙂))

listickaa85
18. dub 2009

teď čtu o tom kolečku. Já koupila první kočárek Nový a za 3 měsíce jsem ho skřípla ve výtahu bydlíme ve standartním paneláku s klasickým výtahem a on se tam kočárek nevešel zadními kolečky takže se muselo vždy sundat. Jenže to kočár držel nebo spíš nedržel na třech a byl dost těžku takže když se rozjel výtah skříp.... a klouby na polohování rukojeti byli v...... naštěstí mám známého vynalezavého automechanika který mi provizorně upravil rukojeť než mi přišly nové klouby (2 měsíce) protože měsíc reklamace bez kočárku pro malé mimčo by se nedalo a jelikož jsem si to rozbila sama neměla jsem nárok na rezervní kočár 😀 😝

krista
18. dub 2009

Ahojky 🙂

Listicka vidím že jsi se ptala na foto složeného kočárku, já ho mám tady (mám Babypoint Mark 3) je to ale focený hned co jsem ho vyndala z krabice a bála jsem se přitlačit, takže jde z něj udělat ještě větší placka:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

vitaka
18. dub 2009

sehe.....něco extra pro tebe 😉 😅

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9014...

/jinak jsem se dívala, a plno látek z ikei má i ta paní co šije ty vložky do kočárku/

sheherazada
18. dub 2009

jeee to je hezky povlečení🙂) no jo, mám lá¨tku z ikeii🙂))

krista
19. dub 2009

Vitaka ty látky jsou super, u toho povlečení je akorát škoda těch jejich rozměrů, na klasický peřiny to nesedí 😒

vitaka
19. dub 2009

no jestli se dá v ikei koupit povlečení a ve stejném i látka...tak je lepší si tedy koupit látku a povlečení si ušít....nebo třeba i koupit to jejich....je rozměrově větší, takže by se dalo upravit na naše peřiny...pořád lepší větší a zkrátit než aby bylo malé...nadplátit to určitě nepůjde 😀

no já už mám látku u té paní....a už jsem dala i příkaz bance s platbou.....tak teď už budu jen čekat...až mi příjde balíček 😀

krista
19. dub 2009

Vitaka já už tam tu látku mám od půlky týdne, peníze jsem taky už tam taky dávno má, ale četla jsem ve vzkazech že moc nestíhá, takže mi ani neodpověděla jestli ji látka a penízyk došly, tak jsem sama zvědavá jak to bude.

No já to s tím povlečením tak nehrotím, než bych se s tím šila nebo upravovala tak raději seženu jiné které sedět bude, navíc Ikeu máme daleko, takže smůla 😖

vitaka
20. dub 2009

Kristo včera paní odeslala těmto paním balíčky, nejsi tam též?

balíčky dnes..p.Stará P.,Jašková,Bláhová,Faitová,Kudriová,Beranová,Pazderková,Blažková,Rottová,Fialová,Kročková,Stará M.,všem moc děkuji a prosím dejte vědet..

jinak mně napsala...že už to bude mít........takže myslím, že už to příjde i tobě 😉

krista
20. dub 2009

Vitaka mě vůbec nenapsala jestli ji dorazila látka a peníze tak nevím co si myslet, poště moc nevěřím, tak bych se nedivila kdyby se to někde válelo 🙄 Mezi těma lidma právě nejsem 😒

sheherazada
20. dub 2009

kristo, já s paní komuniko¨vala mailem, odpovídala vždy až večer, ale každej den byla na mailu. Tak jí zkus napsat mail, jestli je to ok. Já s komunikací problém neměla

sisstin
20. dub 2009

holky..tak já řešim něco podobnýho..kočár furt nikde..a ted jsem si dočítala zpětně hodnocení, bo jich tam má 1800 😲 a na můj vkus jich má dost negativních ohledně délky dodání, či případném nedodání a problémy s vrácením peněz..začínám se bát 😒

krista
20. dub 2009

Shehe já určitě nevidím problém v paní, bojím se tý pošty, kolikrát jsem s nima měla takový problémy 😠
Ona mi napsala že se ozve až to dorazí tak jsem čekala, nechtěla jsem ji tak uhánět, vidím že toho má hodně předtím jsme si psaly dost, tak nechci být stíhačka, ale už jsem ji psala, tak uvidíme 🙂

Siss a jak dlouho to trvá? Vyžádala bych si kdyžtak číslo balíku a na poště snadno zjistíš kde to vázne, jestli už to teda poslali 😖