Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

sisstin
23. dub 2009

tak kočár odeslán a putuje ke mně..uf uf 😵

vitaka
23. dub 2009

no tak vidím, samé dobré zprávičky...tak to je super 😉
jinak já jsem zvědavá kdy dojde vložka mně, protože včera večer tam naskočili jména, kterým paní vložku odeslala, jenže
to moje jméno tam nebylo.....nebo možná bylo 😒 jenže trošku upravené.....přihodila mi tam paní jedno písmeno navíc...tak nevím, zda jsem to já..nebo nejsem....protože i tak jméno dává smysl....takže je to na prd....no ale asi to budu já, protože mi na začátku týdne psala, že už na vložce pracuje....já jsem chtěla původně i ty "blbůstky" kolem (na šráky a na madlo...ale jak mám kočárek doma, tak už mi to tam nesedí....protože prostě na madlu je i reflexní pruh...tak bezpečnosti jsem dala přednost 🙂 budu mít jen čistě vložku...oboustranou, z mé dodané látky.

pak to taky nafotím 🙂

jo a Kristo, když tě paní napsala do odeslaných balíčků u sebe v albu.....tak za jak dlouho ti vložka přišla ???? (jako když mi to včera odeslala...tak jak dlouho to asi trvá?)

krista
23. dub 2009

Vitaka mě ji pani poslala taky včera (taky zkomolila jméno, že jsem zvyklá už na všechny možný tvary, tak tenhle mi ještě nikdo nedal 😝) a dneska byla u mě, až jsem se divila, nepočítala jsem s tím, hlavně aby tě pošta našla když máš to jméno taky špatně...

vitaka
23. dub 2009

hoj Kristo....jen jsem odeslala zprávičku....a pošťačka za dveřma 😎 😅
takže už ji mám taky doma...právě je v pračce...a jdu hodit do albíčka fotky 🙂
a jméno mi zkomolila i na balíčku, naštěstí mě pošťačka našla 🙂

vitaka
23. dub 2009

tak...vložka z obou stran je nafocená a přidaná v mém albíčku....můžete se mrknou......a škoda že nemůžete sahnout, ta varianta s těma ornamentovýma slzičkama....je velmi, opravdu velmi příjemná látka na horké letní dny...prostě paráda, jsem ráda, že jsem na takovou látku narazila........no a mravenci jsou klasika obyč. bavlna....ale taky moc fajne...a hlavně je to pro malého.....je to veselé, děcké.....prostě aby měl radost 🙂 (a má ji 😅 )

krista
23. dub 2009

Vitaka moc pěkný 🙂 já měla jméno taky špatně i na balíku, ale pošťačka mě už zná asi jako známou firmu protože mi nosí něco každý týden 🙂

krazu
24. dub 2009

ahojte 🙂
chcem sa spytat na golfky moon, mame ich asi tyzden. nevidi sa mi na nich ta opierka chrbta, aj vy ju mate taku akoby nalomenu na 2 miestach(take zvisle ciary)?? ked ju dam do polohy na spanie tak vznikne taky trojuholnik a nie stvorec. neviem ci to tak ma byt alebo mame chybny kocik
dakujem za odpovede 😵

krista
25. dub 2009

Krazu myslím že ta opěrka je v pořádku, taky ji mám lomenou na dvou místech (mám Babypoint Mark, ale ty kočárky jsou skoro stejné) akorát teda ta deska drží u sebe přestože je nalomená, tak se mi nezdá že by malá byla hodně mezi tím, teď jsem ještě koupila vložku, tak už to vůbec nebude tak hrozný 🙂

krazu
25. dub 2009

krista, dakujem , takze je to OK, len si na tu opierku treba asi zvyknut 🙂

sisstin
27. dub 2009

holky..tak už ho mám...ale..to má být ta opěrka zad taková měkká? Já jsem z toho v šoku..máma mi tvrdí, že jo..že to tak u golfáčů je..ale teda v tom případě fakt nechápu, že tam někdo strká malý děti, který v tom spinkaj 😲

sisstin
27. dub 2009

krazu: jo..a ten trojúhelník, to je přesný 😉 ...no já jsem z toho fakt v šoku, ale asi je to proto, aby to šlo složit do placky...já čekala desku jak u sportáku 😅 😅

sisstin
27. dub 2009

jinak nechápu funkci košíku, kdyby tam nebyl, tak to je to samý 😝 celkově jsem spokojená..Tygr až až..už v tom sedí 2hodiny a nechce ven..ale pro malý dítě kočárek absolutně nevhodnej..dítě pod rok bych tam nedala ani omylem... 😔

krista
27. dub 2009

Siss no jo určitě to neni kočárek na celodenní poježdění a spinkání, my jsme v něm taky až po roce a to tak hodinku někdy dýl denně, ona mi v kočárku stejně moc nevydrží, já jsem ale ráda, že nemusím tahat těžší kočár, dokonce když ho skládám do auta, tak nemám problém přes bříško ho hezky hodit do kufru 😉 Ta opěrka mi teď s tou vložkou opravdu tak tragická nepřijde 🙂

sisstin
27. dub 2009

kris:ty máš uz ten s polohováním zad lepším,ale já mam ten loňský a ten má ty záda mnohem měkčí...

krista
28. dub 2009

Siss no já nevím jak moc se liší Babypoint Mark a Moon Buggy v té opěrce, ale kolekci mám taky loňskou 😉

sisstin
28. dub 2009

krista:holky říkaly, že ty kočáry, co už maj polohování na čudlík a ne jenom na ten pásek, mají ty záda podstatně pevnější..já mám fakt jen totálně měkkou desku, a jak píše krazu..když si tam dítě lehne...to má záda do oblouku...no malej v tom spát snad nebude..výlet vydrží a příští rok už v kočáre spát nebude..já bych ho do toho nepoložila...by měl z páteře jojo asi 😝

radkar
28. dub 2009

Ahoj, já tam taky dala takovou vložku-teda přendala jsem jí z jídelní židličky 🙂 , není to přímo do kočárku, ale je měkká, tak je to s ní lepší. Taky vždycky jedem jen na chvíli a pak jí někde na hřišti vyndám nebo tam spí vyjímečně když jsem u kamarádky na zahradě. Určitě to na každodenní spaní v kočárku není. Ale na cestování super

radkar
28. dub 2009

sisstin, řekla bych že ten kočárek na pásek nebo na čudlík jsou úplně stejný. Mám na ten čudlík, ale sahala jsem v krámě i na ten s páskem a není v tom rozdíl

vladkaz1
28. dub 2009

Ahojte Krista dakujem za tu adresu , som si to prestudovala 😉 , v piatok mi ma uz prist moj moon buggy fit tak sa tesim a som velmi nanho zvedava 😅 🙂 ci ma nesklame a tak urcite si budem musit zviknut ,predsa sportak bol sportak, ale zasa toto je dizajnovo krajsie a lahucke skladne no jednym slovom som zvedava.
Chcela som sa opytat tie vlozky co davate sit ako sa cenovo pohybuju? Diki

vercka
28. dub 2009

ahojte maminky, neviem či sa to tu už písalo, ale neviete aký slnečník pasuje na moon buggy? ďakujem 😵

sisstin
28. dub 2009

radkar: mně to říkala jedna holčina, že prej v tom rozdíl je..tak nevim..mně tak opěrka přijde šílená a jako normální kočárek bych ho rozhodně nepoužívala..fakt jen na cesty nebo tak pro tříletý děcko, který jde a jen si občas sedne..design je krásnej, skvěle se ovláda..ale teda opěrka děs běs..vůbec se mi to nelíbí 🤐

vladkaz1
28. dub 2009

Sisttin je mozne, ju niecim tu opierku vystuzit , ze tam dam spravit do nej nieco pevnejsie? dalo by sa to alebo nie????? nemyslim ze tu vlozku dat usit ,ale priamo do opierky nieco ..

sisstin
28. dub 2009

vladkaz: no možná by to nějak šlo..ale zas pak ten kočár nesložíš do placky 😉

vladkaz1
28. dub 2009

Hmm to ma nenapaldo , ked mi pride tak nieco vyspekulujem , mozno dam nieco pevnejsie zasit do tej vlozky co si davate sit, nejako to spravit na suchy zips aby sa to dalo vytiahnut ako s potahu a prat ,som jednoznacne zvedava ked mi pride co snim poriesim 😀 , chcem si ho nechat aj pre druhe ako karicku tak ho potom mozem aj Rozparat chichi 😀 potom vam dam vediet... este ho nemam tak neviem aka je ta opierka iba z vasich postrehov co citam...

sisstin
28. dub 2009

vladka: jako golfáč je to dobrej...ale golfáč já chápu kočár, kterej je na cesty nebo pro už velký děcka.. 😉 já tady po měste vidim, že ho spousta ženských používá jako normoš kočár pro malý děcka..to prostě nepochopim, přijde mi to děsný..a nechápu, že někdo se zdravým rozumem, by tam to dítě dal..já bych tam nedala ani na cestu dítě mladší 18m 😉

vladkaz1
28. dub 2009

nasa Lucka ma ROk a 5 mes. takze myslim ze akurat do teraz sa vozila v X landere, ten predavam , ked nepredam necham si ho na dlhsie trate do mesta a tak ked sa bude chcet vyspinkat a tento chcem hlavne do obchodu na dovolenku a rychle vybavovanie a prenasanie 🙂

sisstin
28. dub 2009

vladi: tak pokud ti tam nespí a budeš ho mít jen tak na nějaký popojíždění...tak proč ne..oni stejně většinou sedí a neopírají se 😉

sheherazada
28. dub 2009

já teda musím říct, že mi ta záda nepřijdou tak hrozná, ale dítě mladší než rok bych tam asi nevozila. Mě tam Verča i spí, ale jen občas, většinou spí doma v postýlce, ale kdybyste viděli ty polohy v jakejch spí, tak se kroutí jak paragraf, takže nějaký spaní v kočárku kde neleží na pevným moc neřeším🙂)) Dyt tam nespí celej den🙂 Kdyby záda byla tvrdá, nebyl by tak skladnej, prostě to nejde všechno skloubit dohromady🙂

sisstin
28. dub 2009

sherezada: tak já nevim, jestli mám to samý, co vy...ale ty záda nejsem o tom, že "nejsou moc pevná"..to je totál měkký...když si v tom lehne, tak má záda do oblouku..tak mám špatnej kočár nebo jak? 😕

krazu
28. dub 2009

sisstin, nas maly este nema ani rok a pouzivam moon, a nemam pocit ze by som mu tim ublizovala, maly ked sa vezie tak sa neopiera a ked sa oprie tak ozaj len vynimocne ale aj keby bol cely cas oprety tak to v sede nie je vobec take strasne ako pises, ved aj vajicka a lehatka nemaju opierku na chrbat rovnu a su urcene pre deti od 0. To spinkanie nie je ozaj bohvie co, ale spinkal tam zatial len par krat aj to max 35 min. a ked spinka v postielke tiez sa toci ako paragraf.