Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

sisstin
29. kvě 2009

gabiku: to je přesně to, o čem mluvím..opěrka zad jak karton 😉

lenkicka
29. kvě 2009

martufa: tak to Ti bude krásně ladit 😀 jsi šikulka...co jsi jako vložku mezi ty látky?

martufa
30. kvě 2009

Díky Lenki, dala jsem tam vrstvu vatelínu. Ale kočárek furt nikde, paní mi psala, že ho ve čtvrtek pošle, tak doufám, že bude v pondělí doma. Jsem hrozně zvědavá 😀 😅

lenkicka
30. kvě 2009

Držím pěsti,ať byrzy dorazí...vzpomínám jakou radost jsem měla já, když jsem ho vybalovala 😀

sisstin
30. kvě 2009

gabiku: jinak jednou rukou je teda též ovládat neumim, ale to asi nejdou žádné golfky, které nemají spojenou rukojet 😉 já s nim jela zatím jen jednou, na běžné používání máme sporták a ještě dlouho mít budeme 😎

vladkaz1
30. kvě 2009

ani mne sa neda ovladat jednou rukou.. ma to hadze zo strany na stranu chodim jak opita 😀 ...ajstak uz chodime po svojich tak co... do obchodu alebo na vybavovacky staci...a opreta moja teda neni vobec ale ta opierka je o ...

kubinkov
31. kvě 2009

Mě ovládat jednou rukou taky moc nejdou, ale je to těmi rukojeťmi. Jsou to golfky, ale jejich skladnost a hmotnost je opravdu ukázková. Když s nimi jedu, tak je prostě držím oběma rukama a je to. 😉

lenkicka
31. kvě 2009

Kristi, našla jsem na jiném tématu odkaz na tuto clonu....a hodně o ní uvažuji...je na suchý zip, takže určitě bude držet líp !!!

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17124980&tab=0

se kukni 😀

krista
31. kvě 2009

Lenkicka tak si jí kup a dej vědět 😀 😀 😀 no a já bych si mohla na tu svou ten suchej zip došít co? Zmrvit víc už jí nemůžu 😅

lenkicka
1. čer 2009

Krista: zkus to...dobrý nápad... objednám 🙂 😉

bambini
3. čer 2009

Krista, Lenkicka,

ahojte, ak hladate dobru slnecnu clonu pre kociky MOON, dobre drzia clony zo znacky SAFETY 1st - daju sa polohovat.... 🙂 😉 😀
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=96265

lenkicka
3. čer 2009

bambini...díky za tip...to jsme tady s Kristou řešily výše...že se jí polámala...a já potřebuju, aby šla na i Jané (a to nejde)...tak jsme hledaly ještěněco jiného...ale Krista bude určitě ráda, když ji napíšeš, jak Tobě slouží...nechce se jí kupovat další, aby se jí taky nepolámala 😀

martufa
4. čer 2009

Tak golfáček je konečně doma, zatím jsem spokojená, tak doufám, že budu pořád a malé se taky velice líbí 🙂
Jen mě zůstává zaseklá brzda na levé straně, ta kterou se odbržďuje, takže při zabrzdění ji musím nejdřív uvolnit. ☹

vladkaz1
4. čer 2009

martufa no super ze si spokojna 😉 , ja som skusila zas vytiahnut x lander a uz som zvyknuta na moon takze velky rozdiel v ovladani ... takze ma aj moon velke plus

martufa
4. čer 2009

No já jsem velký sporťák zatím uklidila a zkusím jezdít s tímto malým. Zatím je super 😀

vladkaz1
4. čer 2009

😀 no vidis 😉 sme ta nastrasili ja v podstate nemam nic proti , ale neico my vadi kolesa opierka polohovanie

martufa
4. čer 2009

Já mám espiro magic4 to je to samé jako moon, ale jiný výrobce a ten má opěrku pevnou, takže dobrý. No kolečka jsou taky sjeté, ale dají se koupit nové, tak uvidím, a když tak vyměním. A brzda už taky dobře funguje, promazala jsem ji a je to 😉 🙂

vladkaz1
4. čer 2009

tak super si sa vynasla 😀 aj ja som uvazovala nad novymi kol. ale potom som si povedala naco..

martufa
6. čer 2009

Holky nemáte na kočárku nějaký organizér nebo tašku? V čem vozíte pití a nejnutnější maličkosti? 😒

lenkicka
7. čer 2009

ahoj Martufo, mám z Emitexu tuto a je super...

http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/brasny-na-...

mají tam ještě další, tak se mrkni...a dá se skvěle uchytit na rukojeť. 😀

vladkaz1
7. čer 2009

inak to co chces sije ta pani na MMB za ovela mensie ceny 😉

martufa
7. čer 2009

Díky holky, ale viděla jsem jenom takovou jakoby přihrátku, přidělává se k rukojeti na suché zipy. Ta by se mi líbíla asi nejvíc, taky ji mají na mimibazaru 😀

sheherazada
10. čer 2009

tak dlouho sem tu nebyla, ale pro budoucí majitelky moona buggy fit🙂) Mám ho cca 3 měsíce a sem spokojená. Vadí mi jen ten malej košík🙂) Jednou rukou ho uřídím v pohodě, když Verča chodí, ale jako plně naloženej, no to leda v nákupním centru po hladkým rovným povrchu. Kolečka jsme promazal jednou a zatím neskřípe , nevrže, a nijak rozvrklanej není. Kolečka tady někdo psal že se sjížděj, oni se nesjížděj, jako že by byli sjetý, ale protě ten povrch vypadá, jako by měl odježdíno 10 let, ale nijak to nevadí. jezdím s ním denně, občas drncnu po schodech, tahám ručne do busu, jezdím přes kočičí hlavy, po mizerným chodníku a podobně. Mám doma ještě x-landera, ale radši jezdím s moonem. Záda nejsou úplně pevná, ale pro roční dítě mi to přijde v pohodě, Vrča tam nespí, to se stalo asi 5x za celou dobu, navíc je většinou neopřená.
Tím sněhem fakt neprojede? jÁ UVAŽUJU O PRODEJI KOČÁRU A NECHÁM SI JEN GOLFÁČ, ALE TED SE TEDA BOJÍM CO AŽ BUDE SNÍH

martufa
10. čer 2009

Holky nezasekávají se vám brzdy? Já už jsem je dvakrát mazala,, ale zůstává mě zaseklá ta na odbrždění, jako, že když chci zabrzdit, tak se mi nechce uvolnit a já nemůžu zabrzdit.

sheherazada
10. čer 2009

martuf no, já musím každou zabrzdit i odbrzdit zvlášt a nic se mi nezasekává🙂

vladkaz1
10. čer 2009

mne nie v poho ale skripe mi prave koleso zadne ale jako pisti a moze sa aj namazat ja neviem inak ho mam velmi pekny

vladkaz1
12. čer 2009

tak uz neskripe zistili sme ze ako som ho umyvala a davala dole kolesa prehodila som jedno za druhe a preto to robilo 😀 ,ale mozno ho predam .. mala ajstak chodi uz peso a ani bohovi v kociku po pripade kupim len klasika male golfky ale srdce mi pisti za britaxom 🙂

krista
29. srp 2009

Ahojky holky,
dneska jsem náhodou narazila na limitovanou edici Moon Buggy Fit, tak jen hodím foto, kdyby se někomu líbil 🙂
http://picture.yatego.com/images/47307f134c65f5...

vladkaz1
29. srp 2009

ja som ho predala ,mala sa mi v nom prevratila skoro som ju zabila tak konec isiel z domu 🙂

krista
29. srp 2009

Vladkaz ježiš a co jste dělaly? 😲 😕