Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

pavlina05
19. led 2010

Ahoj holky! Jaký je to kočárek? jste spokojeni? Stačí Vám? 🙂

krpcek
19. led 2010

baby neviete kde v okoli BA y sa dal vidiet nazivo?

pavlina05
19. led 2010

Holky a jaká je jeho stabilita? 😕

pavlina05
20. led 2010

http://www.caryfuk.cz/kocarky-detske/golfove/mo...
Vážně pěkný🙂
nevíte jaký je ve skutečnost? V terénu, stabilita,polohování,váha, spokojenost???

pavlina05
20. led 2010

holky! Nohy se nedají polohovat? A když dítě usne, tak mu visí dolů? 😕

ivika18
20. led 2010

pavli, přesně tak, nožky nemá polohovací.

pavlina05
20. led 2010

Aha. A vadí Vám to,teda dětem když chtějí spát,že ty nohy visí doůl?

ivika18
20. led 2010

Pavli, já jsem ho kvůli tomu nechtěla. No a nakonec jsem po nějaké době koupila jiný golfky, který taky nemají polohování nožiček, ale jestli to vadí ti neřeknu, protože malý v něm nechce ani sedět, natož spát. Ale občas vidím, že děcka si hodí nožky přes to madlo a v klidu chrní. A taky mám pocit, že na mmb jsem kdysi narazila na takový ty šitý podložky do kočárů a že tam byly i s nějakou výstuhou pro ty, které nemají poloh. nožiček. Tak to by mohlo být řešení, když by se to malýmu nelíbilo. 😉

ivika18
20. led 2010

Tak nevím, co jsem to tehdy viděla za tu podložku 😝 , už je to déle, no teď jsem se dívala a nic takového nenašla 😒 .

pavlina05
20. led 2010

ivi díky. Zatím jen o koupi uvažuji. MAlý spává doma. chci to na cesty do obchodu a když se mu nechce chodit.spát v něm asi nikdy nebude, ale co kdyby,že? 😅

kubinkov
21. led 2010

Ony ty nohy dolů nevisí, jsou v takové relaxační poloze.

pavlina05
21. led 2010

ok 😉 POřád se mi líbí nejbíce. tA cena i design a váha 🙂

kubinkov
21. led 2010

No na tu váhu pozor. Udávanách 6,5 kg je holá konstukce bez boudy a nánožniku. Ve skutečnosti váží jako ostatní značky ( Mark 3, Omnia ...) cca 7,5 kg. 😉

pavlina05
22. led 2010

😲 jo? Aha!
No ale stále po něm toužím. Včera nám jej na prodejně ukazovali a byl fakt super 🙂

zlatouch
22. led 2010

pavlino, u nas jako zalozni lehky kocar OK, ale ted v zime stejne jezdime v Chicco sportaku, ale to asi zadny golfky nemaji ve snehu sanci 😒 Pocitam, ze na jare a v lete budem zase frcet jenom v moonu. Stabilita je v pohodě, ale oproti solidnimu sportaku to je rozdil, ta kontrukce mi prijde takova malo pevna, vzdycky me to prekvapi, ale to je zase asi u golfacu vzdycky.. Rozmery a skladani do auta super, desing a cena taky bezva. Jenom ta rukojet je nejaka kratka, mam pocit, ze se musim porad hrbit. Jo a vcera se mi nejak zasekavalo predni kolecko, nechtelo se tocit 😀

pavlina05
22. led 2010

Dík holky za info.
No já jej dnes objednala,tak uvidím.
sAmo,že ve sněhu nepojede. budeme jej mít na jaro a léto a podzim 😉
Jinak spor´ták X-lander frčí 😉
PAk písnu jak jsme spoky my 🙂

pavlina05
26. led 2010

Máme jej doma 🙂 A jsou úžasný 🙂

pavlina05
26. led 2010

Holky, ten nánožník se přichycuje těma such.zipama na kov. tyčk? 😕

zlatouch
26. led 2010

jo, tak to by mě taky zajímalo, zatím jsem to neobjevila, ale počítám, že jo (jinak to asi nejde) 😉
Tak už aby skončila zima a mohly jsme vyrazit s Moonem, co?

krista
27. led 2010

Ahojky, já mám sice Marka, ale řekla bych že to bude to samé, ano nánožník mám uchycený těmi such. zipy po stranách, drží pěkně vypnutý 🙂

pavlina05
27. led 2010

😉
Aha, díky. tAk jsem to myslela dobře.
Jé,tak ať už je jaro!
Děsně to malého baví jezdit tady v bytě 😀

pavlina05
27. led 2010

Holky, jaká na to jde pláštěnka?

krista
28. led 2010

Pavli já mám pláštěnku univerzální, pokusím se někde najít jakou, kdyžtak pošlu do IP, stála mě asi 150,-

pavlina05
28. led 2010

kristi moc děkuji 😉 🙂

zlatouch
28. led 2010

já tam nějak narvala pláštěnku z chicco sporťáku, ale bylo to takové provizorní...Ale mně se nechce pořizovat zase další, no uvidíme, až začnem pořádně jezdit 😉

yasmin07
5. bře 2010

Holky, do kolika kg a cm se vejde dítko do moonu buggy? Mám 2letou dcerku,má 14,5 kg a 90cm...a potřebuju něco lehkýho na rychlý přesuny, kdy se jí nechce chodit 😉

krista
6. bře 2010

Yasmin já našla, že nosnost je 16kg, ale to je podle mě většina golfek nebo tak 15kg, nevím jak ti malá přibírá, Kristý budou dva roky a přibírá mi už hooodně málo tak 100-200g měsíčně, takže potrvá než tu nosnost dosáhne.

sheherazada
7. bře 2010

yasmin, tak to nedoporučuju, já mám doma to samé🙂) a prodávám, je krátká opěrka zad, mlá v tom i spí a hlava jí už skoro visí. byla sem s nima spokojená, to jo, le už jsou málé.Jdu do chicco multiwa, asi bude po složení větší, ale co nadělám.

pavlina05
9. bře 2010

MY Moon pořídili nedávno,budeme s ním jezdit po městě,bereme na dovču.2x v něm malý už spal a je to v pohodě, hlava mu nikde netrčí,ale je pravda,že časem určitě bude 😅 Ale kočár nebudeme mít do 3 let 😅 je to jen na krátké pojíž´dky a to stačí 😉

verca111
9. bře 2010

Ahojky, já mám taky dotaz - dnes jsem se do tohoto kiočárku zamilovala... ♥
Je vhodný třeba i pro dvouleté dítě? Mylsím tím velké - kolem 15kg...?