Jaký je golfáč Moon Buggy Fit?

monik111
8. dub 2008

Ahojte,
moc se mi ten kočár Líbí. Chtěla bych tu trojkolku. Tak jestli už s ním někdo jezdíte,tak poreferujte 🙂 🙂 🙂
díky.díky, 😉

krista
13. bře 2009

Jo ty jsi se ptala na ten oranžový fusak, tak mě se třeba líbí víc k bordo 😀 jsou to obě teplý barvy... ale zase je to jen otázka názoru 🙂 a ono to v tom kočárku pod nánožníkem neni ani tak vidět, akorát vzadu za dítětem a to bych zase tak neřešila 🙂 My máme fusak béžovej, ale protože kočárek bude černej tak je mi to vlastně jedno 🙂

Moon bude asi určitě ten rozepínací nánožník jestli to zase nedělaji nějak namátkově, ta limitovaná edice je super, ale já bych právě už béžovou nechtěla, když jednu mám, i když se mi ta barva moc líbí a ani neni pravda to, že ten kočár musí vypadat jako prase, korbičku pro mimčo máme jako novou a sporťák jsem ještě nečistila, jsou tam jen maličkatý nečistotky na stříšce jak sem tam spadne něco z nebe, ale jinak pohoda, to se vyčistí 🙂

vitaka
13. bře 2009

Kristo, já bych tu limitovanou edici brala....ale tu hnědou...ta je pěkná a na údržbu taky super...ta béžová, té bych se taky bála...ani ne tak, že to malý zasere....to mu nedovolím, ale spíš při skládání a manipulaci.....vidím to u našeho oranžového sporťáku, je to všechno v pohodě...ale když se složí a dává do auta, tak se občas trošku ušpiní, ale já to kartáčkem v pohodě vyčistím...takže ani té oranžové bych se nebála...ale ta béžová už je moc, to bych radši nezkoušela, to máš pravdu.

radkar
13. bře 2009

Holky,vy než to s těma kočárkama vymyslíte,tak vám půjdou děti do školy. 😀 😀

krista
13. bře 2009

Radkar já jen čekám až mi kočár přijde 🙂 počítám že v PO, ÚT by tady mohl být nebo nejpozději do konce toho příštího týdne 🙂

Vitaka tak uvidíš co vybereš nakonec, to jsem sama zvědavá 🙂

sheherazada
13. bře 2009

Täk hi mám doma, jupí🙂)) krásnej, jinak to nadrhovámí zad má taky a v pohodě, jde téměř do 90 stupnů sedu. Tak dneska nebo zítra vyrazíme. Jen mi není jasný, proč je tam debilní karabinka u pásání dítět, ted mám na ymsli, jako že když tam dávám vložku, tak mi nejde odělat spor popruhů ten svislej. Jde to děsně blbě, mě to nejde, ale manža to právě odcvakl🙂)) Lehkej, pěknej, prostě super.-)

vitaka
13. bře 2009

tak sheherazado gratuluju 🙂 .....a nezapomeň napsat požitek z jízdy!! a prosimtě jakou vložku v tom kočárku kurnik máš? 🙂

sheherazada
13. bře 2009

vitaka, kurník mám tam vložku always🙂))))
neee🙂)) mám tak vložky s x-landrra, kterýho mám doma, sedí tam dobře, je sice jen šedá, ale to nevadí🙂 Poslouží dobře, je to měkkčí, ale ty záda mi nepřijdou až tak dramatický, je to celkem v pohodě, tak ještě co na to poví Verča až vyjedem🙂

vitaka
13. bře 2009

Sheherazado...prosímtě ještě dotázek.........všude se píše že je to kočárek MOON Buggy ....a zjistila jsem, že občas někde uvádí že je výrobce CAM ??? máš už kočárek doma, tak se mrkni do papírů...kdo je teda výrobce, MOON nebo CAM? neboť jeslti je výrobce CAM tak to MOON je již jen značka jejich produktů...takže mě to CAM trošku plete, že se to málokde uvádí, ale snad by nedělali stejný kočárek (i s tím logem MOON) a byl to jiný výrobce. dík

a s tou vložkou jsi mě dostala 😎 - já se tak lekla.......já sežeru všechno....já su děsná, ze mě si každý rád střílí 😀

sheherazada
13. bře 2009

výrobce je moon, envím o tom, že by nědě tohle dělal CAM🙂)) ten dělá jiný ne?🙂))
Tak tady bude lejt, takže asi dneska nvyzkouším a já se tak těšila🙂 a dobře mi na něj pasuje pláštěnka z x - landera, takže super. Na pláštěnku si udělám pytlík a budu jí vozit před košíkem🙂) Jako dá se s tím celkem čarovat🙂))

vitaka
13. bře 2009

sheherazado, tak se kukni třeba tady:
http://www.autosedacky-web.cz/produkt/kocarky-k... uvádí se tam výrobce CAM

a ještě jeden prodejce to tak uvádí..tak nevím co si o tom myslet, no. Proto jsem se tě ptala na ty papíry...zda tam náhodou někde není uvedeno CAM

kubinkov
13. bře 2009

To je podle mě přílišná kreativita prodejce, stejně je to made in China. 🙂

vitaka
13. bře 2009

Kubinkov...já vím že je to všechno čína....spíš mi jde o to, jestli jsou uplně stejné....mě to trošku zavádí to CAM ?? když ostatní píší MOON....ale asi to bude stejný kočár, že?

radkar
13. bře 2009

Ahoj shehe, tak hurá. Přeju spokojenost. Já dneska řešila první dilema. Míša mi usnula,tak jsem jí to dala naležato a po chvíli začlo pršet a ejhle pláštěnka byla v košíčku a jak to bylo do lehu,tak jsem se tam nemohla dostat 😀 No nakonec jsem se tam nějak dostala,málem jsem košíček urvala a zvítězila jsem 😀

kubinkov
13. bře 2009

To znám. 😝 Zkusím to vyřešit všitím zipu.

sheherazada
13. bře 2009

tak sem byla venku. Plánuju si na pláštěnku ušít nějaký pytlíček, černá a připevnit ho před košík pod kočárek, místo tam na to je🙂) Zip ke košíčku si taky udělám🙂) To je dobrá vychytávka🙂))
Sem nadšená z toho nánožníku, fakkt chtějte ten se zipem. On je totiž přidělávanej na kočár ná pár sucháčů, který se podvlíkaj a leoěj na konstrukci a kdybych to měla po každý sundávat a nandávat, to by mě štvalo. Tohleje fakt super. Jezdí se mi s ním dobře, mám 175 cm a je mi akorát, možná by mohla bejt rukojet vyšší, ale v pohodě, takhle mám i sporták a to si ho můžu dát vejš, ale vyhovuje to takhle. A jak nakupujete? jako myslím v krámě, do košíku do ruky, nebo to strkáte do košíku pod kočár?? Jako prostě kde máte nákup než ho zaplatíte🙂)
Stabilní teda je, takže to sem se nebála, že bych jí vyklopila.-)))Ale měla sme malou kolizi, ale za to můžu já. Zkoušela sem co se s ním dá🙂)) No a najížděla sem na obrubník, rychlejc a brutálnějc no a nějak sem to asi moc zvedla a do toho ta rychlost a nějak mi to podjelo🙂) Málem mi upadl směrem dozadu, měla sem tam nohy, takže na zem nedopadl, ale lekla sm se. Možná je to i tím, že je kat lehkej. prima skladnej, fakt sem ráda, že sem ho koupila.-))

krista
13. bře 2009

Holky s tím Cam a Moon je to blbost. Moona vyrábí němci a je to pod společností Babywelt 😉

Shehe gratulace, jsem ráda, že jsi spokojená 😵

Mě ho dneska poslali PPLkou, zítra asi nejezdí, tak počítám že v PO je doma 😵

kubinkov
13. bře 2009

krista: Němci Moon možná vyrábí, ale konkrétně tyhle golfáče jsou opravdu z Číny. 😒

sheherazada
13. bře 2009

krista, no vyráběj ho něci, ale vyráběj ho v asii🙂))))) tohle mi řekla paní co mi povídala, že objednávka trvá 4 měsíce než se to v asii vyrobí🙂))) Takže je to asi sice německá značka, ale němci si ho za pakatel nechaj vyrobit čínanama🙂)

krista
13. bře 2009

Holky já jen říkám že to spadá pod ten Babywelt což je německá společnost, jinak se v Číně vyrábí snad všechno 😉

krista
13. bře 2009

A spojitost s Cam je podle mě vyloučená.

vitaka
13. bře 2009

Kristo tak to je síla....já tomu stejně nerozumím...tak jak po to došli ti prodejci, že je výrobce CAM??? ...a jinak nevíte co je to za výrobce...ten CAM.....když říkáte že MOON je německá značka...tak co je teda ten CAM?
Jinak jsem ráda sheherazado, že jsi spokojená.....a ten nánožník teda...říkáš, že je lepší ten zipový....no asi teda upustím od toho Chipolina...a vemu taky ten Moon......ale moc se mi líbí ta limitovaná edice v hnědé barvě (s obrázky)...jenže právě u toho mi uvádí, že je ten výrobce CAM....teda ne všichni, ale ten nejlevnější prodejce to tam má uvedeno...tak teda jsem v rozpacích.

sheherazada
13. bře 2009

vitaka tak se prodj ce zeptej jak to je🙂

theresa
14. bře 2009

vitaka, taky přemýšlíme o koupi Moon v té limitované edici, zajímalo by mě jak by vypadá ve skutečnosti

krejcirice
14. bře 2009

Ahoj mi ho máme ten hnědý od včera
http://www.nej-kocarky.cz/moon-buggy-fit-3-whee...

je pěknej je pravda že na internetu je lepší foto 😀
ale jediné co mě překvapilo je že jakmile je to přední kolečko dano do polohy zabržděné aby se netočilo tak je to dobré ale jekmile není a může se otáčet a je otočené na stranu a nérovně a dítko se trošku opře o přední opěrku či držák a předkloní tak se kočárek s ním zvrhne 😢
dnes ho jdem odpoledne vyzkošet ven tak pak dám foto do alba a dám sem odkaz

jo dodací lhuta byla u nej -kočárku 10 dní měli ho i na skladě bylo psáno
ale nakonec sem ho měla za měsíc a něco
4.2 objednáno a dostala ho 13.3 ☹
čekali na dodávku z německa

krista
14. bře 2009

Ahojky,
dneska jsme byli u nás v Bejbycentru, viděla jsem ty tvoje Moonky Shehe, barva je fakt úžasná 😵

Viděla jsem i novou kolekci a dost mě zklamala, myslím že tu ještě nikde nepadlo že ten materiál je vlastně semiš 😕

Jak je to s Cam a Moon nevím, ale ti prodejci si taky na stránky píšou co chcou, hodně jsou i špatně napsaný názvy Kiss a Fit, to jste si jistě taky všimly 😉

vitaka
14. bře 2009

Kristo....takže podle tebe je lepší materiál na těch Moon obyčejných, než na těch Moon z té limotované edice???

Krejcirice...co ty na ten materiál??? jak se bude udržovat a co profouknutí?

Sheherazado....já se ptala...a bylo mi řečeno, že je výrobce CAM....takže proto mě to totálně zmátlo už. 😒

vitaka
14. bře 2009

Dobrý večer. Kočárek má logo MOON, ale výrobce je CAM. Potah má pouze nový desing. = toto mi odpověděl jeden prodejce. (takže mě dostáváte s tím semišem a tím výrobcem taky). Tak a teď babo raď,...jak to teda je? 😝

kubinkov
14. bře 2009

Nejsem odborník, ale CAM je Itálie, nebo ne? A Moon snad Německo.

krejcirice
14. bře 2009

no ten potah vypadá opravdu jako semiš
ale udržovat by se měl dobře a profouknutí myslím nehrozí