Jaký je nejlehčí kočárek na světě?

koitschka
12. črc 2017

Jaký je nejlehčí a nejskladnější kočárek, co jde sehnat (golfky)? Myslím takový, co jde dát skoro do kabelky🙂 potřebuju teď denně cestovat několik hodin vlakem a mhd a ne vždy jde o bezbariérové vozy. Nosítko mám, ale deset kg se po dvou hodinách pronese zvlášť v těch vedrech. Díky a hezký večer 🙂

klllarinka01
12. črc 2017

Tak to bych taky rada vedela. Jsem na tom podobne. 🙂 Uz jsem se na nejake koukala,ale zadne me moc nenadchly..

koitschka
autor
12. črc 2017

Nasla jsem tento,je pidi,ale nevim, jestli dite unese🙂 https://www.malvik.cz/Kocarky/Golfove-hole/GB-P...

terezapetrova
12. črc 2017

@koitschka to mi prijde téměř 5kg na golfky - pokud hledam lehke docela dost, ja mam skoro sportak a cca 6 kg, musí prece existovat i lehci golfky

koitschka
autor
12. črc 2017

Taky si myslim,driv mel levne lehke golfky kazdy hypermarket a ted nic

barchen
12. črc 2017

@koitschka
Dobrý večer, řešila jsem to před pár měsíci, hledala, objížděla obchody, skládala tam kočárky, některé jsem chodila zkoušet narvat i do kufru auta. Vybrala jsem si Inglesina Trilogy (jenom ty sporťáko-golfky, ne celou soupravu). Mrkněte když tak na youtube, mají tam oficiální video. Lehké, tahám je sama i s dítětem po schodech (např. 3 patra na finančák bez výtahu), do tramvaje nebo po schodech na nádražích, skladné do malého auta, (buď podvozek do kufru a k tomu cestovní tašky) a sportovní sedačku na sedadlo spolujezdce, nebo celé i se sedačkou do kufru. Podvozek je doslova po složení takový skladný hranol. Jsem s nimi maximálně spokojená a neměnila bych. Nevýhoda je, že jsou dražší než většina běžných sporťáků a golfáčů.

eliskaxox
12. črc 2017

Co.mountain buggy nano nebo tak nějak a pak GB pocket stroller

barchen
12. črc 2017

@koitschka
Ale když čtu Vaše preference, do 5 kg, tak Inglesina bude na Vás těžká 🙂

vafle
12. črc 2017

kocarek-gb-pockit

portinari
12. črc 2017
ridarida
12. črc 2017

já mám děti rok od sebe, měla jsem super 3 kombinaci, ale cca 2 měs. před porodem jsem musela narychlo řešet malý skladný sporťák pro skoro roční dítě, vzhledem k tomu že jsem kočár za den x krát skládala do auta a opakovaně vytahovala a překáželo mi v manipulaci břicho, vybrala jsem v kamenném obchodě: baby point mark 3, je to lehoučký sporťák ala golfky, běžně jsem chodila od auta dom dítě na ruce uprostřed břicho a v pravé ruce kočár 🙂

hojda
12. črc 2017

Nemyslíš takové ty golfky, jak se v nich dá jen sedět? nejdou polohovat, často jsou i bez stříšky,

koitschka
autor
12. črc 2017

@ridarida tyhle jsme meli,nebyly spatne,ale potrebuju jeste mensi🙂

koitschka
autor
12. črc 2017

@hojda klidne🙂 jen na odlozeni,abych v tom ve vlaku nakrmila,odpocinula si a narovnala hrbet🙂

nikinnna
12. črc 2017

Lehké a malé jsou golfky 4baby rio. Zkus si zajít na nějakou prodejnu a vyzkoušet. Kvalitativně bych doporučila Inglesinu nebo Cybex (ty mají i vyšší nosnost), ale ty Rio jsou fakt takové hodně lehké (jako ty z obchoďáku 🙂 )

nikinnna
12. črc 2017

Nebo pak ještě G-mini Travel, jsou hodně lehké 🙂

lucyp13
12. črc 2017

Baby joggr city mini zip nebo me pak napadá greentom up

kjp
13. črc 2017
leneee
13. črc 2017

Mame mclaren triumph-jedny z tech lehkych golfek

verena
13. črc 2017

Za me moon buggy kiss 4 wheels, obrázky tady
https://www.google.cz/search?num=10&site=webhp&...
Recenze tady http://kocarky.as/akce/moon-buggy-kiss-4-wheels.
Obávám se sice, že už je jen bazarech, ale kdyby ti to nevadilo, tak ještě usetris. My ho máme už na druhé dite a když razim do města, vezmu ho ještě na triletaka. Je fakt lehoučký, to je snad jedno kilo, složí a rozlozi se jednou rukou, složeny je ve velikosti sportovní tasky. Sama ho přenesu na schodech i s dítětem. Ma polohovaci zada, decka tam rada spala. Jinak se mu asi podobal ten Mark, jak pise ridarida. Já na něj nedám ani po letech dopustit 🙂.

verunka11221
13. črc 2017

Takove ty sedici uplne obyc jsem pred tydnem videla v tescu.

koitschka
autor
13. črc 2017

Dekuju moc vsem🙂