Jaký je největší sporťák?

zuzkafrydova
18. črc 2017

Ahoj holky,poradte mi jaky je nejvetsi sportak?Chtela bych i aby dobre jezdil ve snehu a byl polohovatelny 😉Dekuji

roxolanka
18. črc 2017

Mohl by to splnovat concord wanderer.

whitechocolate
18. črc 2017

Určitě bude jedním z favoritů red castle, ložná plocha jako pro krále, projede všude a na bazaru se dá sehnat takřka nepoužitý za výbornou cenu.

lajla
18. črc 2017

Stokke trailz
Bugaboo donkey

eliskaxox
18. črc 2017

Concord Wanderer a Baby jogger city Elitě nebo Summit X3, všechno to jsou obří terenaky

ev.ka
18. črc 2017

tfk kočárky jsou obří

pataja
18. črc 2017

Sporťáky TFK, já jsem pořídila model adventure, jinak ten Summit X3 nebo B.O.B od Britax 😀

hancze
19. črc 2017

Taky mám TFK adventure a je naprosto boží 🙂 sice dítko teprv čekám, ale zatím zátěžovými testy prošel na jedničku :D Je prostorný, snadno polohovatelný, má kotoučové brzdy, je stabilní a přitom ještě pořád skladný do auta.

tinastar
21. črc 2017

@zuzkafrydova ConCord Wanderer - pokud chceš otočnou sedačku. Pokud na ní netrváš, tak TFK jsou veliké, PP GT3 nebo BJ Summit.

martiniquest
21. črc 2017

Pokud ma byt velky ve smyslu prostoru pro dite, pak poradim Britax B motiob plus

pataja
21. črc 2017

@hancze
Tak to jsem zvědavá na reakce po vyzkoušení. Já jak jsem ho viděla, tak jsem jiný mít nemohla 😀

teraolli
21. črc 2017

Mame TFK a super. Uz ceka na druhe mimco a nemenila bych. I holcicka 2 roky a 9 mesicu se do nej v pohode vejde 🙂.

zuzkafrydova
autor
21. črc 2017

Tak jsme holky poridili Britax b-motion plus a super...fakt prostorny a skvele se ovlada 😊