• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký kočárek? Cenově přijatelný, trojkombinace

14. dubna 2014 
Zdravím maminky i nastávající maminky. Nevím si rady s kočárkem. Rada bych cenově přijatelný, trojkombinaci a poradit jak to má byt s autosedačkou, které se má víc věnovat pozornost a koly u kočárků.
12. dub 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
první kočárek jsem měla, leviroo, prostorná korba ..jenže nehoupal,neměl nafukovací kola byl těžkýý...katastrofa...nyní vím že jdu do tako alive nebo extreme ..kráásně houpe, nafuk. kola..takže nedrncáá má polohovatelné lůžko a vystýlku na víc. sporták má super kdy lze polohovat 5 pozit až do lehu ...
12. dub 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, nemáte některá zkušenost s kočárkem Papiwi ? Právě potřebuju koupit nějaký kočárek, který by byl vhodný i na ježdění po rozkopaném Zlíně, a zároveď aby nebyl moc těžký, protože ho budu tahat do MHD. Máte některá zkušenost s tímto kočárkem ? Moc se mi na pohled líbí....
12. dub 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se moc líbi kočárek baby design lupo, jsou na něho dobré recenze... zatím nevybírame tak jsem ho ještě na živo neviděla.
12. dub 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli Coletto Giovanni a super! :slight_smile:
13. dub 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám tento http://www.chytramama.com/Fotografie/Zbozi/Original/roxyd210chrom.jpg, jde o trojkombinaci a nemůžu si ho vynachválit.
14. dub 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek