• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký kočárek pro hodně vysoké rodiče?

21. října 2016 
Ahoj holky, s manzelem jsme oba hodne vysoci (190 cm), a proto bychom potrebovali vysoky kocarek, nejlepe kombinaci, ctyrkolku. Poradite? Diky moc :slight_smile:.
27. pro 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my budeme mít taky tento problém (180 a 190 cm), taky bych uvítala rady:slight_smile:
27. pro 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my sme kúpili od PP GT3 je vyšší a veľký ako tie ostatné, len je to trojkolka. :slight_smile:
27. pro 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eli: PP je jaka firma?
27. pro 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky my mame Implas bolder a manzel meri 193 a v pohode :wink: taky jsme to hodne resily, nelibi se mi ty nizky tanky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale fakt 100% spokojenost, s vyskou i vsim ostatnim a meji 3 i 4kolky....
27. pro 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To sú taliani, Peg - perego :slight_smile:
27. pro 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc doporučuju Silver Cross Sleepover Deluxe :slight_smile:

Manžel má 194 cm a já 179 a je pro nás super, je opravdu vysokej, nebudete se k němu muset moc sklánět :slight_smile:

Viz u mě v albu, nebo http://www.silvercross.cz/index.php?show=produkty&cat=14
27. pro 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mám tiež 179 cm a mala som dve rôzne demy a na výšku v pohodičke. Mali nafukovacie kolieska a výškovo nastaviteľnú rúčku. Ale bohužiaľ, mali iné nevýhody, tak demu už asi nechcem :unamused:
27. pro 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berusko, implast bolder 4 se mi moc libi - jaka je prosim te roztec kolecek? nevim, zda se vejdou do vytahu...

bebinko a ktery typ presne?
27. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii, my jsme oba také vysocí a Bolder je pro nás ideál. Nemusíme se k němu sklánět a rukojeť jde nastavit opravdu vysoko. Je ale dost široký, zadní kola mají 68 cm.
27. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jané Nomad, mám 180cm a nemám rukojeť na nejvíc, ale do korbičky se musím trochu sklánět
27. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinny speedi, má polohovateľnú rúčku na výšku...
27. pro 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinny speedi manža má 186cm a v poho :wink:
27. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
stokke :wink: az na tu cenu...
27. pro 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame Jane aj Quinny ja 175cm manzel 186cm a je tov uplnej pohode
27. pro 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my máme Inglesinu Magnum - manžel má kolem 190cm a já 175cm. Má polohovatelnou rukojeť a je dost vysoký. Spíš bych bejt tebou řešila velikost korby. Když jste obá vysocí, tak je předpoklad toho, že i mimčo bude velké. Naše malá má v 5 měsících už 70 cm. Takže v pytli by se už do normálního nevešla a museli bychom jí dát do sportovního. Ty budeš mít mimčo v létě, takže na zimu bude ještě docela malé a bude mu vyhovovat spíše hluboká korba než sportovní. Já být tebou, tak se hlavně zaměřím na velikost korby ať nemusíte kopovat na zimu nový
27. pro 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ja mam zasa opacny problem, som nizka
strasne sa mi pacil CAM CORTINA,ale ked som ho videla nazivo tak bol na mna obrovsky :wink:
28. pro 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hooodně vytahovací rukojeť má Moon, ten je pro velké i pro malé :wink:
28. pro 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
terezie, mas pravdu, ja vim, ze musime vybrat kocarek s velkou korbickou, ale rada bych i takovy, do ktereho se nebudeme muset tolik shybat - prece jen je rozdil, kdyz mas 175 a ja 190 :wink:

Jane i Quinny mne prijdou drahy, myslim, ze kocarek kombinace do 15 tis. by jeste sel...

mne nejde az tak o rukojet, to si ohlidam pri nakupu a zatim mi treba X-lander v pohode pri ozkouseni vyhovoval, ale ta vyska celeho kocarku by mohla byt vetsi, a proto tu zadam o pomoc...
28. pro 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsem to merila a potrebujes vytah 67cm :wink: na Implast bolder, cela kombinace hluboky, sportak, slunecnik (taska, slida, sitka jsou v cene) stala 12500,-, kocarek je spolehlivy, pekne a lehce se ridi, fakt bych nemenila, korbicka ma 85cm coz je jedna z nejvetsich...a to jeste nemam vyndanou takovou vlozku....a fakt je vysoky...
28. pro 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucii quinny kombinace v ov nový bez tašky ale s fusakem 13 tis :wink:
28. pro 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tiež máme Quinny - MM má síce "len" 182 ale je tam ešte rezerva. :wink:
28. pro 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berusko, teda 85 cm korbicka je super! :slight_smile: to jsi me potesila! vytah zitra zmerim... a mas Implast bolder 3 a nebo 4?
28. pro 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mutsy 4 rider, priatel ma 190 cm a rukojet ma este rezervu na vytiahnutie, myslim ze v pohode aj pre vyse dvoj metrovych :slight_smile: A korbicka je tiez velmi vysoko, netreba sa tolko zohybat.
28. pro 2008 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ma 4kolku.... prijde mi na zimu stabilnejsi ale je pravda ze i u3kolky je to kolecko zdvojeny, takze asi neni problem, urco je to lepsi nez 1 kolecko....mam ten bilocerny s koleckama...ma super odvetravani na leto (malej se narodil v srpnu ) :sunglasses: taham v nem nakupy, baliky vod pro malyho a prezil vse :slight_smile: myslim ze za tu kvalitu v te cene nema srovnani... a manzel ma i pri 193cm rezervu na rukojeti a korbicka je ve vysce 60cm (spodni okraj)...
manzel te pry zdravi :wink: a mas si kocik koupit ze je skvelej :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berusko, diky za podrobny popis i pozdrav :slight_smile: asi dam na tebe, ja vahala mezi x-landerem a implast bolderem :wink: jeste bych si ho rada nekde vyzkousela, takze asi budeme muset do Prahy, tady u nas skoro nic nemaji...
a ten bilocerny je super! ja miluju fialovou barvu, ale libil by se mi i ten s kvety, jenze my si pohlavi rict nenechame, takze bych ho nemohla koupit dopredu :wink:
28. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berusko, manzel ma jeste dotaz, jak jednoduse se implast sklada
28. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
korbicka i sportovni sedacka je cvakla na podvozek uchyty typu klips - a podvozek slozis - jen vycvaknes takovy jeden cudl :sweat_smile: zvladla jsem to sama napoprve :wink:
28. pro 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, teď jsem měřila naši inglesinu a má korbičku ve výšce cca 70 cm. Je teda na nafukovacích kolech a korba hluboká je docela dost velká. Myslím, že je větší než Bolder. Ten jsem původně chtěla taky, ale nelíbilo se mi, že je jednak Polský - někde jsem četla, že tam něco bylo a chtěla jsem houpací. No a taky se mi zdálo, když stáli vedle sebe, že je inglesina vyšší. No, ale to si musíš zkusit sama. Jinak inglesinu mají v Praze na Zličíně - vedle Ikei. Přeji ti, aby jsi si vybrala takový kočárek, se kterým budeš spokojená. Je fakt, že ohýbat se do kočárku je hrůza. U inglesiny je vlastně hluboká korba udělána se sportovní sedačky a pomocí nánožníku se uzavře. Takže by ti vyhovovala i velikostně jako sportovní - je totiž pořád ve stejné výšce a nebudeš se muset potom moc ohýbat k malému.
28. pro 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja ho mam z www.kocarkov.cz a pani je moc ochotna, staci zavolat a info co tam nenajdes ti posle me ho i extra nafotila :wink: nebo jestli chces ti nafotim nas... barvu bych asi vybirala neutralni....coz mi prijdou skoro vsechny, videla jsem ten zeleny a me se libil bezovy s kvety, nas nakonec vybral manza a vsude se tim chlubi :wink:
28. pro 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
u bolderu je taky sportovni ve stejne vysce jako hluboka - nasazuje se na stejne uchyty a houpe - ma nastavitelne perovani kde pomoci matky - utahnout povolit - nastavis perovani podle vahy ditete - jak roste...
28. pro 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Tvůj příspěvek