Jaký kočárek pro roční dítko na zimu?

hanakoty
27. čer 2016

Ahojky všem 🙂 . Jsem sice maminka už potřetí, ale mám docela dilema 😅 😀 . Mám koupený pro malou kočárek Tako Captiva Mohican, je prostorný, úplně super, jsem s ním moc spokojena. Ale váhám, zda ho teď neprodat a nekoupit sporťák. Potřebovala bych ho i z důvodu, že hodně cestujem, musím s malou hodně po vyšetřeních, pořád samé nemocnice apod. Myslím, že sporťák bych složila a šupla do auta daleko pohodlněji a rychleji, než ten Tako, který máme.. A teď to mé dilema jo 😎.. V zimě bude mít malá rok a bydlíme na Šumavě, kde jsou docela kruté zimy. I když mám koupený dobrý fusak, není blbost se kočárku zbavovat? Přece jen v tom našem sporťáku (Tako) by byla malá schovaná.. Nebo nevíte maminky prosím o nějakém sportáku, kde by bylo dítko pořádně schované v období zimy?? Moc děkuji za názory a přeji vám všem krásný den 😉

sara84
27. čer 2016

Jane slalom 🙂 mam zarijove dite a fusak mumie + softshelovy nanoznik a super

eliskaxox
27. čer 2016

@hanakoty Concord wanderer + Lodger Bunker a sity nanoznik nebo holky davaji i Pinkie a malemu tam ani nefouklo

eliskaxox
27. čer 2016

Nebo na letosni zimu jsem kupovala fusak od little angel exclusive outlast a ten je uplne bomba. Mekoucky, teply a certifikovany do -15

hanakoty
autor
27. čer 2016

@eliskaxox moc dííky 🙂 ale tenhle kočárek je mozna prakticky, ale zas se mi moc nelíbí :( já jsem na tohle hodně moc naročna 😒 Fusak mam dobry, ale i tak resim, at je tam mala schovana.. brouzdam po netu uz půl dne a ne a ne najit neco, co by mi vyhovovalo. to bude asi ještě hodně tezké 😀
Nakonec to dopadne beztak tak, ze si necham Tako a vy... kaslu se na nejaky sportak, jak se znam 😀 😎

eliskaxox
27. čer 2016

@hanakoty tak to ja bych nevydrzela :D taky casto cestuju i 4x tydne a to bych nevydrzela tahat se s 16kg Takem. Ja to rikam porad ze Wanderer neni hezoun ale tady krasa ustupuje funkcnosti a prostoru pro dite

eliskaxox
27. čer 2016

A umi byt i fotogenicky :D

panickatlamicka
27. čer 2016

Ja mam zebru. V terenu i na snehu spica.

panickatlamicka
27. čer 2016

A fusak mam nejaky nemecky,mala pri -20 v nem lezela jen v tenkych cuncoskach a nozky mela teploucke.