Jaký kočárek s velkou korbou?

romana0204
22. čer 2016
Maminky, jsem zatím 8tt, ale zatím se jen orientačně dívám na kočárky. Chtěla bych velkou korbu. Bydlíme v kopci, tak jaké máte zkušenosti s ruční brzdou? S prvním synem jsem měla camarelo q12, samozřejmě sem ho po roce prodala kvůli sportáku.
eliskaxox
22. čer 2016
Tak a nebylo by lepsi tentokrat vybirat spis podle kloudneho sportaku nez podle korby? Aby jste ho zas po roce nemusela prodavat? A ja bych koukala teda asi nejvic na vahu. Jak by to melo vic jak 11 kg tak bych kocarek nechtela 😃
romana0204
autor
27. čer 2016
sporťák mám ještě, ve kterém jezdí syn 2 roky. Jezdí jen občas, např. autobusem do města nebo delší trasy pěšky
evaii
27. čer 2016
Já bych v tvým případě, jelikož budeš mít dítě na zimu, koupila právě kočár s né až tak velkou korbou, aby mu nebyla taková kosa. Přeci jen bylo zvyklé na malý stísněný prostor u tebe v bříšku. A jak už psala předemnou paní, vybírala bych podle velikosti a funkčnosti sporťáku.
eliskaxox
28. čer 2016
@romana0204 a co mate za sportak? Nejde k nemu dokoupit jen korba? Male mimi se v zime vejde do jakekoliv korby a na leto uz muze do sportaku,kde mu bude stejne lip. V teplech mu tam bude vic foukat apod.

Sem začni psát odpověď...

Odešli