Jaký kočárek vybrat? Do úplného lehu, rodič vidí na dítě, lze snadno složit a můžu s ním do terénu

katka721
28. zář 2018

Prosím existuje sportovní kočárek, který splňuje tato kritéria:
- jde dát do úplného lehu
- jde vozit proti směru (rodič vidí na dítě)
- jde snadno složit a rozložit i v protisměrné pozici (prostě vyndám z auta a můžu jet, nemusím nic nacvakávat)
- ujede i lehčí terén

Dcera je zatím výhradně nošená, první se taky moc nevozila, tak s kočárky nemám moc zkušenost. Ale hodil by se nám jako záloha na delší výlety, když se probudí v šátku a chce se chvíli protahovat a koukat.. díky moc za tipy!

ivuska1986
28. zář 2018

Ahojky, super kocarky jsou Valco snap 4 - ted jsme ho kupovali a nedam na nej dopostit. Sice mimcu nevidis primo do obliceje, ale mam pocit, ze ty starsi mimca chteji uz koukat do prostoru, ne jen na mamu😇 je tam odepinatelny ctverec - skrz nej vidis na mimco v pohode. Kocar unesu i s malou- váhove cca 8 kilo, slozis ho pomoci zmacknuti dvou cudliku. Oproti britaxu je o dve kila lehci, mala mi v nem spinka, fusak se tam tez krasne vejde. Kdyz koupis nafukovaci kola, zmaknete i teren, ta nejdrazsi a nejvetsi verze - cca 10500 - ma i odpruzene zadni kola jako klasicky kocar - ale je tezsi, cca o dve kila - to mi vadilo, ale jinak fakt vymakany kocarek👍

terka2018
28. zář 2018

Ocarro 🙂

amoretspes
28. zář 2018
hannasweet
28. zář 2018

Za mě Stokke perfektní 👍🏽

bambullkaa
2. říj 2018

Peg-pérego Book Plus S s Pop Up 2018 Completo

marcelamor
5. říj 2018

Hartan VIP

malecek
6. říj 2018
bonulinka
9. říj 2018

Hledám sporťák s podobnými parametry. Ještě přidám, aby byl stabilní a měl ohraničený prostor kolem dítěte, když se třeba dítě vyklání apod.( nemám ráda poutání kšírami, takže ideálně nějaká hlubší seslička ) a dobře odpružený. Možnost otočit na oba směry mám jako podmínku, stříška v boudičce mi nestačí. A samozřejmě i skladný. Hm, asi takový neseženu, co ?

barbara04
9. říj 2018

@bonulinka tak valco snap ultra ma otocnou korbu a jinak je super
ale jakolehky skladný kocar bude vždy kompromis - těžko s nim projedes les. my a Valcem obcas dame lesni cesty, a jízdy pres les po pěšině - jde to ale ideál to neni. jinak jsem ale spokojena 🙂 hlavne je prostorný, "hluboký" ma polohovani nohou i zad a super strisku az " dolu"

bonulinka
9. říj 2018

@barbara04 Mě právě přijde ten prostor kolem dítěte takový otevřený. Na první dvě jsme měli prostornou sesli, že se tam vešly obě holky, když jsem potřebovala. Jen se nedal dát úplně do rovného lehu, ale jinak byl super ( je to však už X let zpět ). Teď jsem na kluka měla golfky Inglesina, také super ohrazení a netřeba poutat, jen jsem neměla ty free, které jdou i otočit. Jinak zvládly v pohodě i lesní cesty...Tak zvažuji, zda pak na naší nejmladší pořídit otočné golfky, anebo nějaký sporťák, který má právě tu hlubší sesličku a dobře odpružená kola.

barbara04
9. říj 2018

@bonulinka no muzu ti vyfotit jak tam mlade vypada 😉 jako sportak to neni aleš jako kompromis mezi super skladnym a lehkým a zároveň pohodlný a aspon trochu terénní je fajn 🙂

iva_kucerova
9. říj 2018

@katka721 V tomhle byl perfektní Dorjan, měli jsme typ Dannny sport, byla to teda trojkombinace, byl levnej, ale skládání nebylo zrovna jednoduchý, všechno šlo celkem ztuha a tak jsme si ho teď pro druhý nechali jen jako druhý kočárek. V pohodě ale zvládnul terén, byl prostornej...