Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Krásný advent

  Dámská jízda

  (5 fotek)

  Letos to mám bez práce 😄🥰.

  (4 fotky)

  Dámská jízda se skoropuberťačkou. Je to čím dál složitější, ale pizzu i bubble tea si se mnou stále ještě dá ♥️.

  (4 fotky)

  Víkend v Annabergu, Tierpark Chemnitz

  (13 fotek)

  Náš Halloween

  (4 fotky)

  S bobánkem poprvé v kině

  (2 fotky)

  Nejkrásnější roční období

  Tak tohle byl plodný týden ♥️.

  (8 fotek)

  Doběhnuto

  (2 fotky)

  Deset stupňů, každou chvíli začne pršet. Ideální počasí na závod 😂.

  (3 fotky)

  Scharfenstein a Zschopau

  (7 fotek)

  Na výletě

  (4 fotky)

  Poprvé v nové školce ♥️

  (3 fotky)

  Překvapení od manžela k výročí ♥️♥️♥️♥️

  (5 fotek)

  Tak dnes 21 let......🥰

  Bylo to náročné,ale medaile je doma.

  (2 fotky)

  Tak zítra nás čekají odběry. Podezření na infekční mononukleózu....

  Tohle je vážně zvláštní rok. Asi nám má něco ukázat. Ale co? Že se mám na všechno vykašlat a začít chlastat? Nic neplánovat, radši se na nic netěšit? A přitom se mi povedlo najít práci,kde je to super (ne práce,ale kolegyně), jen v ní skoro vůbec nemůžu být. Mám pár spřízněných duší, se kterými ale taky stejně nemůžu být....Manžel se snaží, abych byla spokojená, ale stejně do toho neumí zapojit děti, takže můžu být spokojená s ním, ale ne s ním a dětmi, takže stejně nemůžu být spokojená..... No mám v sobě zatím tři skleničky Pálavy a víc už asi radši dávat nebudu, protože si neumím představit, na co ještě přijdu 😂😂😂😂.

  Není nám přáno. Ládík ve 4 ráno začal zvracet a zvrací skoro pořád, v břiše mu pořád děsivě škrundá, nezvládá v sobě nic udržet. Držte prosím palce, ať zvládneme odtud odjet a dojedeme až do Chomutova na pohotovost🙏🙏🙏. Takhle hodně jsem se zase dlouho o dítě nebála. Děsím se, jestli prcek není předávkovaný nurofenem,ale to by snad být neměl, řídila jsem se tím, co řekl doktor. Že by taková reakce na Ospen? Nebo k angíně navíc něco střevního? Vypadá fakt blbě, bobánek můj. Už je to únavný a už se fakt nebudu modlit za nic jinýho než zdravý děti.

  Rekapitulace dovolené: úžasný koupání v Rakousku, nádherná malinká zoo, příšerný vedra, pohmožděný kotník, sedřená noha, návštěva doktora, angína (nejspíš spálová), antibiotika.... horečky, ucpaný nos a zítra snad i tak nějak zvládneme cestu domů. Nakoupených 6 lahví vína na nervy.

  (17 fotek)

  Thermal Laa an der Thaya

  (5 fotek)

  První střípky z dovolené

  (13 fotek)

  Holky,já to pořád nechápu,jak to děláte,abyste si užily dovolenou i s dětmi????? Naše děti nikam nedojdou, nikam nechtějí jít, malej pořád jenom ječí,je protivnej, chce jen nosit ode mě, s chlapem ani na krok, pořád jen máma. Krásně jsme sice zvládli cestu na Pálavu,ale to je tak všechno a teď mám depky, že se stejně nikam nepodíváme, protože s Ládíkem se nedá dělat prostě nic, maximálně sedět u televize a pít mlíko 🙈🙈🙈🙈🙈.

  Můžete prosím doporučit nějakou restauraci na Pálavě? Dobré jídlo, rychlá obsluha.....

  Přidávám nový poznatek. Malému neklesala horečka ani po všemožných věcech, co se mají dělat,střídání sirupu, zábalech, sprše... Vypadal hodně blbě a protáčel tu oči,tak jsem nejdřív volala do nemocnice na dětské, jak postupovat. Po zjištění, že jsme s manželem pozitivní a syn pravděpodobně taky, na testu jsme byli dneska, mi bylo řečeno, že nic, že tady (Nemocnice Chomutov) by ho stejně nepřijali, protože by jim tam mohl nakazit ostatní. Ptala jsem se, kdo teda ošetřuje covid pozitivní,když mi dnes bylo doktorkou řečeno,že i pozitivní nás všude normálně musí ošetřit. Tak prý by ho stejně vezli do Ústí. No tak jo, je super vědět,že pokud máte covid, v chomutovské nemocnici vám (jaké překvapení) nepomůžou.

  Tak už má covid i ten náš bobánek. Zvracel a před chvílí horečka 40😭. Naštěstí po lécích klesá, ale i tak mám hroznej strach. Takhle vysokou horečku jsem neměla ani já. Co to teď proboha řádí za variantu, všude jsem slyšela,že je mírný průběh a u nás to teda nevypadá ani u jednoho.

  Lužná u Rakovníka

  (9 fotek)

  Dámská jízda

  (9 fotek)

  Děti spí s babičkou na zahradě a my máme na balkoně dovolenou 😊.

  (3 fotky)