Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Děkujeme všem, kdo drželi palce. Mandle je venku. Ve čtvrtek jsme měli nástup do nemocnice v Mostě. Ládík měl dostat při vyndání nosní mandle ještě tyčinky do uší. Ve čtvrtek udělali vyšetření a zjistili, že tyčinky nejsou potřeba. Odpoledne jsme mohli jít ven. V pátek ráno šel hned v 8:00 na sál. Ještě na pokoji dostal půl hodiny předtím kapičky, který ho oblbly. Na sále byl potom hodinu. Mandle prý byla hodně velká a hodně to krvácelo. Na dospávací pokoj jsem jela s ním na posteli. Byli jsme tam hodinu, potom ho vzbudili a odvezli nás na pokoj. Tam blinkal, strašně se vztekal, nechtěl na sebe nechat sáhnout. Potom usnul. Špatně mu bylo ještě druhý den kolem oběda. Nic nepil ani nejedl, blinkal pak ještě jednou. Domů jsme šli druhý den po operaci odpoledne, až začal trochu pít a jíst. Hned po příjezdu domů si manžel všiml, že Ládík mluví úplně jinak, nehuhňá. Spí se zavřenou pusou, nechrápe, necestuje po posteli. Je teda rozjívenější, ukřičenější, jí jen malinko.

  ORL Most, zítra ráno odstranění nosní mandle. Držte palce.

  (2 fotky)

  Nejúžasnější den - den otevřených dveří v DP Chomutov. Svezl se, všechno si prohlédl a ujistil se, že chce být opravdu řidič autobusu❤️❤️❤️.

  (10 fotek)

  22 let❤️

  Moje milovaná babička ❤️❤️❤️

  (4 fotky)

  Můžou být při střevní viróze 40 horečky? Už mám dost, to naše dítě nemůže být zdravý ani pár dní v kuse🙈

  iva_kucerova
  Zpráva byla změněna    10. srp 2023    

  Po roce zase v Braňanech. Bílina Kyselka, Střekov, lanovkou na Větruši, déšť, mokro, vítr, večer malej horečka, předtím průjem a v noci začal zvracet. Zase řádí nějaká střevní viróza?

  (16 fotek)

  Ládík od 2.6. pořád streptokok, teď bere třetí antibiotika. Do toho má od úterý sedmou nemoc. Ivanka má jet v neděli na tábor. Dneska taky zřejmě sedmá nemoc, takže tábor neklapne. Do toho nám umírá morče, já antibiotika na zánět dutin, manžel absolutně nepoužitelnej s jeho náladama. To je jen takový postesknutí, protože s tím stejně nic neudělám. Jsem vyřízená, unavená, chtěla bych se jednou probudit do klidného dne, kdy budou všichni zdravý a klapne aspoň jeden z plánů.

  Protivný 4letý ukňouraný dítě, který nás s manželem nenechá ani si popovídat, všechno musí být po jeho, jak ne, tak se vzteká, kope do všeho, mlátí se vším. Když ho okřikneme, zvýšíme na něj hlas, začne se dávit a pak zvrací. Máte někdo zkušenost, jestli má smysl psychologa, psychiatra nebo co s tím?

  Po deseti dnech od dobrání ATB zase streptokok a k tomu sedmá nemoc. Co ještě to dítě musí zažít?

  V pondělí před dovčou dobral jedny antibiotika na streptokoka, ve středu dostal další, zas pozitivní streptokok. Bral je 11 dní, celkem 8 dní teď byl bez nich. Dnes horečka a bolest v krku. Já už nemůžu. Jak mu pomoct? Co dělat? Beru antidepresiva, ale i tak už mám dost. Ten kluk nemůže nic, je pořád jen nemocnej. Už jednou jsme zrušili odstranění mandle, v září nás čeká druhý pokus, ale takhle se tam nedohrabem.

  Jsem moc ráda, že jsem tohle mohla zažít. Bylo to moooc fajn❤️❤️❤️❤️.

  (17 fotek)
  iva_kucerova
  Zpráva byla změněna    19. čer 2023    

  Poprvé letadlem, poprvé u moře.... Rhodos

  (15 fotek)

  3 hodiny ráno. On ti bude spát v autě, na letišti, v letadle.... Tak určitě 😄

  Jaro je fajn

  (5 fotek)

  K úplnýmu zdraví nám teda ještě něco chybí, ale dneska bylo tak nádherně, že zůstat zavřený doma by byl fakt hřích. Načerpali jsme energii ze sluníčka, pořádně jsme se vyvětrali, teplota se nikomu z nás nevrátila ani večer, jen mně se spustila parádní rýma. Snad spolu s ní vysmrkám všechny ty nemoci a bude už jen líp.

  (10 fotek)

  Je tu prosím někdo se zkušeností trhání nosní mandle u dítěte ideálně v nemocnici v Mostě? Jak dlouho trvala hospitalizace, za jak dlouho mohlo dítě normálně fungovat, jist, jít do školky.....

  Naše vydařené Velikonoce

  (16 fotek)

  Naše velikonoční prázdniny

  (6 fotek)

  S prababičkou na dortíku 🍰

  Povedený víkend

  (13 fotek)

  Když venku prší, dá se aspoň cestovat vlakem ❤️

  (2 fotky)

  V Praze s mojí velkou slečnou

  (15 fotek)

  Když máma paří s pracovním kolektivem.

  (6 fotek)

  Náš frajer

  Výlet za samé jedničky

  (9 fotek)

  11❤️❤️❤️

  (13 fotek)

  Malý ospoďák😄

  4. narozeniny