V pondělí před dovčou dobral jedny antibiotika na streptokoka, ve středu dostal další, zas pozitivní streptokok. Bral je 11 dní, celkem 8 dní teď byl bez nich. Dnes horečka a bolest v krku. Já už nemůžu. Jak mu pomoct? Co dělat? Beru antidepresiva, ale i tak už mám dost. Ten kluk nemůže nic, je pořád jen nemocnej. Už jednou jsme zrušili odstranění mandle, v září nás čeká druhý pokus, ale takhle se tam nedohrabem.
Sestra má úplně stejný problém se synem, doktorka jí doporučila na posílení imunity Wobenzym.
U kamarádky zjistili, že kamarádka je bezpříznakový přenašeč a dcera to vesele lape neustále zpátky.
Budete mít doma bezpříznákoveho přenašeče, chce to výtěry a přelečit,bohužel,jinak je to začarovaný kruh.
Syn dostal injekce penicilinu a pomohlo to teda.
Já mám třetí angínu skoro v kuse zakončenou lentocilinem do zadku, dvě bezpříznakové děti teď přeléčeny taky (na výtěru ten nejčetnější výskyt). A doufám, že už je konec.
Plus k tomu teda i jiná opatření, ony ty atb injekčně zas rozhází imunitu jinak (klasická probio to zabíjí dlouho, nemá smysl brát).
Syn měl streptokovou anginu 4x za s sebou během 3 měsíců, pomohl až píchaný penicilin zakončený lentocilinem. Byli jsme na výběrech celá rodina,ale byli jsme čistý,nosil to ze školy.
U nás to samé, ale tři děti. Nemůžu a ryju hubou zemi. Zrušené tábory, oslavy, koupaliště. Děti mi doma brečí. Jsem zralá na psychiatra...
Tak nejsi v tom sama 💜
Určitě nechat zkontrolovat celá rodina může někdo být bezpříznakový přenašeč
A mate udelane stery cela rodina? Jestli neni nekdo bezpriznakovy prenasec...