icon

Můžou být při střevní viróze 40 horečky? Už mám dost, to naše dítě nemůže být zdravý ani pár dní v kuse🙈

avatar

Jo může mladší to tak měl už to vypadalo že budeme muset do nemocnice ale zvládli jsme to

10. srp 2023
avatar

Ano, tělíčko se brání..

10. srp 2023
avatar

Ano, u nás byly 😕 Taky jsem si řikala, že aspoň v létě bude klid a ono zase tohle 😒

10. srp 2023
avatar

Já měla horečky u průjmu jen po dovolené, dovezla jsem si úplavici. Ale každý reaguje jinak.

10. srp 2023
avatar

I manzel mel pri strevni chripce 40, takze mozne to je.

10. srp 2023
avatar

Muze byt, zalezi co problemy vyvolalo a kazdy reaguje jinak. U nas ted deti bliji - v pondeli mladsi, jen se zvysenou teplotou a dnes starsi s 39 horeckou 🤦

10. srp 2023
avatar

Lukáš měl takhle salmonelu. 🤨 Jak vám je?

17. srp 2023
avatar

@pulenka u nás je to campylobacter. Už je teda všechno v pohodě, ale možná nás kvůli tomu zase nevezmou na madli. To dítě prostě chytí cokoli, co existuje.

18. srp 2023
avatar

@iva_kucerova vy prostě čekáte na nás 😂 ve finále se tam sejdeme 😂 Kučera jako Kučera 😂

19. srp 2023