Můžou být při střevní viróze 40 horečky? Už mám dost, to naše dítě nemůže být zdravý ani pár dní v kuse🙈
Ano, tělíčko se brání..
Ano, u nás byly 😕 Taky jsem si řikala, že aspoň v létě bude klid a ono zase tohle 😒
Já měla horečky u průjmu jen po dovolené, dovezla jsem si úplavici. Ale každý reaguje jinak.
I manzel mel pri strevni chripce 40, takze mozne to je.
Muze byt, zalezi co problemy vyvolalo a kazdy reaguje jinak. U nas ted deti bliji - v pondeli mladsi, jen se zvysenou teplotou a dnes starsi s 39 horeckou 🤦
Lukáš měl takhle salmonelu. 🤨 Jak vám je?
@pulenka u nás je to campylobacter. Už je teda všechno v pohodě, ale možná nás kvůli tomu zase nevezmou na madli. To dítě prostě chytí cokoli, co existuje.
@iva_kucerova vy prostě čekáte na nás 😂 ve finále se tam sejdeme 😂 Kučera jako Kučera 😂
Jo může mladší to tak měl už to vypadalo že budeme muset do nemocnice ale zvládli jsme to