icon

ORL Most, zítra ráno odstranění nosní mandle. Držte palce.

avatar

✊✊✊

14. zář 2023
avatar

Držím,jdeme příští týden.Prosim poté o nějaké informace ☺️děkuji a ať to zvládnete,oba dva.

14. zář 2023
avatar

Hlavně ať to pomůže 💕

14. zář 2023
avatar

Máme to 14 dní za sebou, tak snad to u vás proběhne stejně hladce jako u nás

14. zář 2023
avatar

Hlavně ať to proběhne co nejlépe. A ať jste brzy doma 🙂

14. zář 2023
avatar

Držím palce, ať to dobre dopadne. Nás to čeká s prostředním v únoru…

14. zář 2023
avatar

Tak jak vám je?jak to probíhalo?jdeme ve čtvrtek,mám nervicky na pochodu.

18. zář 2023