Jaký koupit kočárek?

ivis04
30. pro 2015

Ahoj holky, dnes je takovy vyber kocarku az z toho jde hlava kolem. Chcem kocarek 3v1 do 10 000,-
Byly jste s nejakym spokojene? Doporucite? Dekuji 🙂

aklin
30. pro 2015

Záleží jaký typ chceš s pevnými koly nebo s těmi rotačními. Malou vozím v Roan Maritě, spokojenost nade vše. Velký prostor, krásně houpe, malá v něm je spokojená. Mám ho vyzkoušený i na horách, zvládl cestu na jedničku. Sice je polské výroby, ale je kvalitní, nemůžu mu nic vytknout.

ivis04
autor
30. pro 2015

@aklin Ten se mi libi od zacatku, ale spousta lidi tvrdi, ze se nevejde do auta?

aklin
30. pro 2015

@ivis04 podvozek je robustní, ale do většího auta se vleze bez problému. My jsme ho zkusili dát do auta s malým kufrem a museli jsme složit i dvě zadní sedačky. Jinak pohoda.

ivis04
autor
30. pro 2015

@aklin Tak my na nej kouknem a jeste uvidime, kazdopadne diky moc za info ;)

andrejka3741
30. pro 2015

kocárkydeniska.cz
Mají krásné 3v1 okolo 7 tisíc. Ségra si tam ted kupovala trojkombinaci a je vážně luxusní 🙂

viivienn
30. pro 2015

Tak já nejdříve koupila quinny buzz když jsem viděla tu forovost nechám ho jen na nákupy,ale zamilovala jsem se do Krasnal Polaris 3v1 -masivní super kolečka prostorný,houpací -sice taky polský,ale dle mně lepší provedení než Marita a cena směšná 5.000 Kč 🙂

veroniquecz
30. pro 2015

Já mám sice kočárek dražší, ale být tebou, určitě byhc nešla do trojkombinace. Autosedačky jsou u těchti polských kočárů docela hrozné ☹ Jinak záleží čemu dáváš přednost, jestli raději lepší sporťák, nebo hlubokou korbu. Ty polské mají povětšinou dobré hluboké, ale sportáky jsou takové "tanky" :-/ Já jezdím s Britaxem, jsem oc spokojená, málá se tedy ještě vleze do korby, ale za chvíli už přesedláme na sportak. Kupovala jsem sportovní verzi, k tomu dokoupíš korbičku, dá se kombinovat b motion a agile, mám motiona ptž má nafukovací kola, a dle ého se lépe ovláda. Sedačku jsme dokupovali Romer, vybírali jsme podle bezpečnostních testů, jak kočárek, tak sedačku. Komplet se vším všudy nás vyšel na 13.000 a myslím si, že kvalitou je úplně někde jinde.

ivis04
autor
30. pro 2015

@viivienn kouknu na nej ;) diky

ivis04
autor
30. pro 2015

@veroniquecz Tak na to take kouknu. Dekuji! 🙂

viivienn
23. říj 2016

Tak já vyzkoušela 11 kočárku 🙂 doma jich mám ted 6 🙂 ale za mne vede

https://www.youtube.com/watch?v=ijjMvfF9jQM

. 🙂

ivis04
autor
24. říj 2016

@viivienn Jeeeee :D
Tak my nakonec koupily dvojkombinaci ABC design a i kdyz porad rikam, ze uz bych si ho znovu nekoupila, tak jsem s nim vlastne velmi spokojena, stabilita uzasna, nikde zadny problem, drandime uz temer pul roku 🙂

nijij
24. říj 2016

Já mám vybraný kunert vip cena 5000 kč