Jaký levný kočárek vybrat?

ajaandilek
22. zář 2014

Ahoj, prosím poraďte nějaký levný kočárek, nejlépe do 5 000kč, s pevnými koly jelikož bydlíme v oblasti kde je hodně sněhu. Nechceme nic z bazaru. Nejlépe dvojkombinaci. Na netu jsem našla jen Babylux, nemáte s ním někdo zkušenost?

datetra
22. zář 2014

Ahoj, nebudu Tě přemlouvat, taky bydlíme celkem v terénu, lesní cesty a sníh, na chodníky se tu nehraje 😉 Za tu cenu bych si nekupovala nový kočár ani za nic, radši půl roku ježděný, ale kvalitní, co něco vydrží a dobře se ovládá. (Já měla Teutonii, nebo bych brala jane nebo X-landera) Bavila jsem se s paní v bazaru, říkala, že kočárky se moc neprodávají, každý chce nový. Takže jdou hodně pod cenu. No takové krásy kdyby byly za mě!! 😀

mysonek
22. zář 2014

@ajaandilek no za 5000 to asi bude těžké sehnat nějaký nový kvalitní kočár. My máme Newbuddy Claudia, do terénu super, má velká pevná kola, nový stojí kolem 7500, což je taky docela slušná cena. Taky bydlíme v oblasti, kde může být hodně sněhu, nicméně minulá zima byla prakticky bez sněhu, takže na sněhu jsme ho zatím moc nevyzkoušeli 🙂

eliskaxox
23. zář 2014

Ja se pripojim to si fakt vyber nejaky kvalitni pouzivany nez novy. Kocarky se daji na bazarech sehnat fakt za super cenu a jsou skoro nove.

ajaandilek
autor
23. zář 2014

s přítelem koukáme na kočárky Babylux Smart a docela se nám líbí. Nemáte snima někdo zkušenost?

sluneccnicee
23. zář 2014
bambullkaa
23. zář 2014

@ajaandilek a co tenhle? Dá se sehnat za 5 890 Kč 😉 Nechci ti nic říkat, ale ten Babylux bude hodně těžkej!! Ten co je na fotce, tak má u nás ve městě jedna paní. Vypadá, že je s kočárkem moc spokojená 🙂

taniik
23. zář 2014

@bambullkaa značka prosím

bjoucik.15
23. zář 2014

@ajaandilek tak já bydlím v Praze, ale prošla jsem si pár kočárků a zjistila jsem, že se mi skvěle jezdí s klasikou - pevná kola, houpací, projede téměř vše... Měla jsem i aretovací a na chalupě, kde jsem jezdila po lese a sněhu jsem s ním nehla. Ty musíš vědět jaký chceš kočárek, jak veliký a co je pro tebe předností. Zatím ti tady holky radí, ale dle tvého požadavku na vesnici pevná kola, nic moc 🤐 Já na druhé mimčo chci klasiku s velkou korbou a doma po první mám sporťák x-lander X-run a v životě bych ho nevyměnila. Sice nejde úplně do lehu,ale z klasiky mimčo půjde do sporťáku v 8-10m a to už ani úplně ležet nemusí.Štve mě, že to neudělali do lehu,ale co se dá dělat, mám ho do terénu a na sport a super.Projede vše, v zimě se tady maminky dřeli s trojkombinacema s malými kolečky a já proklouzala po sněhu jako nic,písek projel parádně,štěrk,kořeny atd... vyber dle svého uvážení. Jinak já jsem si vybrala klasický jen hlukoký za 3500 a sporťák mám bazarový za 4tis + golfky do MHD a auta za 2tis... a jsem spokojená..... Přeji dobrý výběr 😉

bambullkaa
23. zář 2014

No, já teda mám oba kočárky s otočnýmy koly a co se týká terénu- pole, les, kamení a např. sníh tak si kolečka zaaretuješ a projedeš stejně tak hravě jako s klasickým podvozkem. Podle mě je kočárek s otočnýmy koly lepší na ovládání než klasika. Klasika se furt musí všelijak zvedat a to podle mě není moc pohodlné 😒

bjoucik.15
23. zář 2014

@bambullkaa nesmíš mít tank, kterej váží 20kg, pak to jde úplně samo 😎

ladyhacek
24. zář 2014

Já uvažuji kočárku značky Tako . Myslím, že značka Tako není tak špatná a vypadá bytelně a hlavně je i cenově přijatelný 🙂
http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-kidd...

paracka
24. zář 2014

Mela sem espiro enzo evo a spokojenost, jen sportak nemuzes dat protismeru jizdy jen po smeru. Ted cekam po 15 mesicich druhe a koupila sem tako jumper jak monopovozek tak duo pro dve deti. Jezdi se mi s nim moc dobre. Takze za me tako proc ne 😊

ajaandilek
autor
24. zář 2014

@ladyhacek ten vypadá opravdu dobře 🙂

bambullkaa
24. zář 2014

Holky, nechci bejt za rýpalku, ale pokud můžu říct, tak Tako je velice kvalitní značka kočárků. Ale tenhle typ Tako Natalia a podobné jsou neuvěřitelně těžké - doslova Tank. Zkuste se poohlédnout třeba po Tako Captiva http://www.e-batole.cz/tako-captiva-mohican-01/... , http://www.e-batole.cz/tako-captiva-eco-len-06/... ... vše u nich jde dát ve směru i do protisměru jízdy. Spousta maminek má tyto modely a jsou spokojené.

ajaandilek
autor
24. zář 2014

@bambullkaa ty už jsou ale docela drahý co jsem koukala tak skoro 8 tis.

barunka1985
24. zář 2014

taky bych raději koupila ojetější ale lepší značku, já koupila v březnu Chicco ST3- 3kolka - sporťák a hluboká korba za 500,-Kč, jediná vada že občas padá brzda. pořádně jsem ho vydrbala a jezdí parádně. koukněte po bazarech nebo na netu, zda nějaká maminka neprodává.

bambullkaa
24. zář 2014

@ajaandilek Tak pak jedině to Caretero nebo se mrkni na bazar.

ajaandilek
autor
24. zář 2014

vypadá to že koupíme tenhle 🙂

ajaandilek
autor
24. zář 2014

dneska jsme ho našly v jedná prodejně a úplně nás nadchl, mě i přítele 🙂 a je i za dobrou cenu. vše jme si vyzkoušely a je i lehký a dobře jezdí 🙂

sulemina
24. zář 2014

aha, tak ať slouží, mi přijde na první pohled forový a působící lacině

curdibilka
24. zář 2014

@ajaandilek 15kg je lehký kočárek jo? 😀 No je to vaše věc, ať vám slouží, ale nedejbože, až potlačíte kočár do kopce s 10kg dítětem. :D

ajaandilek
autor
24. zář 2014

koukaly sme na kočárky do 7 000 a tenhle se nám líbil nejvíc, a v téhle cenové relaci mi přišlo že to je všechno stejný váhově

ajaandilek
autor
24. zář 2014

teda alespoň to co jsme viděly na prodejně

frogyman159
24. zář 2014

a to znamená co? věta : mi přijde na první pohled forový a působící lacině... jako kdyby cena kočárku vypovídala o jeho kvalitě.. vedle tohoto kočárku byl kočárek za 18499,- a svoje dítě bych do něj nedal protože korbička držela jen na takových titěrných sponkách a celá se kývala v konstrukci... a nebo ten sarkastický příspěvek : 15kg je lehký kočárek jo? . Pro vaši informaci paní, kočárek hledáme přes dva měsíce a ani kočárky za 30 tis. nejdou pod 15 Kg, navíc je to váha celé soupravy kterou stejně nikdy nevozíte celou... takže vaše zkreslené představy o ultralehkých kočárcích zde nejsou na místě. A vy milé maminky, které sedíte doma na svém krásném pozadí a jste nejspíš dobře zafinancovány ze strany manžela, který nejspíš vydělává poctivou prací že si můžete dovolit utratit desetitisíce za věc, kterou za dva roky hodíte do kontaineru, vám bych přál zažít jaké to je, když chcete svému dítěti dopřát a nemůžete protože nemáte, pak by se vám líbil i kočárek za 3500,- .. kdybyste se radši šli podívat na sebe do zrcadla než začnete urážet slušný lidi, uděláte líp..

kamino
24. zář 2014

@ajaandilek Baby Merc jsem mela,je tedy tezky,ale hluboka korba je opravdu velka,pohoda. Horsi je to se sportakem,ten mi moc nevyhovoval,hlavne byl dost maly,v roce a pul jsem ho menila. Ale konstrukce super,drzi,jezdila jsem s nim i po lese,polich a nevikla se,nevrze,v tom je dobry. Takze za me - pokud nevadi,ze je fakt tezky a hur se mi skladal do auta (( kratke ruce ),tak proc ne...

Pokud bude druhe,tak urcite odvozi i dalsiho prcka bez problemu,je uskladnen na pude 😉😉

kamino
24. zář 2014

@ajaandilek podivej se jeste na Camarelo,ten je podle meho o fous lepsi,je lehci a lepe se sklada..cenove take neni spatny..

sulemina
24. zář 2014

@frogyman159 nějak jsem nepochopila kde je urážka Vás, když jsem řekla, že kočárek působí lacině a tím hlavně myslím korbu, nepřijde mi dobrá a co se týká financí, já opravdu za vaši nijak nemůžu, a já se živím roky sama, nesedím na zadku, nechala jste se unést a zbytečně, Vám se taky nemusí líbit můj vkus a nebudu to brát jako urážku, protože mi to bude srdečně jedno

jenny.kay
24. zář 2014

@frogyman159 Pod 15 kg není problém se u kočárku dostat. Dokonce i u sourozeneckého pro dvě děti. A nemusí stát ani 30 tis. A pokud se chce, může klidně pracovat i máma na rodičovské a nemusí se nechat "vydržovat" od manžela. Neházela bych všechny do jednoho pytle....

eliskaxox
24. zář 2014

@frogyman159 Myslim ze neni potreba nikoho urazet. Vaha 15 kg u techto kocarku je jako u jinych 17 kg,ono totiz nezalezi jen na vaze ale taky na ovladatelnosti. Je rozdil pokud s kocarkem budu chtit zatocit a bude mit predni kola otocna tak jen udelam pohyb zapestim kdyzto u tohoto kocarku se musi cely nadzvihnout. A ano muj pritel vydela dost ne nejak extra ale dost a ver mi ze i kdybych na novy nemela radeji si koupim bazarovy nez tento pro me nevkusny tank. Kvalitni nemecky kocarek ABC se da dnes bazarovy v dobrem stavu koupit za 4 az 5 tis a i kdyz je tezsi- ma myslim 17 kg,verim ze se s nim nadres min. Mimochodem ja ted jezdim taky s kocarkem z druhe ruky,mam kocarek ktery stoji 23 tis a koupila jsem ho za 11tis.