Jaký máte názor na kočárek značky Lionelo nebo Kinderkraft?

monn_k
24. kvě 2023
ivetka7686
24. kvě 2023

@monn_k my měli pro syna Kinderkraft Grande ten sportovní. Neměli jsme trojkombinaci, ale byli jsme s ním moc spokojeni. Za mě super kočárek ☺️i let letadlem přežil 🤣

nagojka
24. kvě 2023

Já mám lionelo anett plus a je to katastrofa..udělala jsem chybu...nemám ho ještě ani rok a už se s ním špatně jezdí,vrže,kolečka povoleny protože se vylomily ložiska🤦víckrát už bych ho nekoupila...

me_druhe_ja
24. kvě 2023

Já mám taky ten Grande. Nicméně já ho používám jen výjimečně, takže neumím posoudit jak vydrží při intenzivním používání. Nicméně se dobře skládá, pohodlný, lehký, velký prostor i pro velké dítě. 🙂 Ale asi nebude vyloženě na polní cesty a drsnější terén. 🙂

ellyem
25. kvě 2023

My meli Lionelo Mari. Byl strasne maly, nam nevyhovoval, po pul roce jsme ho prodali a koupili Cybex, ale nenarocni rodice budou urcite spokojeni.

zelenaesmolda
25. kvě 2023

@monn_k
Co jsem cetla tak je to katastrofa.Hlavne od nich nekupujte autosedacku.Cinsky levny sunt,levne plasty.

monn_k
autor
25. kvě 2023

Děkuji za vaše názory 🙂
teprve teď se rozkoukávám

krisstina93
25. kvě 2023

Oboje nic moc, kvalita holt odpovídá ceně.

mamora
26. kvě 2023

Já jedenáct měsíců používám trojkombinaci od Kinder Kraft Prime. Korba začala být na jaře synovi krátká a nechtěl ležet, takže jsme plynule přešli na sportovní kočárek. Jezdíme hodně po polních cestách, protože beru psy tam, kde je můžu pustit na volno. Kolečka drží. Dobře se skládá, vejde se do kufru Hyundai i30. Autosedačka kvalitou nic moc, znovu bych ji asi nekoupila. Ale byla jsem ráda, že jde přidělat na podvozek kočárku a já nemusela syna vždy předávat z autosedačky do kočárku