• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký sourozenecký nebo dvojčátkový kočárek?

8. prosince 2011 
autor
@dlabinecka já mám právě u toho wolkeru strach z té šířky,třeba k nám do DM sotva vjedu jedním kočárek :unamused: a taky ta cena zatím jsem nejlevnější našla za 9 tis :unamused:
8. pro 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino chce to hledat, no... je pravda, že já s kočárem po krámech nejezdím. šířka je opravdu těch 76cm, užší to už udělat prostě nejde. já si zase nedokážu předstzavit mít Elišku metr před sebou -my si cestou povídáme :slight_smile:
8. pro 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino uz nevim presne musela bych se mrknout do papiru, kupovali jsme ho na etapy prvne zakladni verzi pak korbu a nakonec jeste jednu sportovni sedacku. Vysel nas neco kolem 15.000
8. pro 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adelka89 díky,jj taky to budeme kupovat na etapy :wink:
8. pro 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino mam taky jane powertwin jako @majatob . Deti mam po roce a kluk je motoricky pozadu, takze byl trochu problem s tim, ze ta predni sedacka nejde do lehu, ted uz OK, chodime ven mimo jeho spani a kdyz je jo hotovej, usne i vepredu. Nebo jsem mela holku v Manduce a jeho dala dozadu, ale usnul tam asi 2x, uz eni na spani v kocarku zvyklej, neusne ani v mono kocaru. Tandem je pro rodice pohodlnejsi , pro deti asi kocar vedle sebe. Ja bydlim v panelaku, dostanu se do vytahu, projedu dverma, do kramu, v nouzi vyndam starsi dite a kocar s miminem (ktere ted ma s oblecenim 8 kg) vynesu i dve patra. Kocar je jednak sam o sobe lehkej a taky jde dobre chytnout. Je krasne ovladatelnej. Ten pegperego zda se mi teda ovladatelnej blbe, ale nazivo jsem ho nevidela. jsem zastance klasickych 4kolek nejlip houpacich, ale u tandemu ocenuju trojkolku se zatacecim aretovatelnym kolem. Nafukovaci kola zvysuji pohodli, rucni brzda u tandemu pro me nutnost (nalozeny ma az 40 kg), nevyhovuje mi mala podnozka u predni sedacky, holt trojkolka, a je to kocar spis pro mensi lidi (ale mam starsi model, mozna u novejsiho je ta rukovet polohovatelna lip). Jinak si myslim, ze korbicka je zbytecna, vyresi to vlozna taska, ale ja k tomu nemam ani autosedacku.
8. pro 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek