Jaky sporťák do bytu v domě bez výtahu?

sissi__
24. kvě 2019

Zdravím, budu se sama stěhovat s roční nechodící holčičkou do nového bytu do 3.patra pražského cinzaku, teď jsem "zmlsaná" tím že máme kocarkarnu ale tam kocarkarna není, v domě ani nemají děti a v suterénu a sklepích jsou byty, tudíž nemám kam sporťák uložit. Navíc v okolí je terén a samé dlažební kostky,takze na sportovní kočárek zátěž... Má někdo tip jaký by byl nejvhodnější lehký sporťák který bych nesla v ruce a dceru v druhé ruce? A to nemluvím o nákupech atd, to si budu brát asi stále batoh na záda 🤔😬předem děkuji za tipy

bonulinka
26. kvě 2019

Pořídila bych kvalitní ergonomické nosítko. Nedovedu si představit tahat v jedné ruce kočár a v druhé dítě + nákup. Takto dám dítě do nosítka na břicho, nákup do batohu na záda a mám volné ruce.

zelenaesmolda
5. čer 2019

@sissi__
jak jsi to nakonec vyresila?

sissi__
autor
5. čer 2019

@zelenaesmolda mám valco snap 4 tak ho dám holt do bytu do předsíně

zelenaesmolda
5. čer 2019

@sissi__
a budes ho tahat s ditetem do schodu?

bayt
5. čer 2019

@sissi__ Neboj se. U nás změna, syn povyrostl a začal kočárek tolerovat, možná přímo milovat :D Takže každý den nahodím kočár jako kabelku přes rameno, dám syna do náruče a je to 🙂 Někdy nejdřív vynesu syna, dám do ohrádky, a pak teprve seběhnu pro kočár. Nějak se mi ho nechce nechávat dole, i když by to šlo (přivázat cyklistickým řetězem). Dokonce takhle zvládám i menší nákupy, i když raději je provozuji s tím nosítkem. Musím říct, že zadek mám hezčí než v šestnácti :D Škoda, že to ještě nezabírá na břicho :D

zelenaesmolda
5. čer 2019

@bayt
a co syn?nebreci kdyz je sam v ohradce chvilinku?
mala ma tedka separacni uzkost a ja si nejak neumim predstavit ji vzit nahoru,dat do postylky a jit dolu pro kocar,urvala by se za ty dve minuty.loni jsem to takhle delala,ted uz nejak nevim jak to resit...nejaky tip?

bayt
5. čer 2019

@zelenaesmolda Nemá separačku, už je mu 16m, tak si myslím, že už mít takovouhle asi ani nebude. Ale jak říkám, většinou ten kočár složím jako kabelku přes rameno, syna vezmu do náruče a jdeme takhle naráz. Takže to jde udělat takhle. A nebo kočár nechávat dole. Já jsem líná to takto řešit, stejně hodně nosím. Ale možná ho tam časem nechám.

sternliebe
22. dub 2020

Spis nez kocar, co nositko? Nebo pak jen golfky. Ja teda mam Baby jogger summit, ale ma ve slozenem stavu 13kg. Ale je to pan kocar...